RGB LED партійні окуляри з різними анімаціями

Код: 27-029
7 518 грн Ціна без ПДВ: 6 265 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Crypto
+

Парова окуляри RGB LED з різними анімаціями - програмувальні світлодіодні окуляри з 68 повнокольоровими пікселями. Ви станете пішохідним світлим шоу.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Парова окуляри RGB LED з різними анімаціями - програмувальні світлодіодні окуляри з 68 повнокольоровими пікселями. Якщо ви хочете бути центром уваги і бажаєте досягти успіху скрізь, просто вірте, що ці окуляри стануть вашим найкращим вибором. Ви можете вибрати величезну кількість анімацій, які з'являться на ваших окулярах RGB.

Кожного дня ви можете змінити колірну анімацію, і вам все одно буде дуже весело. Вони є найкращим способом привернути увагу на вечірки, концерти чи дискотеки. Парні окуляри RGB LED не мають вбудованої батареї. Щоб використовувати його, потрібно підключити зовнішній зарядний пристрій як додатковий аксесуар.

Світлові окуляри RGB - це програмовані окуляри з 68 повноколірними пікселями на передній панелі. Світлодіоди можуть відображати різні кольори шляхом змішування рівнів червоного, зеленого та синього кольорів. А також світлодіодний екран на комп'ютері або телефоні. Вбудований мікроконтроллер Arduino контролює колір кожного пікселя для відтворення різноманітних кольорових анімацій. Хоча світлодіоди яскраві зовні, дійсно яскраві ... вони майже невидимі зсередини. Ви можете досить легко побачити крізь щілини окулярів.

Попередження: коли ви носите ці окуляри, ви будете центром уваги! Не можна пропускати окуляри, і ви негайно отримуєте контакт з людьми. Ви станете пішохідним світлим шоу, а люди, яких ти зупиниш, щоб ти поговорив з тобою ..

Що ти отримаєш? Ви отримаєте світлодіодну панель з 68 повнокольоровими пікселями, панеллю керування, запасною панеллю хакера для додавання власної схеми та комплекту для установки монтажу рамки + малого шестигранного ключа. Також ви отримаєте спеціальний тонкий кабель для підключення до джерела живлення. USB-кабель дуже тонка для оптимальної зносостійкості.

Світильники зі світлодіодом RGB

Окуляри RGB виготовляються виключно з ретельно розроблених друкованих плат. Як правило, це друкована плата, схована всередині замкнутого простору, але ми використовували 3D-моделювання та точні технології виготовлення, щоб створити складну структуру головоломки, яка дуже сильна. Вони складені і розгорнуті так само, як теперішні сонцезахисні окуляри. Всі електронні компоненти піддаються впливу. Ми рекомендуємо бути обережним, щоб не падати прямо на землю та в воду.

Комплект RGB окулярів поставляється з електронними компонентами, повністю зібраним, але вимагає деякої механічної установки (без пайки). Вам потрібно об'єднати кілька штук разом (це дуже весело, і це займає близько 15 хвилин), встановіть вісім гвинтів і підключіть кабель. У комплект входить шестигранний ключ, вам також потрібна невелика відвертка Phillips, маленькі плоскогубці або пінцет, а також захисна нитка або клей.

Джерело живлення. На відміну від одноколірних світлодіодних матричних окулярів, окуляри RGB мають вбудовану батарею. Потрібно значно більше енергії, тому ми вирішили включити тонкий кабель живлення USB, який можна підключити до широкого кола портативних USB-акумуляторів (ви можете придбати в нашому електронному магазині як додатковий аксесуар).

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків