Наша історія

Як ми починали і якою була історія та історія нашого електронного магазину Cool-mania? Тут ми спробуємо розповісти вам, як все починалося з 2010 року до сьогоднішнього часу :) Тож сідайте зручніше і читайте шлях, який ми пройшли, і шлях, яким ми ще йдемо. Ми б не були там, де ми є зараз, без вашої підтримки.

Це США на початку нашої подорожі :)

команда cool-mania

Це був 2010 РІК...

Цей рік став для нашої команди роком створення сайту Cool-mania. Ми починали зі скромного маленького приміщення з 3 офісами та складом, на горищі, де в літні місяці було як у пустелі Сахара :) Але завдяки ентузіазму, який ми в це вклали, ми сприйняли це як виклик, що початок важкий, тому ми не здалися, незважаючи на спеку чи невеликий простір. А ось як це виглядало в нашому офісі на фото нижче.

старе приміщення компанії cool-mania

Ось так виглядала перша версія сайту COOL-MANIA

Нам це вдалося, і, незважаючи на складніші умови та менший простір, ми створили першу версію електронного магазину з 2010 року, де у нас було лише кілька товарів, ми запустили систему замовлення та відвантаження товарів. До того часу наш веб-сайт працював лише для 3 мовних мутацій. Незважаючи на це, було багато роботи, головним чином зловити всіх «мушок або жучків», як ми це називаємо, які можуть виникнути під час щоденної роботи в електронному магазині, запустити систему замовлень, доставку, поповнення запасів та економічну та зобов'язання щодо виставлення рахунків. Ми всьому навчилися, керуючи електронним магазином :)

старий сайт cool-mania

2011 РІК

Щоб підвищити впізнаваність і впізнаваність нашого інтернет-магазину та привернути увагу нових клієнтів, ми поставили собі за мету відвідувати місцеві музичні фестивалі, такі як BEEFREE 2011, фестиваль DOWNLOAD ZV тощо, де ми презентували наші продукти молоді. . Нам вдалося зібрати початкові, дуже важливі контакти та отримати відгуки від клієнтів, а також на основі цього ми розширили наш сегмент пропонованої продукції, який спочатку складався лише зі світлодіодних виробів, таких як світлові футболки, світлові ремені , партійна продукція та інші.

фестиваль befree 2011 cool-mania web

завантажити презентацію фестивалю cool-maniaзавантажити стенд фестивалю cool-mania

2012 РІК

Цього 2012 року ми в основному зосередилися на розширенні асортименту з приблизно 100 товарів до приблизно 300 товарів , навіть якщо нам довелося обмежитися невеликими складськими площами близько 60 м2. Це було досить складно, адже ледь не щодня приходили нові й нові ящики з товаром, і нам ледве було куди рухатися. Довелося шукати якусь систему, тому що ящики і товари мало не витіснили нас з офісу, але ми все робили з любов'ю і при цьому було весело :)

Переповнене приміщення компанії cool-mania media leaders ltd

2013 РІК

Настав час, коли ми зрозуміли, що нам потрібно рухатися далі та шукати нових партнерів, нові продукти, і ми вирішили відвідати виставки електроніки в Гонконгу. Виставки були для нас великою користю, вони допомагали зорієнтуватися у великому світі бізнесу. Це була можливість отримати нові контакти для ділових партнерів , і ми отримали ще більше уявлення про нові інноваційні продукти, тенденції та те, що є «IN» і що ми могли б почати продавати на нашому веб-сайті. А після збору контактів та інформації про постачальників ми почали запускати інші види нашого асортименту, такі як фотоапарати, шпигуни або різноманітні цікаві гаджети чи речі, які необхідно мати.

відвідування ярмарку електроніки в Гонконзівиставка Гонконг Cool-Mania медіа лідери компанії

Наш генеральний директор Маріо на великій виставці в Гонконгу

AsiaWorld Expo Маріо Бручанік

2014-2015 РОКИ

У 2014-2015 роках ми вирішили сертифікувати систему управління якістю ISO 9001 . Щоб ще більше завоювати довіру наших клієнтів, ми вирішили впровадити систему управління якістю ISO 9001 і відобразити всі процеси від отримання замовлень до відвантаження товару, процедури розгляду рекламацій тощо. Усі процеси в нашій компанії ретельно контролюються та мають власні точні процедури для їх вирішення. Безумовно, це крок до підвищення конкурентоспроможності та довіри до нашої компанії також на міжнародній арені.

сертифікат ISO 9001 media leaders sro

2016-2018 РОКИ

2016-2018 роки були ключовими вирішальними роками для нас у плані створення абсолютно нового веб-сайту Cool-mania , додавання багатьох функцій і розширення мовних версій до 20 (наразі у нас до 38). Ми також зосередилися на додаванні нових продуктів, яких на той момент у нас вже було близько 2000 (наразі більше 5000). Нові продукти з різних категорій , таких як розділ авто-мото, де ми співпрацюємо з високоякісними постачальниками камер і систем заднього ходу. Також розширилася категорія шпигунської продукції, гаджетів, must have і навіть вечірок. Ми додали нову категорію beauty і outdoor, яка одразу знайшла своїх шанувальників.

новий вигляд сайту cool-mania

2019 РІК

2019 рік став для нас ключовим у плані переїзду в нове приміщення. Ми дійшли до того етапу, коли вже не було де зберігати товар від наших постачальників і буквально потрібно було переїжджати в нові, власні приміщення. Зріс не тільки наш асортимент, а й наша команда з 8 крутих маніяків :) Тож довелося шукати більші приміщення. І ось ми пішли дивитися новий склад з офісами та пакувальною, де ми могли уявити нашу подальшу роботу і нам це вдалося:) Зрештою, судіть самі.

екскурсія новим приміщенням cool-mania

Оригінальна пропозиція - візуалізація шоуруму

Спочатку це було просто порожнє місце, але з великими можливостями для роботи, і оскільки ми проводимо багато часу на роботі, нам також довелося думати про те, як адаптувати та гармонізувати роботу електронного магазину з умовами для комфорту люди, які там працюють, а також клієнти, які прийдуть особисто подивитися та купити товар. Тому ми підготували початкову візуалізацію того, як виглядатимуть робочі приміщення, склад, офіси, соціальні приміщення, кухня та виставковий зал , які слугуватимуть не лише вхідною зоною для клієнтів, але й презентацією нашої продукції. Тож у нас було бачення, і можна було розпочати підготовку до реконструкції.

візуальний дизайн шоу-руму лідери засобів масової інформації cool-mania

І ми почали відбудову...

По-перше, почали реконструювати внутрішні приміщення, перегородки офісів, виставкового залу, складу тощо . Паралельно довелося зайнятися монтажем електропроводки, кондиціонування, рекуперації, плитки, тротуарів, санвузлів тощо. Згодом настала черга підготовки складських приміщень, складення стелажів для товару на два поверхи. Крім того, були облаштовані офіси від офісних столів і стільців, через комп'ютери, принтери, телефони, канцелярське приладдя і закінчуючи ручками на столах :)

реконструкція нового приміщення cool-maniaпідготовка складу медіалідерівпідготовка місць зберігання coolmania

Не забули і про рекламу приміщення...

І все це відбувалося при збереженні щоденного функціонування електронного магазину в старому приміщенні, оскільки ми повинні були підтримувати безперебійний потік замовлень і відвантаження товарів для наших клієнтів. Ми не могли оминути модифікацію відкритих площ, наклеювання рекламної плівки , щоб люди могли знайти нас за новою адресою :)

cool-mania штукатурка приміщень

І, нарешті, переїзд компанії та складу в нове приміщення

І це був цілковитий хаос, тому що роботу електронного магазину в новому приміщенні потрібно було адаптувати до переїзду (під час найжвавішого різдвяного сезону) і водночас до перевезення тисяч товарів, сортування та зберігання товарів на треба було узгоджувати полиці , і все це разом із нормальною роботою інтернет-магазину та обробкою замовлень , що здавалося неможливим, але ми також впоралися з цим :)

переїзд компанії крутої маніїпереїзд корпоративних приміщень coolmaniaпоповнення запасів товарів cool-mania
складські приміщення керівники ЗМІкомпанія дошка оголошень cool-mania медіа лідери

Ми зробили це! Компанія переїхала, велике свято і давайте :)

свято компанія cool-mania медіа лідери

РОКИ 2020 - по теперішній час

І ось як виглядає наша компанія сьогодні , коли ви відвідуєте нас :) Нам вдалося це попри дуже важкий період, коли настали погані часи Covid-19 у 2020 році, що змусило нашу компанію закритися на кілька тижнів, і це дійсно було відчувається в загальній кількості замовлень.
Ми боролися, як і всі інші, сподівалися на краще завтра і постійно намагалися рухатися вперед і пропонувати вам нові й нові продукти та вдосконалення для вас.

нове приміщення шоу-руму coolmaniaшоу-рум медіа-лідерів cool-maniaвітрини продуктів cool-mania

Реєстрація торгової марки ® для COOL MANIA стала офіційною...

реєстрація торгової марки cool-mania

Ми з вами з 2010 року :)

cool-mania команда фото медіа лідери

І ми віримо, що нас з вами чекає ще багато років...