Програмовані окуляри за допомогою мобільного Chemion

Код: 27-030
3 168 грн 2 080 грн Ціна без ПДВ: 1 733 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Програмовані окуляри за допомогою мобільного Chemion - це найновіші трюки, особливо серед молоді. Напиши своє повідомлення!!

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Програмовані окуляри через Chemion - ваше повідомлення або власні дизайни є останніми настройками, особливо серед молоді. Напиши своє повідомлення !! Програмування свого власного тексту вашого настрою, або вибрати з безлічі стандартних анімація. Ці програмувальні світлодіодні окуляри MATRIX мають власне програмне забезпечення. Акумулятори з 2x 1,5 В елементами акумулятора складають 7-8 годин залежно від обраної моделі та яскравості.

Ти відчуваєш чудовий? Напишіть правильний текст і вірте, що ви будете центром уваги де б ви не були! Завдяки цим програмованим світлодіодним окулярам ви привернете увагу всіх людей. Вони - найкращий спосіб виділитися на вечірки, концерти або на дискотеці.

чекіонські окуляри

Заяву можна завантажити через Google Play або App Store. Коли окуляри встановлюються у пару з телефоном через Bluetooth, у вас є різні варіанти створення вашого власного малюнка. Ви хочете, щоб усі навколо вас знали, як ви себе почуваєте? Використовуючи текстову програму, ви можете написати свій власний текст. Якщо ви творчий і хочете намалювати, завдяки цим програмуваним окулярам ви можете намалювати власний малюнок за допомогою малюнка. Це дуже просто, і в основному ви можете змінити свій текст або малюнки практично в будь-якому місці, якщо у вас є мобільний телефон з вами.

chemion окуляри мобільного застосування

Також можна встановити інтенсивність блимання або інтенсивність яскравості. Ви можете вибрати різні еквалайзери, що спалахують відповідно до звуків (навколишня музика).


Технічні характеристики:

  • 2 батарейки типу 1,5 ВААА (включені)
  • інша анімація за умовчанням
  • можливість створення власних дизайнів
  • 7-8 годин автономної роботи

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (10)

99%
10×