Програмовані світлодіодні окуляри - напишіть ваше повідомлення

Код: 27-028
8 756 грн Ціна без ПДВ: 7 297 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Crypto
+

Програмовані світлодіодні окуляри - Напишіть ваше повідомлення!! Запропонуйте свій власний текст за настроєм або виберіть різноманітні попередні анімації.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Програмовані світлодіодні окуляри - Напишіть ваше повідомлення !! Запропонуйте свій власний текст за настроєм або виберіть різноманітні попередні анімації. Ці програмувальні світлодіодні партійні окуляри (синій світлодіод) мають власне програмне забезпечення. Термін служби батареї літій-батареї 400 мАг досягає 4-5 годин залежно від обраної яскравості та дизайну. Окуляри заряджаються через USB-кабель (в комплекті необхідні кабелі).

Ти відчуваєш чудовий? Напишіть потрібний текст і вірте, що ви будете центром уваги де б ви не були! Завдяки цим програмуваним світлодіодним окулярам ви все побачите. Вони є найкращим способом привернути увагу на вечірки, концерти чи дискотеки.

Світлодіодні програмовані окуляри

Ви можете створювати власні повідомлення через світлодіоди на передній частині окулярів або вибрати з різних анімацій. Будь-який комп'ютер з USB-портом може бути використаний для завантаження нових повідомлень і конструкцій.

Світлодіодні окуляри обладнані Arduino-сумісною схемою, вбудованою в правий храм окулярів, а акумулятор вбудований у лівий храм. За допомогою вбудованого програмного забезпечення Arduino IDE ви можете легко змінювати прокручуючі текстові повідомлення на все, що завгодно. Ми також працюємо над простим у використанні програмою, яка допомагає початківцям розробляти власні анімовані шаблони.

Світлодіодні окуляри виготовлені з друкованої плати (PCB) для унікального вигляду та легкого доступу для електронних експериментаторів. Це означає, що окуляри слід утримуватися від металевих предметів, таких як ключі та прикраси, які можуть замикати електроніку. Якщо вони контактують з водою або рідиною, перед подальшим використанням вони повинні бути повністю сухими. Вони також настільки ж крихкі, як і будь-які інші електронні пристрої, тому при роботі з ними ви повинні бути обережними.

Всі пластмасові деталі світлодіодних окулярів виробляються з використанням технології RepRap 3D.

Технічні характеристики:

  • 166 світлодіодів
  • 256 рівнів керування яскравістю світлодіодів
  • Літієва батарея 400 мАг
  • Заряджання через USB-кабель
  • Вбудований USB RS232 перетворювач

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків