Twinkly Squares - світлодіодний програмований квадрат 6x (20x20 см) -  RGB + BT + Wi-Fi

Код: 78-084
10 516 грн 6 996 грн Ціна без ПДВ: 5 830 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Crypto
+

Twinkly Squares - світлодіодний програмований квадрат 6x (20x20 см) 8x8=64 пікселів - Twinkly Squares RGB + BT + Wi-Fi з керуванням APP.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Twinkly Squares - світлодіодний програмований квадрат 6x (20x20cm) 8x8=64 пікселів - Twinkly Squares RGB + BT + Wi-Fi з керуванням APP. Цей революційний світлодіодний світловий квадрат приносить унікальне освітлення наших домівок за допомогою найсучасніших технологій. Управління світлом здійснюється за допомогою мобільного додатку , сумісного як з Android, так і з iOS. Цей пакет містить контролер - Wi-Fi/Bluetooth з'єднання та керування та 6 світлових квадратів, кожен розміром 20x20 см. На якомусь квадраті розташовано 64 світлодіодні лампи 8х8 пікселів. Регульоване освітлення RGB II. покоління Twinkly Squares.

Дизайнерський світлодіодний квадрат на стіні кольоровий RGB - LED Twinkly Squares 6x 64 світлодіоди

програмований квадрат - мерехтливі квадрати 6 шт

Пристрої спілкуються один з одним без проводів за допомогою Wi-Fi і Bluetooth . Ви можете об’єднати та керувати одночасно 10 освітлювальними приладами Twinkly або 4000 світлодіодами з однаковим світловим мотивом і візерунком. Ви можете створювати власні дивовижні анімації, які заповнять і освітлять всю кімнату. Планка призначена для використання всередині приміщень - захист IP20 .

Світлодіодні світлодіодні декоративні квадрати - TWINKLY SQUARES (64 лампи на одному квадраті)

Світлодіодні світлові квадрати - мерехтливі квадрати

Світлова стрічка складається з 64 світлодіодних лампочок, які підходять для будь-якого декору. Діод RGB означає, що світлодіодні ліхтарі можуть створювати світловий відтінок RGB із 16 мільйонів кольорів . Ви можете налаштувати інтенсивність світла та точний колір за шкалою кольорів. Це спеціальне видання включає інтеграцію розумного дому з Google Assistant і Amazon Alexa.

Красиве світлове оформлення - установіть власні кольори, анімацію та теми світлодіодних ліхтарів для кількох світлодіодних пристроїв

світловий декор для квартири - світлодіодний світиться квадрат

Ваша прикраса може бути створена з декількох пристроїв і різних форм . Хочете, щоб на стіні був світловий ланцюжок, на вікнах – кольорова рамка та світлодіодний бенгальський вогонь, а посеред кімнати – велика ялинка? Не проблема! Створіть власну сцену та одразу керуйте нею за допомогою загальної теми освітлення.

оздоблення стін - світлодіодне світло квадрат

Складна мобільна програма з’єднує ваш смартфон із пристроєм, і ви можете негайно ним керувати. Програма сама відображає схему розташування вогнів , і ви можете легко встановити інший колір для кожної лампочки або групи лампочок окремо. Управління дуже просте, швидке та інтуїтивно зрозуміле . У додатку ви можете вибрати шаблони за замовчуванням, завантажити нові візерунки з Інтернету з онлайн-галереї або створити власні теми та зберегти їх.

підсвічування led smart square - на стіні

Універсальний світлодіодний світловий орнамент, керований через мобільний додаток для Android та iOS

мобільний додаток - twinkly

Ви також можете керувати інтенсивністю світла, швидкістю зміни, кольором, відтінком, яскравістю, обертанням, змішуванням тощо. Функція таймера дозволяє налаштувати автоматичне ввімкнення та вимикання світла відповідно до розкладу. Функція списку відтворення дозволяє встановлювати різні типи тем у хронологічному порядку та автоматично змінювати їх відповідно до налаштувань

додаток twinklyдодаток для керування світлом через мобільний телефонwifi led square

З додатковим USB-пристроєм MUSIC DONGLE ваша світлова прикраса реагуватиме на музику, яка відтворюється в кімнаті, світло змінюватиметься та перемикатиметься в ритмі музики відповідно до встановлених параметрів. Існує кілька шаблонів і тем, доступних для вибору «відображення за музикою», які можна редагувати та налаштовувати відповідно до ваших потреб. Світло змінюється в ритмі музики, оскільки графічний еквалайзер танцює одразу на кожній вечірці. USB-пристрій MUSIC є додатковим товаром, його необхідно купити в нашому інтернет-магазині.

twinkly music - ключ USB-пристрою

особливості:

плюс 64 світлодіода на одному квадраті
плюс Управління через мобільний додаток
плюс Wi-Fi і Bluetooth підключення
плюс Світло RGB - масштаб 16 mil. кольори
плюс Універсальне використання
плюс 6 світлодіодних квадратів в упаковці


Специфікація:

Модель: TWQ064STW-07-BEU
Кількість діодів: 64 на один квадрат
Міцність: IP20
Підключення: Wi-Fi, Bluetooth
Розмір освітленої частини: 20х20см
Тип світлодіода: RGB
Термін служби лампочки: понад 30 000 годин


Вміст пакету:

6x світлодіодний квадрат з 64 діодами
1x Інструкція

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків