Світлодіодний квадрат Smart - додаткові 3x (20x20 см) - Twinkly Square RGB + BT + WiFi

Код: 78-080
4 578 грн 3 318 грн Ціна без ПДВ: 2 765 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Світлодіодний квадрат Smart​ додатковий 3x (20x20 см) 8x8 = 64 пікселі - Twinkly Squares RGB + Bluetooth + WiFi з керуванням через додаток.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Світлодіодний квадрат Smart​ додаткові 3x (20x20cm) 8x8 = 64 пікселі - Twinkly Squares RGB + Bluetooth + WiFi з керуванням через додаток. Цей революційний світлодіодний світлодіодний ланцюг привносить унікальне світлове прикраса в наші будинки з використанням новітніх технологій. Управління освітленням здійснюється за допомогою мобільного додатка , сумісного з Android, iOS . Цей пакет містить контролер - Wi-Fi/Bluetooth підключення та управління та 3 світлових квадрата, кожен розміром 20x20 см. На кожному квадраті є 64 світлодіодні лампи розміром 8x8 пікселів. Регульовані підсвічування RGB II. покоління Twinkly Squares.

Додатковий світлодіодний світлодіодний квадрат для стін, колір RGB - LED Twinkly Squares 3x 64 шт LED

мерехтливі квадрати світлодіодні вогні

Пристрої спілкуються один з одним бездротовим способом за допомогою Wi-Fi і Bluetooth . Ви можете об’єднати в пару і керувати 10 освітлювальними приладами Twinkly одночасно або 4000 світлодіодами з однаковим світловим мотивом і візерунком. Ви можете створювати власні дивовижні анімації, які наповнять і окрасять всю кімнату. Смужка призначена для використання всередині приміщень - захист IP20 .

Світлі декоративні квадрати - TWINKLY SQUARES (64 лампочки на одному квадраті)

світлодіодний квадрат для освітлення

Світлова стрічка складається з 64 частин світлодіодних ліхтарів, які підходять для будь-якого декору. Діод RGB означає, що світлодіодні лампи можуть створювати світлодіод RGB з 16 мільйонами кольорів . Ви можете регулювати інтенсивність світла та точний колір за кольоровою шкалою. Це спеціальне видання включає інтеграцію розумного дому з Google Assistant і Amazon Alexa.

Гарне світлове прикраса - створіть власні кольори, анімацію та мотиви світлодіодних вогнів разом для кількох світлодіодних пристроїв

світлодіодний світиться квадрат

Вашу прикрасу можна створити з кількох пристроїв і різних форм . Хочете, щоб на стіні був світловий ланцюжок, на вікнах – кольорова рамка та світлодіодний бенгальський вогник, а посеред кімнати – велика ялинка? Не проблема! Створіть власну сцену та керуйте нею відразу за допомогою загальної теми освітлення. світлодіодне оздоблення стін

Складний мобільний додаток з’єднує ваш смартфон з пристроєм, і ви можете керувати ним негайно. Сама програма відображає розташування ліхтарів , і ви можете легко встановити інший колір для кожної лампочки або групи лампочок окремо. Управління дуже просте, швидке та інтуїтивно зрозуміле . У програмі ви можете вибрати шаблони за замовчуванням, завантажити нові візерунки з Інтернету з онлайн-галереї або створити власні теми та зберегти їх.

розумний світлодіодний квадрат на стіні

Універсальний світлодіодний орнамент, керований через мобільний додаток для Android та iOS

twinkly мобільний додаток

Ви також можете контролювати інтенсивність світла, швидкість зміни, колір, відтінок, яскравість, обертання, змішування тощо. Функція таймера дозволяє налаштувати автоматичне вмикання і вимикання світла відповідно до розкладу часу. Функція списку відтворення дозволяє встановлювати різні типи тем у хронологічному порядку та автоматично змінювати їх відповідно до налаштувань

мерехтливе додатокуправління освітленням за допомогою мобільного телефонуwifi світлодіодна стрічка

З додатковим USB-пристроєм MUSIC DONGLE ваша різдвяна ялинка буде реагувати на музику, що грає в кімнаті, світло змінюватиметься та перемикається на ритм музики відповідно до встановлених параметрів. Існує ряд шаблонів і тем, доступних для вибору «відображення за музикою», які можна відредагувати та налаштувати відповідно до ваших потреб. Змінюється світло в ритмі музики, оскільки графічний еквалайзер танцює одразу на кожній вечірці. USB-пристрій МУЗИКА – це додатковий товар, його необхідно придбати в нашому інтернет-магазині.

мерехтлива музика

Особливості:

плюс 64 світлодіоди на одному квадраті
плюс Управління через мобільний додаток
плюс Підключення Wi-Fi і Bluetooth
плюс RGB світло - масштаб 16 mil. кольори
плюс Універсальне використання
плюс 3 світлодіодних квадрата в упаковці


Специфікація:

Модель: TWQ064STW-03-BAD
Кількість діодів: 64 на один квадрат
Довговічність: IP20
Підключення: Wi-Fi, Bluetooth
Розміри освітлюваної частини: 20х20 см
Тип світлодіода: RGB
Термін служби лампи: понад 30 000 годин


Вміст пакету:

3x світлодіодний світлодіодний квадрат з 64 діодами
1x Посібник

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків