Пристрої виявлення помилок - Професійний CC308

Код: 09-004
2 720 грн Ціна без ПДВ: 2 267 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Пристрої виявлення помилок - Професійний CC308 - це пристрій, який використовується як детектор або GSM, або помилки будь-якого бездротового сигналу у вашому квартирі, офісі та інших місцях. Ви можете придбати онлайн в нашому магазині.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Пристрої виявлення помилок - Професійний CC308 - це пристрій, який використовується як детектор або GSM, або помилки будь-якого бездротового сигналу у вашому квартирі, офісі та інших місцях. Ви можете придбати онлайн в нашому магазині.

Це спеціально розроблене спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє швидко і легко користуватися мобільними телефонами. З зарядження захід від візільного сигналу, який належить до вашої уваги, розширюється і зростає внаслідок інтенсивності сигналу.

Ця спеціально модифікована машина також визначає, чи ваш мобільний телефон не перехоплений. Якщо пристрій піднімає широкомовний сигнал, він почне свистіти або вібрувати, а зелений індикатор загориться інтенсивністю сигналу.

  • Продуктивність 50 мВт - 200 мВт з діапазоном виявлення 30-50 см.
  • Продуктивність 300 мВт - 600 мВт з діапазоном виявлення 100-200 см.
  • Продуктивність 800 мВт - 1200 мВт з діапазоном виявлення 300-1000 см.
  • Вбудована літієва батарея 1200 мАг
  • Діапазон частот 1MHz-3000MHz.
  • Розміри: 93 мм * 48 мм * 17 мм
  • Вага: 58г.

Пристрої виявлення помилок

Багатокористувацький детектор помилок працює на всіх частотах GSM, включаючи бездротові камери. Ви можете легко дізнатись, що хтось дзвонить у вашому оточенні або хтось контролює ваш телефон . Миготіння свисту або вібрації повинні бути продовжені в протягом 1 хвилини і більше, і якщо так, то чим сморчки езза впевнені, що через телефон передаються дані або звуковий сигнал. Пристрій може легко захоплювати бездротові камери, прослуховування помилок та інші бездротові пристрої. GSM-детектор для продажу за вигідною ціною можна придбати в Інтернеті в нашому інтернет-магазині. Подивіться на нашу пропозицію та знайдіть те, що шукаєте .

Пристрій підтримує підключення навушників, якщо вам потрібно зробити безшумне виявлення, тобто без звуку. Діапазон виявлення сигналу GSM до 10 М (залежить від сили виявленого сигналу GSM).

Пакет містить:

1 х декількох детекторів помилок - CC308
1 х навушники

!!! Продавець не несе відповідальності за неправильне використання цих продуктів для незаконних цілей. Перед використанням важливо бути ознайомленим з умовами (правильні, технічні рецепти, оприлюднення тощо) для роботи з продуктами в країні !!!

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (3)

97%