Пристрій GPS стеження - контейнер трекер з батареєю 3800mAh + IP66

Код: 09-060
6,237.00 грн Ціна без ПДВ: 5,197.50 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Контейнерний GPS трекер для відстеження відвантаження, є пристроєм стеження з функціями безпеки для вантажного, суднового і автомобільного транспорту.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Контейнерний GPS трекер для відстеження відвантаження, є пристроєм стеження з функціями безпеки для вантажного, суднового і автомобільного транспорту. GPS-локатор - це корисне рішення безпеки, яке забезпечує відстеження транспортуваних вантажів у реальному часі з детальною інформацією. Пристрій відстеження 3G може бути просто встановлено всередині контейнера за допомогою вбудованого магніту . Завдяки технології WCDMA це довговічний GPS-пристрій, який здатний надати точну інформацію про поточне розташування товарів, що перевозяться, або контейнер з непроблемним та ефективним способом.

GPS локатор IP66 водонепроникний з магнітом + акумулятор ємністю 3800 мАг. GPS стеження за контейнерами в режимі реального часу. Онлайн GPS трекер (додаток в мобільному) забезпечить роботу пристрою GPS в режимі очікування майже 60 днів. GPS + LBS подвійне точне позиціонування в реальному часі. Як тільки онлайн-трекер має хороший сигнал GPS, він знайде його за допомогою GPS. Якщо він не має сигналу GPS, він знайде його через LBS.

Модуль GPS оснащений надміцним магнітом і дуже простий і гнучкої для встановлення для моніторингу контейнерів GPS. Завдяки сильному магнітному корпусу, ви можете приєднати локатор 3G GPS від торгової марки PROFIO ELECTRONICS до різних місць відстежуваного об'єкта. Високий рівень захисту IP66 дозволяє функціональність пристрою навіть в екстремальних зовнішніх умовах . Пристрій відстеження GPS знаходить своє використання для транспортування суден і залізничних контейнерів. GPS трекер також попередить Вас про несанкціоноване втручання в установку або видалення пристрою . У нашому інтернет-магазині можна придбати високоякісні GPS-локатори. Вам просто потрібна SIM-карта (дані / телефон) і GPS-відстеження може бути активним відразу.

GPS трекер з ємністю акумулятора до 3800 мАг + надміцний магніт + IP 66 захисту

GPS локатор контейнера онлайн


GPS-трекер 3G-контейнера розроблений спеціально для транспортування контейнерів.

GPS відстеження контейнеровоза

Ви маєте в своєму розпорядженні безкоштовний додаток для мобільних телефонів (iOS, Android) під назвою " Track Solid " або веб-інтерфейс " www.tracksolid.com ", де ви можете зручно дивитися поточне розташування GPS-локатора в режимі реального часу. Відмінне рішення для контейнеровозів для відстеження своїх поставок і надання актуальної інформації своїм клієнтам.

Ви можете дивитися рух трекера через додаток на мобільному телефоні, планшеті або ПК.

Карта відображає своє поточне розташування з часом, швидкістю і GPS-координатами.

додаток відстеження gps

Подвійне позиціонування GPS і LBS

Цей трекер підтримує локалізацію GPS та LBS. GPS - це визначення зовнішнього положення з точністю менше 10 метрів. LBS позиціонує (в місцях, де немає сигналу gps) з точністю менше 500 метрів.

GPS і LBS позиціонування трекера

Відкриття / закривання контейнера

Завдяки датчику локатора ви отримуєте негайне попередження, коли двері вашого контейнера несподівано відкриваються, так що ви можете запобігти крадіжці товару з контейнера. Попередження та положення в реальному часі будуть відправлені, коли двері контейнера будуть відкриті або закриті.

попередження про відкриття / закриття контейнера

Попередження про заборону видалення трекера з контейнера

Попередження про перешкоди. Ви отримаєте сповіщення про будь-яке переміщення пристрою стеження з його початкового місцезнаходження. При установці активується оповіщення з натисканням кнопки анти-тампер, тому функція протизлочинного сповіщення повідомить вас, коли GPS-локатор буде видалено.

відстеження руху - gps локатор на контейнері

Магнітний тримач

Надміцний магнітний утримувач дозволяє гнучко встановлюватися на металеву поверхню вантажних автомобілів або контейнерів.

сильний магніт тримач gps локатор

Стандарт IP66 забезпечує воду та пил

Це забезпечує стабільну роботу пристрою відстеження в будь-яких складних умовах. GPS-локатор має відмінну водостійкість для забезпечення стабільної роботи в жорстких умовах. Це не тільки ефективне запобігання проникненню пилу, але вам не доведеться турбуватися, що локатор буде вилучений з контейнера або вантажівки шляхом розбризкування води.

Рівень захисту IP66 водонепроникний і пилозахисний

Глобальний роумінг

Непроблемне покриття глобальної мережі забезпечує постійний контакт з пристроєм стеження. Наш GPS-локатор підтримує 2G GSM 850/900/1800 / 1900MHz і 3G WCDMA: передача даних BAND1 / BAND2 / BAND5 / BAND8.

gps трекер для доставки транспорту

Тривалий режим очікування - 60 днів

Трекер має вбудований Li-Polymer 3,7V 3800mAh акумуляторний і знімний акумулятор, який забезпечує надтривалий час очікування та розумну функцію енергозбереження. Після повної зарядки він може працювати майже 30 днів (запис даних GPS кожні 6 годин у статичному режимі).

довгий час очікування GPS трекер

3 режими роботи

GPS трекер автоматично ідентифікує поточний стан навколишнього середовища контейнера і змінює режим між статичним режимом (завантаження даних GPS кожні 3 години), режим землі (завантаження даних GPS кожні 10 хвилин) і режим корабля (завантаження даних GPS кожні 3 години).

3 режими роботи gps трекер

контейнер gps трекер

Технічні характеристики:

Система зв'язку: Модуль зв'язку M770B GSM & WCDMA
Частота зв'язку: GSM: 850/900/1800/1900 МГц WCDMA: BAND1 / BAND2 / BAND5 / BAND8
Чутливість: <-104dBm
GPRS: клас 1,2, TCP / IP
Чутливість прийому: клас II RBER2% (-102 дБм)
Пам'ять: 32 + 32 Мб
Помилка фази: RMSPE <5, PPE <20
Макс. Вихід: GSM850 / GSM900: 33 ± 3dBm, GSM1800 / GSM1900: 30 ± 3dBm
Макс. Похибка частоти: ± 0,1ppm
Чіп GPS: MTK високочутливий
Частота: GPS L1, 1575.42 МГц
Канал GPS: 66
Точність розташування: <10 метрів
Чутливість відстеження: -165dBm
Чутливість: -148dBm
Антена GPS: GPS-керамічна антена
Робоча температура: -20 ° ℃ 70 ℃
Стандарт: IP65
Батарея: 3 800mAh
Режим очікування: до 60 днів
Розміри: 200мм (ширина) x 104мм (висота) x 43мм (товщина)
Вага: 370г

Вміст пакета:

1x GPS локатор Profio GPS L-10
Батарея ємністю 3800 мАг
1х комплект гвинтів
1x Керівництво

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків