Міні GPS локатор з магнітом - батарея 2800 мАг + водонепроникний IPX5 + до 3 років

Код: 10-563
4 128 грн 2 208 грн Ціна без ПДВ: 1 840 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Міні GPS локатор з магнітом - акумулятор 2800 мАг + водонепроникність IPX5 + термін служби до 3 років. GPS + LBS + WiFi позиціонування.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Міні gps локатор з магнітом - батарея 2800 мАг + водонепроникність IPX5 + термін служби до 3 років. Позиціонування GPS + LBS + WiFi - до потрійної точності для позиціонування в реальному часі. Міні GPS локатор — це легкий і компактний трекер, який дозволяє визначати місцезнаходження, відстежувати без потреби живлення з терміном служби акумулятора до 3 років (тільки для локалізації Wi-Fi). Локатор – це корисне рішення безпеки, яке забезпечує відстеження руху людей, товарів і транспортних засобів в режимі реального часу або через регулярні проміжки часу. Онлайн GPS трекер r (мобільний додаток) з акумулятором 2800 мАг, який забезпечить роботу GPS пристрою в режимі очікування до 3 років (тільки для визначення місцезнаходження по wifi) при отриманні місцезнаходження один раз на день або при безперервному використанні GPS він може працювати до 45 годин.

Як тільки онлайн-трекер має хороший сигнал GPS, він знайде його за допомогою GPS. Якщо у нього немає сигналу GPS, він знайде його через LBS. Потрійне позиціонування дозволяє точно та швидко позначати місцезнаходження. Модуль GPS оснащений сильним магнітом (а також 3-метровими наклейками на липучках для легкого кріплення локатора) і дуже простий і гнучкий в установці для моніторингу транспортних засобів GPS. Зовнішній захист ступеня водонепроникності IPX5 (захист від бризок води та пилу) забезпечує функціональність пристрою навіть у вимогливому зовнішньому середовищі. Пристрої відстеження GPS можна використовувати для відстеження та моніторингу орендованих транспортних засобів, автомобілів, що перевозяться, цінностей, що перевозяться, оренди важкої техніки та моніторингу конкретних вантажів. GPS-трекер також попереджає вас у вигляді SMS про несанкціоноване втручання в установку пристрою або видалення пристрою. Ви можете придбати GPS локатори найвищої якості в нашому інтернет-магазині. Все, що вам потрібно, це SIM-карта (дані/телефон) і GPS моніторинг може бути активним негайно.

Мініатюрні розміри GPS локатора

GPS-трекер має точно мініатюрний компактний корпус, утримувати його можна лише двома пальцями.
Коли локатор працює, звук не видається, його дуже легко сховати в будь-якому місці.

міні-розміри GPS локатора

Пристрій GPS забезпечує відстеження користувачеві у вигляді мобільного додатка під назвою « TrackSolid PRO » (iOS, Android) , за допомогою якого можна в режимі реального часу дізнатися місцезнаходження спостережуваного транспортного засобу чи об’єкта та різні необхідні дані.
Іншою формою є відстеження GPS-пристрою через веб-інтерфейс « www.tracksolid.com », який можна використовувати через ПК, планшет, ноутбук для зручного моніторингу.

локалізація gps

Ви можете підключитися до GPS-трекера через додаток на мобільному телефоні, планшеті або ПК

Карта показує ваше поточне положення з часом, швидкістю та GPS-координатами.

GPS-моніторинг автомобіля

Функція GEO FENCE

Це дозволить вам надіслати сповіщення електронною поштою, коли виходите з позначеної області
(Якщо водій транспортного засобу випадково виїжджає за межі запланованого маршруту, або ваш товар/посилка виходить за межі дозволеного ліміту)

GPS локатор геозони

Потрійна локалізація GPS і LBS + Wi-Fi

Цей трекер підтримує місцезнаходження GPS і LBS. GPS – це визначення зовнішнього положення з точністю менше 10 метрів. LBS – це визначення позиції (у місцях, де немає сигналу gps) з точністю менше 500 метрів. Локатор також може підключатися до загальнодоступної мережі WIFI та надсилати дані про місцезнаходження через Wi-Fi.

потрійне розташування GPS LBS WIFI


Довгий режим очікування - в режимі очікування до 3 років

GPS-трекер має вбудований змінний літій-полімерний акумулятор 3,0 В 2800 мАг з інтелектуальною функцією енергозбереження.
У режимі очікування до 3 років при роботі з локацією один раз на день або при безперервному використанні GPS він може працювати до 45 годин.

GPS-локатор містить змінний літій-іонний акумулятор ємністю 2800 мАг, який не перезаряджається, тому ми рекомендуємо не інтенсивний/безперервний моніторинг, а довготривалий періодичний моніторинг.

GPS локатор великої ємності акумулятор

Сигналізація про несанкціоноване видалення GPS-локатора

Якщо GPS-локатор виявить несанкціоноване зняття коштів за допомогою світлової кнопки, буде надіслано тривожний сигнал у вигляді попереджувального повідомлення, а режим відстеження GPS буде активовано автоматично на 20 хвилин. Через 20 хвилин пристрій повертається в режим очікування.

GPS-трекер проти несанкціонованого доступу

Міцний кріпильний магніт

GPS-модуль оснащений сильним магнітом, що робить його дуже простим і водночас гнучким встановленням GPS-локатора безпосередньо на транспортні засоби для їх розташування. Використовуючи самоклеючу стрічку Velcro 3M, що входить в комплект, ви також можете прикріпити GPS-локатор до немагнітних об’єктів.

GPS локатор з магнітом

Пило- та водостійкий дизайн локатора IPX5

GPS-локатор має суперводонепроникну поверхню, що забезпечує стабільну роботу в складних умовах.
Він не тільки ефективно запобігає потраплянню пилу, але й вам не доведеться турбуватися про локатор при контакті з водою.

GPS локатор з IPX5

локалізація gps GPS WIFI + LBS розташування - дозволяє визначати ваше місцезнаходження в режимі реального часу або через регулярні проміжки часу
ємність акумулятора Акумулятор ємністю 2800 мАг - змінний неперезаряджуваний акумулятор забезпечує досить тривале живлення пристрою GPS (час очікування макс. 3 роки)
надсильний магніт Сильний магніт - міцна магнітна кришка дозволяє гнучко встановити на транспортному засобі або іншому типі власності
сигналізація вторгнення Попередження про вторгнення - Ви будете негайно сповіщені, коли буде виявлено несанкціонований доступ до пристрою
Водостійкість ipx5 Водонепроникний IPX5 - водонепроникний GPS-пристрій забезпечує стабільну роботу навіть у важких умовах зовнішнього середовища
Інтелектуальне управління живленням - зменшуйте споживання енергії, коли пристрій не працює

Технічні характеристики:

Частота зв'язку: GSM: 850/900/1800 / 1900 МГц WCDMA: 850/900/1200 / 2100 МГц (B1 / B2 / B5 / B8)
Чутливість: клас II RBER2% (-102dBm)
GPRS: Клас 1.2, TCP/IP
Чутливість доходу: клас II RBER2% (-102dBm)
Пам'ять: 32 + 32 Мб
Фазова помилка: RMSPE <5, PPE <20
Макс. вихід: GSM850 / GSM900: 33 ± 3 дБм, GSM1800 / GSM1900: 30 ± 3 дБм
Макс. похибка частоти: ± 0,1 ppm
GPS-чіп: високочутливий GPS-чіп
Частота: GPS L1, 1575,42 МГц
Канал GPS: 66
Точність розташування: <10 метрів
Чутливість відстеження: -165 дБм
Чутливість датчика: -148 дБм
Кнопка: для включення/вимкнення
Світлодіодний індикатор: червоний для режиму роботи
Час очікування: 3 роки (отримання даних про місцезнаходження один раз на день)
GPS-антена: керамічна антена GPS
Робоча температура: -20 ~ ~ + 70 ℃
Акумулятор: літій-полімерний акумулятор 2800 мАг / 3,0 В
Розміри: 42 мм (ширина) x 82 мм (висота) x 20 мм (товщина)
Вага: 72 г

Вміст пакету:

1x GPS локатор Profio GPS L-22
1x 3M клейка липучка
1x Магнітна кришка
1x посібник

!!! Для належної роботи GPS-локатора необхідно придбати ліцензію на 1-10 років на моніторинг через систему TRACKSOLID PRO !!!

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків