OBD-GPS-локатор з голосовим моніторингом з точністю менше 10 метрів

Код: 09-052
2 848 грн Ціна без ПДВ: 2 373 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

GPS-локатор OBD з голосовим моніторингом з точністю менше 10 метрів - це чудовий пристрій для спостереження та безпеки для класичних та комерційних транспортних засобів.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

GPS-локатор OBD з голосовим моніторингом з точністю менше 10 метрів - це чудовий пристрій для спостереження та безпеки для класичних та комерційних транспортних засобів. Отримайте всю необхідну інформацію про відстеження в реальному часі та отримайте огляд маршруту та стану автомобіля. Пристрій OBD сумісний з більшістю транспортних засобів на ринку з 2004 року. За допомогою цього пристрою ви не будете мати проблеми з локалізацією вашого автомобіля з високою точністю, користуючись функцією прослуховування, щоб інформувати вас про те, що відбувається всередині транспортний засіб

Вона може використовуватися в основному для корпоративних автомобілів або прокату автомобілів. Пристрій поставляється з вільно доступною програмою "TrackSolid" (iOS, Android) для вашого мобільного телефону, за допомогою якої ви можете відстежувати поточне місце розташування автомобіля, в якому розміщений локатор, а також ви матимете огляд оповіщень.

GPS-локатор OBD

Сигналізація відключення

Пристрій OBD має стандартний інтерфейс, тому його установка в автомобілі дуже проста. У випадку, якщо неавторизована особа відключила пристрій ODB, вас негайно повідомить SMS на свій мобільний телефон.

GPS-локатор OBD

Мінімальне споживання енергії

Пристрій оснащений високопродуктивним чіпом MTK2503D, що робить надзвичайно низьке енергоспоживання і тому не має негативного впливу на акумулятор автомобіля.

Обвід локатора мінімум енергоспоживання

Не потрібно встановлення

Встановлення дуже просто, просто підключіть OBD-локатор до інтерфейсу автомобіля, а пристрій активний. У більшості транспортних засобів інтерфейс знаходиться під керуванням (див. Малюнок - Область A).

Блокування пристрою

Мініатюрний і компактний дизайн

Це дуже маленький і легкий пристрій, який можна утримувати в одній руці. З цієї причини її можна легко приховати безпосередньо в автомобілі, щоб не помітити інших.

OBD компактний локатор

Голосовий моніторинг

Після надсилання команди "Monitor" на пристрій через SMS, пристрій відповість "OK", а потім набрав номер за замовчуванням SOS мобільного телефону. Після отримання дзвінка людина на номер SOS зможе почути те, що відбувається навколо автомобільного зарядного пристрою або всередині автомобіля. Під час прослуховування пристрій не виробляє жодних звукових або світлових сигналів, тому це загальний безперебійний прослуховування.

GPS-локатор з прослуховуванням

Сигналізація швидкості

Якщо автомобіль рухається з більшою швидкістю, ніж межа, пристрій надсилатиме SMS на стандартний номер мобільного зв'язку.

GPS-локатор з виявленням швидкості автомобіля

Сигнал низької заряду батареї

Коли акумулятор знизиться до 10%, пристрій надсилає попередження SMS "Попередження! Акумулятор низький, заряджайте його вчасно!" до стандартного мобільного номера SOS. Автомобільний зарядний пристрій має вбудовану літієву батарею потужністю 130 мАг, тому може працювати навіть після видалення з запалювання.

GPS-локатор з виявленням стану акумулятора

Управління автопарком

Якщо у вашому підприємстві є парк транспортних засобів, ви можете одночасно відслідковувати їх під одним обліковим записом. З Tracksolid ви можете відстежувати до 10 000 автомобілів одночасно.

GPS-локатор управління автопарком

Подвійне відстеження GPS + LBS

Пристрій OBD підтримує локалізацію GPS та LBS. GPS - це визначення локалізації на вулиці з відхиленням до 10 метрів і залежить від отримання даних від супутників. LBS призначений для визначення внутрішньої локалізації з точністю менше 50-150 метрів (у будівлях, кімнатах, компаніях), а відстеження здійснюється за допомогою даних через мережу GSM, тому ця функція може працювати скрізь у діапазоні мобільного сигналу ( наприклад, в підвалі).

GPS і локалізатор фунтів

Особливості:

плюс Блокування пристрою з GPS
плюс Компактний та мініатюрний дизайн
плюс Слухання інтер'єру автомобіля за допомогою телефонного дзвінка
плюс Вбудований акумулятор, що забезпечує його функціональність, навіть якщо він виймається з ліхтера
плюс Позиціонування з точністю менше 10 метрів

Технічні характеристики:

Антена: GPS / GSM / Bluetooth
Акумулятор: літій 50 мАг
Мережеве з'єднання: GSM / GPRS
Частота: GSM 900/1800 МГц
Робоча напруга: 12 В постійного струму
Робоча температура: -20 ~ 70 ° C в автомобілі
Діапазон вологості: 5% - 95%
Розміри: 47 мм x 24 мм х 31 мм
Вага: 30 гр

Пакет вмісту:

1x OBD-GPS-локатор
1x Посібник користувача

невгамовне повідомлення

Навіщо купувати шпіонські технології через наш електронний магазин?

Ми перевіряємо кожен новий продукт протягом декількох тижнів, і після остаточної інспекції він включається до продажу
Наша пропозиція не є найбільшою на ринку, але ми пропонуємо тільки перевірені нами продукти - якісні та надійні шпигунські продукти
Ми не найдешевші, але наші клієнти є задоволеними клієнтами
Багаторічний досвід у продажі шпіонських виробів (шпигунські камери, шпигунське обладнання) за 5-річний досвід роботи
Експертна порада з установки та налаштування продуктів (по телефону або електронною поштою)
Ми пропонуємо 24-місячну гарантію на всі товари та безкоштовне повернення протягом 14 днів з моменту доставки
Наше співробітництво не закінчується продажем, ми пропонуємо кваліфіковане обслуговування клієнтів
У випадку вимоги ми намагаємомо скоротити час обробки до мінімуму (зазвичай 7-14 днів). Якщо товари не функціонують, рішення забезпечує обмін на новий шматок

ПРИМІТКА. Продукти, які ви використовуєте (з значно нижчими витратами) , можуть мати такий самий дизайн, але вони використовують низькоякісні компоненти, такі як підсилювачі, акумулятори тощо, що призводить до дешевої (менш дорогий) версії продукту, тому вони суттєво впливають на загальну якість і експлуатаційне життя. Виходячи з цього, ми рекомендуємо нашим клієнтам розглянути прибутковість інвестицій та покупку за цим фактом.

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (3)

100%