Пошук ключів bluetooth - Бездротовий розумний трекер + GPS-локація + ДВОСТОРОННЯ сигналізація

Код: 09-120
2 760 грн Ціна без ПДВ: 2 300 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Пошук ключів bluetooth - Бездротовий розумний трекер + GPS-локація + ДВОСТОРОННЯ сигналізація. Цей брелок працює як пристрій для пошуку ключів або навіть для пошуку людей чи тварин.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Пошук ключів bluetooth - Розумний бездротовий трекер + GPS-локація + ДВОСТОРОННЯ сигналізація. Цей брелок працює як пошук ключів або навіть шукач людей чи тварин. Увімкніть цей трекер і підключіть його до телефону через Bluetooth . Потім завантажте програму на свій телефон вручну або за допомогою QR-коду в посібнику (iOS/Android). До програми можна підключити до 8 блютуз-трекерів. Через додаток можна керувати видошукачем.

Пристрій зв’язується з вашим телефоном через програму, і ви будете сповіщені, коли об’єкт або людина виходить за межі ефективного діапазону Bluetooth. Трекер почне подавати звукові сигнали, вас попередить сигнал тривоги на вашому мобільному телефоні, і програма навіть покаже вам останнє GPS-місцезнаходження трекера.

Key finder - блютуз-шукач ключів, мобільного телефону тощо
розумний трекер - пошук ключів Bluetooth

Прикріпіть трекер до всього, що можете втратити, і натисніть кнопку «Тривога» в мобільному додатку, щоб знайти трекер у зоні дії. Це допоможе вам швидко знайти загублені ключі, або навіть дитину, яка втече з ваших очей, ви будете повідомлені негайно, ви також можете використовувати його для вашого автомобіля, домашніх тварин, сумки, портфеля або інших речей. Гучний звуковий сигнал допоможе вам знайти втрачений предмет. Або, наприклад, коли ви виходите з дому і забуваєте гаманець, в який ви спочатку поклали смарт-видошукач, будильник попередить вас на телефоні.

Він також працює навпаки ДВОСТОРОННЯ сигналізація. Щоразу, коли трекер віддаляється від мобільного, він починає подавати звукові сигнали, але сигнал тривоги також спрацьовує на мобільному. Так, наприклад, ви йдете на роботу, але забуваєте вдома мобільний телефон, у вас з собою трекер, ви виходите на вулицю і як тільки відходите далі, трекер починає пищати , і ви розумієте, що залишили мобільний телефон вдома. Але корисна річ? Пристрій також має ще одну практичну функцію, за допомогою дистанційного керування в трекері, ви також можете використовувати цей кулон як дистанційний тригер для зйомки селфі за допомогою мобільного телефону . Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку управління на трекері (звичайно, мобільний додаток також має бути активним).

bluetooth tracker - пошук ключів із GPS-локацією


особливості:

Матеріал: пластик + сплав цинку
Версія Bluetooth: V4.0
ДВОСТОРОННЯ сигналізація
Робоча відстань: Макс. 10 м
Живлення: батарея 1 x CR2032 (не входить в комплект)
Мобільний додаток: завантажте IK anti-lost (iSearching) з App Store або Google Play
Сумісність: Android 4.3/iOS 7.0 і вище
Розмір: прибл. 7х3х1 см

Кнопка керування: утримуйте 3 секунди, щоб увімкнути/5 секунд, щоб вимкнути пристрій.

Пакет містить:
1x брелок
1x інструкція з експлуатації

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків