Розумний світлодіодний ланцюжок 5м - Twinkly Icicle - 190 шт. RGB + W + BT + Wi-Fi

Код: 78-018
4 128 грн Ціна без ПДВ: 3 440 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Світлодіодна світлодіодна ланцюг 5 м - Twinkly Icicle - 190 шт. RGB + W + BT + Wi-Fi - програмовані ліхтарі за допомогою програми на смартфоні.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Світлодіодна світлодіодна ланцюг 5 м - Twinkly Icicle - 190 шт. RGB + W + BT + Wi-Fi - програмовані ліхтарі за допомогою програми на смартфоні Цей революційний світлодіодний ланцюг приносить унікальні світлі прикраси в наші будинки за найновішими технологіями. Світлодіодні ліхтарі управляються за допомогою мобільного додатка , сумісного як з Android, так і з iOS .

Пристрої взаємодіють між собою по бездротовій мережі за допомогою Wi-Fi та Bluetooth . Ви можете з’єднати і керувати одночасно 10 приладів освітлення Twinkly або 4000 світлодіодів з однаковими світловими мотивами та малюнком. Ви можете створити власну дивовижну анімацію, яка наповнить і скрасить всю кімнату. Фари призначені для внутрішнього та зовнішнього використання - захист IP44 . Довжина легкого ланцюга - 5 метрів, висота найдовшої вертикальної смуги - 60 см.

Світлодіодні вертикальні стрічки - TWINKLY легкий ланцюг 5M - 190шт LED

вела легка бурулька струна

Світлова ланцюгова стрічка складається з 190 штук світлодіодних світильників, придатних для обробки стін. Фари розділені на 50 вертикальних смуг, які містять світлодіодні ліхтарі з малюнком 2-4-6-2-5 штук, розташованих на кожні 10 см. RGB + W означає, що світлодіодні ліхтарі можуть зробити відтінок RGB в 16 мільйонів кольорів + W білий . Ви можете регулювати інтенсивність світла та точний колір за кольоровою шкалою. Це спеціальне видання включає інтеграцію розумного будинку з Google Assistant та Amazon Alexa.

мерехтливі 190 вогніввели вертикальні смугисвітлодіодні смужки

Ваша прикраса може бути створена з декількох пристроїв і різної форми . Хочете, щоб на стіні був легкий ланцюжок, кольорова рама на вікнах і велика ялинка посеред кімнати? Не проблема! Створіть власну сцену та керуйте нею одразу за допомогою загальної теми освітлення.

різдвяні розумні світлодіодні ліхтарі

Універсальний світлодіодний ланцюг управління, керований за допомогою мобільного додатка для Android та iOS

Красива світла прикраса - встановіть власні кольори, анімацію та мотиви світлодіодних ліхтарів

мерехтливі сосульки вогнів

Складний мобільний додаток поєднує ваш смартфон із пристроєм, і ви можете негайно ним керувати. Сама програма відображає розташування вогнів, і ви можете легко встановити різний колір для кожної лампочки або групи лампочок окремо. Управління дуже просте, швидке та інтуїтивно зрозуміле . У програмі ви можете вибрати один із шаблонів за замовчуванням, завантажити нові шаблони з Інтернету з Інтернет-галереї або створити власні теми та зберегти їх.

мерехтливий мобільний додаток - -

Ви також можете контролювати інтенсивність світла, швидкість змін, колір, відтінок, яскравість, обертання, змішування тощо. Функція таймера дозволяє встановити світло , щоб включати і вимикати автоматично в відповідно до графіка. Функція списку відтворення дозволяє встановити різні типи тем у хронологічному порядку та автоматично змінювати їх відповідно до налаштувань.

миготливе застосуванняуправління освітленням через мобільний телефонwifi світлодіодна смуга

З додатковим USB-пристроєм MUSIC DONGLE ваша легка ланцюг реагуватиме на музику, що відтворюється в кімнаті, світло змінюватиметься і переключатиметься на ритм музики відповідно до заданих параметрів. Для вибору "відображення за музикою" доступна низка шаблонів та тем, які можна редагувати та встановлювати відповідно до ваших потреб. За допомогою MUSIC ви також можете насолоджуватися відеоіграми, відчувати новий вимір під час гри! Змінюється світло в ритмі музики, оскільки графічний еквалайзер танцює відразу на кожній вечірці. USB-пристрій MUSIC є додатковим продуктом, його потрібно купувати в нашому електронному магазині.

мерехтливий музичний ключ

Унікальний світлодіод з новою 4-канальною архітектурою, яка має всі яскраві кольори веселки та ідеальний чисто білий колір

світлодіодна смужкаrgb + w веласвітлодіодні лампочки, керовані через wifi

Особливості:

плюс 190 світлодіодів
плюс Управління через мобільний додаток
плюс Підключення Wi-Fi та Bluetooth
плюс RGB + W світло
плюс Універсальне використання
плюс Захист IP44

Специфікація:

Модель: TWI190SPP-TEU
Кількість діодів: 190
Кількість вертикальних смуг: 50
Схема стрічки: 2-4-6-2-5 світлодіодні ліхтарі
Довжина кабелю від першого світильника до адаптера: 3,5 м
Освітлена площа: 5x0,6 м (Д х В)
Світлодіодні відстані між діодами: 10см
Відстань між вертикальними смугами: 10 см
Опір: IP44
Діаметр діода: 5 мм
Підключення: Wi-Fi, Bluetooth
Тип світлодіода: RGB + W матовий + прозорий, прямий
Кабель: прозорий
Вхідна напруга: 240В
Вихідна напруга: 24В / 1А
Термін служби цибулини: понад 30000 годин


Вміст упаковки:

1x світлодіодна ланцюг з 190 діодами + контролер
1x адаптер
1x ручний

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків