Кишеньковий перекладач - LANGIE онлайн / офлайн двосторонній голосовий переклад на 52 мовах

Код: 11-259
U$394.90 Ціна без ПДВ: U$329.08
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Кишеньковий перекладач - LANGIE онлайн / офлайн двосторонній голосовий переклад на 52 мовах, поставляється з першим двосторонній переклад патенту WORLD з прямим голосовим перекладом.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Кишеньковий перекладач - LANGIE онлайн / офлайн двосторонній голосовий переклад на 52 мовах, поставляється з першим двосторонній переклад патенту WORLD з прямим голосовим перекладом, завдяки якому це не буде проблемою для розуміння людей під час подорожі навколо світу. Ви подорожуєте та відкриваєте нові місця? Вам потрібно перекласти мову? Ви, звичайно, пам'ятаєте неприємні ситуації, що виникла через мовний бар'єр. Не більше! Цей LANGIE-перекладач, який містить до 52 неймовірних мов , полегшить ваше спілкування за кордоном. За допомогою цього унікального мовного інструменту нові можливості чекають вас у всьому світі! Він призначений для всіх, будь то діти чи люди похилого віку, які цінують легкий доступ до перекладача. Перекладач для продажу в нашому інтернет-магазині з ціною, більш ніж достатньою для широкого використання - безкоштовний переклад для всіх.

Офіційний сайт для отримання додаткової інформації про LANGIE електронного перекладача мовлення - www.langie.eu

веб-сторінка голосового перекладача

Цей революційний пристрій також служить мультимедійним програвачем для відео, зображень або як груповий перекладач (ви можете поєднувати більше LANGIE-перекладачів) - особливо підходить для кількох іноземних делегацій. Іншим варіантом для вас буде можливість вивчення іноземної мови - складне програмне забезпечення для навчання.

Це РЕВОЛЮЦІЯ У ЗВ'ЯЗКУ !!!
ПЕРШИЙ ДВОСТОРОННИЙ ГОЛОСНИЙ ПЕРЕКЛАД У СВІТІ

Langie перекладається на 52 мови, і все це у формі звуку та по-справжньому унікального точного перекладу!

перекладач унікальний

Як це насправді працює?

Langie обладнано вбудованим 1-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм та подвійною системою високоякісних динаміків та мікрофонів.
На передній панелі пристрою є мікрофон та динамік , через які ви можете говорити на своєму мовою, а людина поруч із вами (іноземна особа) негайно почує переклад на його мову.
І, навпаки, іноземна особа може відповісти на свою мову, через мікрофон та динамік на зворотній стороні пристрою, і миттєво почуємо переклад на вашій мові.
Це дійсно чудово!

Функція перекладу на langie

Якщо ви хочете перевести будь-який текст або слова на іншу мову, просто натисніть і утримуйте кнопку синього мікрофона та відпустіть її після того, як закінчиться розмова (текст). Протягом 1-2 секунд перекладач перекладає ваше повідомлення у вигляді тексту, переглянутого на дисплеї, і це повідомлення також буде запущено у формі аудіо (ця мова повинна бути підтримана). Якщо ви хочете перевести те, що інший вам розповідає, просто натисніть і утримуйте кнопку жовтого мікрофона та знову вийміть її, коли повідомлення буде завершено. Весь процес неймовірно простий.
як працює перекладач langie

Дуже практичним є також функція перекладача GROUP, і це, безумовно, знайде його застосування в різних іноземних делегаціях.

Тут ви можете вказати текст (для пари з двома або більше користувачами LANGIE), а іноземні відвідувачі побачать та почують повідомлення на своїй рідній мові.

Кишеньковий перекладач може розпізнати ваш голос, а потім перекладати його в реальному часі на велику кількість мов, зробивши це чудовим інструментом мови для подорожей, самоосвіти, шопінгу або бізнесу. Воно перекладає ваші слова відразу і, таким чином, змушує вас відчувати себе так, ніби ви безпосередньо спілкувалися з іншою людиною. Завдяки практичному міні-дизайну, його дуже легко носити , ви можете поставити його в кишеню, сумочки тощо. Це працює дуже простий та інтуїтивно зрозумілий принцип . Просто утримуйте сенсорну клавішу на пристрої, коли ви говорите слова, а потім відпустіть, і пристрій негайно перекладає необхідні слова. Немає кращого відчуття, як подорожувати по всьому світу без будь-яких стресів та ускладнень у вашій кишені з 52 мовами, буквально. Вам потрібно, наприклад, англійсько-іспанський перекладач? Без проблем! Цей перекладач текстів і речень буде легко керувати ним. Тривалість роботи акумулятора - до 5 днів у режимі очікування / 5 годин безперервної роботи - це також цікава функція.

Тут ви можете переглянути таблицю з підтримуваними мовами перекладача LANGIE.

ВСІ Мови володіють голосовим перекладом
(всі мови переводять фрази навіть у текстовій формі на РК-дисплеї).

підтримувані LANGIE мови

Кишеньковий перекладач в автономному режимі без підключення до Інтернету пропонує:

Мультимедійна підтримка - картинна галерея, цифровий диктофон, відео та музичний плеєр.
Освітня функція - містить освітні програми для голосової та графічної роботи для основних мов. Таким чином, ви можете вивчати мову, де б ви не були.
Підсилювач звуку - записи, а потім зміцнює ваші розмовні слова, значно допомагає спілкуватися з людьми, які погіршують слух.

Якщо ви поєднаєте кишеньковий перекладач із Wi-Fi, ви отримаєте деякі цікаві функції:

Голосовий пошук для зображень - розпізнає ваш голос, а потім шукає потрібну річ у формі зображення.
Груповий інтерпретатор - приєднайтеся до групової розмови з людьми різними мовами.

Голосовий перекладач на 52 мовах
Він визнає ваш голос, а потім перекладає його на велику кількість мов. Для кращого розпізнавання слів потрібне підключення до інтернету WiFi.
Голосовий пошук зображень
Визнає ваш голос, а потім шукає потрібне зображення. WiFi-підключення до Інтернету потрібно.
Перекладач групи
З'єднання Bluetooth дозволяє групову розмову з людьми на різних мовах. WiFi-підключення до Інтернету потрібно.
Перекладач слів без онлайн-з'єднання
Він розпізнає ваш голос і може перекласти короткі фрази або прості слова на основі вбудованого алгоритму, який використовується для прийнятних перекладів. Він підтримує лише 12 мов світу.
Можливість самостійного навчання без онлайн-з'єднання
За допомогою вбудованого програмного забезпечення ви можете вивчати вибрану мову світу дуже швидко і ефективно.

Особливості:

плюс Миттєвий переклад на 52 мовах
плюс Чутливий мікрофон із розпізнаванням голосу
плюс Цифровий диктофон
плюс Музичний та відеопрогравач
плюс Інтернет / офлайнові переклади
плюс Термін служби батареї: 5 днів у режимі очікування / 5 годин безперервної роботи

Технічні характеристики:

Процесор: ARM Cortex 1,3 ГГц QUAD-core
РК: 1,08 "сенсорний екран (27,5 мм)
Акумулятор: 3,7 В / 2000 мАг
WiFi 802.11b / g / n
Bluetooth: 4.0
Micro SD-карта: підтримка до 32 ГБ
USB: мікро USB 2.0
Вхід для навушників - джек 3,5 мм
Вхід: 100 В - 240 Вт
Вихід: 5 В постійного струму 1500 мА
Розміри: 48 мм х 148 мм х 17 мм
Вага: 125 г

Зміст пакету LANGIE:

1x LANGIE голосовий перекладач
USB зарядний пристрій 1x
USB-кабель 1x
1x навушники
1x Захисний чохол

langie pack містить

Чи може Ленгі перекладати дуже надійно?

LANGIE - це передовий ІТ-продукт останнього покоління . Для досягнення найкращого результату перекладу він працює з 7 онлайн-пошуковими системами. Виробник має більш ніж 20-річний досвід роботи на ринку освіти та перекладу на різних мовах світу. LANGIE постійно розширює та оновлює базу даних OTA безпосередньо на своєму пристрої, щоб забезпечити найефективніший портативний інструмент для перекладу на інші мови сучасності.

реальне використання перекладача langie

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (10)

99%
10×