LANGIE S2 - перекладач голосів з електронним довідником (перекладає 53 мови) + підтримка 3G SIM

Код: 70-004
16 758 грн 12 558 грн Ціна без ПДВ: 10 465 грн
Знижка закінчується 28. 5. 2024, 23:59 або поки не закінчиться товар.
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

LANGIE S2 - голосовий перекладач з електронним довідником (перекладає 53 мови) + підтримка 3G SIM - купити онлайн за гарною ціною.

Захист покупця

 • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
 • Гарантія на продукцію - 24 місяці
 • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

LANGIE S2 - голосовий перекладач з електронним довідником (перекладає 53 мови) + підтримка 3G SIM - купити онлайн за гарною ціною. LANGIE поставляється в новій версії S2 , яка має ряд удосконалень проти свого попередника - LT-52. Перш за все, це вже не просто компілятор, а повноцінний туристичний гід . Найважливішою відмінністю є підтримка 3G SIM-карти - LANGIE GLOBAL SIM, за допомогою якої можна спілкуватися в 160 країнах світу. Langie підтримує також українську мову

Двосторонній голосовий переклад з прямим голосовим перекладом, завдяки якому вам більше не буде проблемою зрозуміти людей під час подорожі по всьому світу. Ви любите подорожувати і відкривати нові місця? Чи потрібно перекладати мову? Ви, звичайно, пам'ятаєте неприємні ситуації, що виникли через мовний бар'єр. Не більше! Цифровий голосовий інтерпретатор LANGIE, що містить до 53 неймовірних мов, зробить для Вас спілкування за кордоном легким. Тривалість роботи акумулятора, яка до 5 днів у режимі очікування, також буде цікавою. Зручний портативний перекладач, який можна використовувати скрізь. LANGIE - перекладач у режимі реального часу з активованим голосом для щоденного використання. Ідеально підходить для перекладу під час подорожі або роботи за кордоном за допомогою цього інтерпретатора звуку.

Кращий розмовляючий і мовний перекладач LANGIE S2 пропонує

Функції перекладу langie s2

Скористайтеся перекладом у 160 країнах світу через LANGIE GLOBAL SIM

підтримка голосового перекладача LANGIE 3G SIM
Якщо у вас немає доступної мережі WiFi, можна скористатися мережею 3G для підключення до Інтернету. Використовуючи Langie Global SIM-карту, яка після покупки включає початковий кредит у 10 доларів США (близько 50 МБ , що можна використовувати для більш ніж 500 перекладів - в середньому 7 секунд на фразу) у більш ніж 160 країнах світу. Повний список країн ТУТ .
 
Термін дії SIM-картки LANGIE GLOBAL SIM не обмежений у часі і закінчується, лише якщо SIM-картка не використовується більше 2 років. Після використання даних передоплати ви можете зарядити SIM-карту безпосередньо через веб-сайт
www.langieglobalsim.com після введення номера телефону та вибору способу нарахування.

Перекладач LANGIE S2 також пропонує можливість створити точку доступу до SIM-картки LANGIE GLOBAL SIM - 3G HOT SPOT. Якщо ви хочете створити та спільно використовувати точку доступу Hotspot Langie з іншими пристроями (такими як мобільний або планшетний), а також використовувати дані Інтернету по всьому світу, бажано вибрати обмежений за часом пакет даних Інтернету з більшим обсягом даних (наприклад 1GB - 5GB). Якщо ви використовуєте SIM-карту тільки для онлайн-перекладу через LANGIE, який споживає лише невелику кількість даних, то достатньо поповнити кредит на (10 USD - 100 USD, що складає приблизно 50MB - 500MB даних), і ці дані не обмежена в часі, тому їх можна використовувати протягом 1-2 років (без обмеження терміну дії).

Тепер ви можете вставити будь-яку SIM-картку в LANGIE, але не потрібно вставляти будь-яку SIM-картку, якщо не хочете. Просто підключіться до доступної мережі WiFi і переклад LANGIE працює так, як він повинен працювати.

Langie також знаходить своє використання при роботі за кордоном.

Якщо ви не розмовляєте вільно з іноземною мовою країни, в якій ви збираєтеся працювати, LANGIE - відмінне рішення для вас. Для жінок у роботі по догляду за кордоном або для чоловіків на різних робочих місцях у будівництві.

кишеньковий перекладач langie s2мова перекладач langie s2

 

LANGIE - Цифровий перекладач можна придбати тут
Немає додаткових зборів за оновлення або інші приховані витрати. Не потрібно реєструвати персональні дані або встановлювати додатки на мобільний телефон.

 

Електронний перекладач LANGIE відкриє для вас нові можливості в усьому світі! Він призначений для всіх , будь то діти або літні люди , які оцінять легке використання перекладача. Голосовий перекладач , який буде з вами всюди. Він може легко переводити довгі речення (не тільки короткі фрази). LANGIE онлайн і оффлайн перекладач знаходиться на нашому складі безпосередньо на продаж - ціна, яка більш ніж адекватна її використанню.

електронний перекладач langie s2

 

Реальне використання LANGIE для перекладу на практиці можна побачити в цих відео з України та Лондона:

Більше відео можна переглянути безпосередньо на каналі LANGIE Youtube ТУТ : youtube langie канал

Цей революційний пристрій також служить мультимедійним програвачем для відео, фотографій або як перекладач груп (ви можете підключити більше перекладачів LANGIE) - особливо підходить для кількох іноземних делегацій. Ще одним варіантом для вас буде можливість вивчення іноземної мови - складного навчального програмного забезпечення. Таким чином, ви також маєте в своєму розпорядженні словник перекладу на 53 мовах (не тільки англійський словник), і ви можете перекласти речення або інші тексти в онлайн / оффлайн.

 

Офіційний сайт для отримання додаткової інформації про електронний перекладач LANGIE - www.langie.eu

офіційна веб-сторінка langie voice translator

 

Це РЕВОЛЮЦІЯ в ЗВ'ЯЗКУ !!!
НАЙКРАЩИЙ СВІТОВИЙ ГОЛОСНИЙ ПЕРЕКЛАД

Langie Translator підтримує онлайн і офлайн переклад з неймовірною точністю!

мова перекладач langie s2 new

 

Як це насправді працює?

Він працює за дуже простим і інтуїтивним принципом . Просто тримайте сенсорну клавішу на пристрої, поки ви говорите слова, потім відпустіть і пристрій негайно переводить потрібні речення.

Langie оснащений вбудованим 1-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм і двома системами високоякісних динаміків і мікрофонів. Один мікрофон і динамік розташовані на лицьовій стороні пристрою, за допомогою якого можна розмовляти повідомлення на вашій рідній мові. людина поруч з вами (іноземна особа) негайно почує переклад на свою мову, а натомість іноземець може відповісти на його мові, через мікрофон і динамік на зворотному боці пристрою, і ви почуєте миттєво перекласти на вашу мову.

 

langie translation works

Якщо ви хочете перекласти певний текст або слова на іншу мову, просто натисніть і утримуйте кнопку блакитного мікрофона та відпустіть його після закінчення розмовного повідомлення (тексту). Протягом 1-2 секунд перекладач переводить ваше повідомлення у вигляді тексту, що відображається на дисплеї, і це повідомлення також буде доступне в звуковій формі (ця мова повинна підтримуватися). Якщо ви хочете перекласти те, що інша людина повідомляє вам, просто натисніть і утримуйте жовту кнопку мікрофона і відпустіть його знову, коли повідомлення закінчиться. Весь процес неймовірно простий.
як працює langie translator

Дуже практичною є також функція перекладача GROUP, і вона неодмінно знайде своє застосування в різних іноземних делегаціях.

Достатньо з'єднати пристрій з 2 або більше користувачами LANGIE в Інтернеті за допомогою Wi-Fi, так що провідник або перекладач може розмовляти з кількома людьми по всьому світу одночасно. Ця функція також підтримує створення групи, де більше людей, які говорять на різних мовах, можуть спілкуватися один з одним, і кожен з них може перебувати в іншій країні. На одному пристрої можуть бути створені кілька незалежних груп.

Вам потрібно, наприклад, англійсько-німецький перекладач? Без проблем! Цей перекладач текстів і речень легко керуватиме ним. Кишеньковий перекладач може розпізнати ваш голос, а потім перевести його в реальному часі на велику кількість мов, що робить його чудовим мовним інструментом для подорожей, самоосвіти, покупок або бізнесу. Вона відразу переводить ваші слова і тому змушує вас почувати себе так, ніби ви безпосередньо спілкуєтеся з іншою людиною. Завдяки практичному міні-дизайну, його дуже зручно переносити , ви можете помістити його в кишеню, сумки тощо.

Голосовий перекладач LANGIE S2говорять перекладач langie s2

Тут ви можете побачити таблицю підтримуваних мов перекладача LANGIE.

Не всі мови доступні для розмовного голосового перекладу, але більшість мов у тому числі з перекладом розмовного тексту
(всі мови перекладають фрази у вигляді тексту на РК-дисплеї).

підтримуються мови LANGIE

Повний список мов:

Африканська, арабська, бенгальська, болгарська, камбоджійська, кантонська, китайська, хорватська, чеська, датська, голландська, англійська, філіппінська, фінська, французька, німецька, грецька, іврит, хінді, угорська, індонезійська, ісландська, італійська, японська, яванська, Корейська, лаоська, латвійська, литовська, малайська, малайська, непальська, норвезька, перська, польська, португальська, румунська, російська, сербська, сингальська, словацька, словенська, іспанська, сунданська, суахілі, шведська, тамільська, телугу, тайська, турецька, В'єтнамська, українська, урду

 

Кишеньковий перекладач в автономному режимі без підключення до Інтернету пропонує:

Мультимедійна підтримка - картинна галерея, цифровий диктофон, відео та музичний плеєр.
Освітня функція - містить голосові та картинні освіти для основних мов. Таким чином, ви зможете вивчити мову, куди ви йдете.
Аудіо підсилювач - записує, а потім зміцнює розмовні слова, значно допомагає в спілкуванні з людьми, які мають гірший слух.

Особливості langie s2

Якщо ви з'єднаєте кишеньковий перекладач з онлайн-Wi-Fi, ви отримаєте деякі цікаві можливості:

Голосовий пошук зображень - розпізнає ваш голос і шукає потрібну річ у вигляді зображення.
Груповий перекладач - приєднуйтесь до групової бесіди з людьми на різних мовах.
Переклад з вітчизняної мови на інші мови світу вимагає онлайн-з'єднання.

 

онлайн перекладу перекладу Голосовий перекладач на 53 мовах
Він розпізнає ваш голос, а потім переводить його на велику кількість мов. Для кращого розпізнавання потрібне підключення до Інтернету через WiFi.
   
langie голосовий пошук зображень Голосовий пошук зображень
Розпізнає ваш голос, а потім шукає потрібне зображення. Потрібно підключення до Інтернету через WiFi.
груповий перекладач - перекладач Груповий перекладач
Підключення до Інтернету дозволяє групові розмови з людьми на різних мовах. Потрібно підключення до Інтернету через WiFi.
офлайн-переклад Перекладач слів без онлайн-з'єднання
Він розпізнає ваш голос і може перекладати короткі фрази або прості слова на основі вбудованого алгоритму, який використовується для прийнятних перекладів. Він підтримує лише 13 мов світу.
вивчення мови langie Опція самонавчання без онлайн-з'єднання
Завдяки вбудованому програмному забезпеченню ви зможете швидко та ефективно вивчити вибрану мову світу.

Особливості:

плюс Миттєвий переклад на 53 мови
плюс Чутливий мікрофон з розпізнаванням голосу
плюс Цифровий диктофон
плюс Музичний та відеоплеєр
плюс Онлайн / офлайн переклад
плюс Термін служби батареї: 5 днів у режимі очікування / 5 годин безперервної роботи

онлайн перекладач langie s2кращий перекладач електронний langie s2

Які переваги портативного перекладача LANGIE порівняно з класичним перекладачем за допомогою програми на вашому телефоні?

 1. Перекладач LANGIE - це професійний перекладач, апаратно-програмна система була розроблена і виготовлена ​​безпосередньо для перекладу мовлення. Це не телефон, призначений для кількох цілей.
 2. Вона має технологію для використання в шумному середовищі ( зменшення шуму мовлення при перекладі ), класична програма для перекладу має проблеми з нею.
 3. Дуже простий і зручний у використанні . Навіть для технічно не кваліфікованих людей.
 4. Використовуючи найвищу якість перекладацьких послуг та інтегруючи основні системи розпізнавання перекладів у світі, механізм навчання системи LANGIE майже на тому ж рівні, що й люди. Його система розпізнавання мов є гібридною , заснована на акустичному моделюванні нейронної мережі та мовного моделювання.
 5. Він використовує передові послуги перекладу, точність перекладу набагато вища, ніж класичні безкоштовні програми перекладу в телефоні.
 6. LANGIE використовує власні сервери перекладу в багатьох місцях світу, служба перекладу є стабільною і швидкою.
 7. Це окремий продукт, який не прив'язаний до використання з мобільним телефоном або додатком у телефоні, він не зберігає і не вимагає будь-яких персональних даних у порівнянні з використанням мобільного додатку по телефону.
 8. LANGIE також має багато інших функцій , таких як навчання, груповий перекладач і так далі .
 9. У багатьох випадках використання мобільного телефону досить особисте . Людина, з якою ви намагаєтеся спілкуватися, не знайома з вашим телефоном, і через певний час вам, можливо, доведеться повернути телефон назад, щоб розблокувати екран. Мобільний - для одного користувача , а не для декількох користувачів. Використання мобільного телефону для цих двосторонніх перекладів робить його досить незручним.
 10. LANGIE не вимагає ніяких прихованих платежів за користування послугами перекладу.
 
І ви також оціните ці переваги:
 
натисніть langie
Тільки 1 секунда і LANGIE
буде перекладати все, що ви хочете
додаток для перекладу мобільного телефону
Більше 10 секунд
перед початком перекладу
Використовується Langie
Прямий переклад звуку
саме іншій особі

текстовий переклад смартфона
Немає прямого
звуковий
переклад
іншій особі

Ленгі тримав батарею
Час роботи батареї LANGIE до 5 днів

bateria vydrz mobil
Час роботи акумулятора смартфона зазвичай становить 1 день

 

Чому краще мати з'єднання ONLINE, ніж переклад OFFLINE при використанні LANGIE?

Звичайно, потрібно усвідомити, що будь-який режим перекладу на всіх перекладачах містить лише обмежений словник (лише базовий), і переклад часто є неточним або незрозумілим. Режим ONLINE після підключення до мережі Wi-Fi забезпечує постійне оновлення та корекцію перекладу , база даних у декілька разів перевищує автономний переклад, тому ви маєте гарантію, що переклад буде максимально точним і ви зможете спілкуватися без будь-яких труднощі. Для підключення Wi-Fi ми рекомендуємо створити точку доступу до мобільних телефонів HOT SPOT безпосередньо з Вашого мобільного телефону (який Ви завжди матимете під рукою) або скористатися SIM-карткою LANGIE GLOBAL 3G.

В межах Європейського Союзу можна використовувати безкоштовні мобільні дані (як частина вашого передплаченого пакета у вашій країні). Якщо ви подорожуєте до країн за межами ЄС, ми рекомендуємо використовувати SIM-карту LANGIE GLOBAL 3G, яку ви можете придбати у нас. Таким чином, ви все ще матимете активне підключення до Інтернету, ви зможете переглядати Інтернет за допомогою мобільного телефону в будь-якому місці, куди ви рухаєтеся, а перекладач LANGIE працюватиме максимально можливо:)

 

Чи може Langie перекласти дійсно надійно?

LANGIE є передовим ІТ продуктом останнього покоління . Щоб досягти найкращих результатів перекладу, він працює з 7 пошуковими системами онлайн. Виробник має більш ніж 20-річний досвід роботи на ринку освіти та перекладу на різних мовах світу. LANGIE постійно розширює та оновлює базу даних OTA безпосередньо на вашому пристрої, щоб забезпечити найбільш ефективний портативний інструмент для перекладу на інші мови нинішнього часу.

реальне використання перекладача langie

Технічні характеристики:

Тип: LANGIE S2
Процесор: ARM Cortex 1,3 ГГц QUAD-ядро
Пам'ять: 16 Гб
РК-дисплей: 1,08 "сенсорний екран (27,5 мм)
3G: WCDMA
Батарея: 3,7V / 2000mAH
WiFi 802.11b / g / n
Bluetooth: 4.0
Micro SD Card: підтримує до 32 Гб
USB: Micro USB 2.0
Вхід для навушників - роз'єм 3,5 мм
USB адаптер: Вхід 100V - 240V
USB адаптер: Вихід 5V DC 1500mA
Розміри: 48мм х 148мм х 17мм
Вага: 125 г

 

Вміст пакета LANGIE:

1x LANGIE S2 голосовий перекладач
1x USB зарядний пристрій
1x кабель USB
1x Навушники
1x Захисний чохол
Ігла для вибору SIM-картки
1x Гумове перо
1x Шнур

MANUAL (інструкція з використання) англійською мовою для завантаження ТУТ : значок PDF
LANGIE SIM (інструкція з використання SIM-картки LANGIE GLOBAL SIM) ТУТ : значок PDF
Каталог промоції LANGIE - Функції ТУТ : значок PDF
 

Перекладач langie s2 включає пакет

Обговорення продукту (3)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Mar

LANGIE S2 - перекладач голосів з електронним довідником (перекладає 53 мови) + підтримка 3G SIM

Marika Češková відповісти

Чи можна також перекласти на чеську мову?

Переклад із: cs
Cool Mania

LANGIE S2 - перекладач голосів з електронним довідником (перекладає 53 мови) + підтримка 3G SIM

Так

Переклад із: sk
Dan

LANGIE S2 - перекладач голосів з електронним довідником (перекладає 53 мови) + підтримка 3G SIM

Danihlík František відповісти

Привіт, чи можна ним користуватися навіть без Wi-Fi?

Переклад із: cs
Tom

LANGIE S2 - перекладач голосів з електронним довідником (перекладає 53 мови) + підтримка 3G SIM

Хороший день,
якщо ви вставите в нього картку даних, так. Офлайн-переклад дуже обмежений

Переклад із: cs
Uwe

Питання про створення пари

Привіт усім,
чи можна з'єднати пристрої один з одним, якщо одна людина в Америці, а друга в Росії? Ми проводимо телефонну конференцію раз на тиждень, коли разом говорять троє.
Вітаю Уве

Переклад із: de
Cool Mania

LANGIE S2 - перекладач голосів з електронним довідником (перекладає 53 мови) + підтримка 3G SIM

Mario Bruchanik відповісти

Привіт, так точно

Переклад із: de
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (8)

99%
100%
Peter

Практичний продукт

Досить точний переклад
Багато інших функцій
Поміщається в руці
Термін служби батареї

Рекомендую кожному мандрівнику

Переклад із: sk
98%
Klára

Перекладач у відпустці

Це також спрацювало на карті Дубая, яку ви отримуєте в аеропорту
На фототест з чоловіком :)
Переклад без проблем
Супер обробка, дивіться фото
Без нього ми б пропали в ОАЕ
Я б погодився на більший дисплей

Чудова річ для подорожей, перевірена поки у Відні, Дубаї та Італії і просто ТОП :)

Переклад із: sk
98%
Dinu

LANGIE S2 - перекладач голосів з електронним довідником (перекладає 53 мови) + підтримка 3G SIM

Все нормально, я ще не використовував його на вулиці з ванною
Переклад із: ro
99%
Șerban Florin

Перекладач

Він виконує свою роботу з апломбом
Переклад із: ro
100%
Bernard Lukáš

LANGIE S2 - перекладач голосів з електронним довідником (перекладає 53 мови) + підтримка 3G SIM

Супер перекладач. Я в Тринідаді і всі місцеві питають про це. Всім подобається.
Переклад із: cs
98%
Radul

Langie s2

Перекладач працює дуже добре
Переклад із: ro
100%
Beta

Маленький великий помічник у подорожах

Перекладач працює дуже надійно. Я також купив Lange Global SIM і зміг комфортно спілкуватися в Америці. І навіть Аміки були ним зачаровані. Просто натисніть, щоб почати говорити, і ви почуєте переклад за секунду. Надзвичайно простий і дійсно зручний. Для всіх таких, як я, хто не знає жодної іноземної мови.
Переклад із: cs
99%
Peter Kalabrík

Хтось за це заслуговує на Оскар

Безсумнівна зручність і простота використання пристрою
Переклад на відмінному рівні
Термін служби батареї до 4 днів
Використовуйте в усьому світі
Я боявся, що це буде як гугл перекладач, але можу сказати, що це зовсім не так, переклад був більш правильний.
що раніше не придумали
Переклад із: sk