Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Код: 70-001
11 960 грн 10 760 грн Ціна без ПДВ: 8 967 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Голосовий перекладач через навушники Bluetooth WT2 Plus - це абсолютно унікальний перекладач для перекладу голосів у режимі реального часу у світі.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Голосовий перекладач через навушники Bluetooth WT2 Plus - це абсолютно унікальний перекладач для перекладу голосів у режимі реального часу у світі. Бездротові навушники з інтелектуальним перекладачем, що приносить революцію в спілкуванні, незалежно від мовних бар'єрів. Це перший у світі перекладач зі штучним інтелектом для миттєвого перекладу в режимі реального часу безпосередньо через навушники , без перекладу безпосередньо через смартфон. Цей найкращий онлайн-перекладач приносить зв'язок з передовим алгоритмом голосу та технологією машинного перекладу. Компанія WT2 Plus перевизначила перекладачів значним і інноваційним способом, приносячи своїм користувачам і компаніям нові можливості на ринок. Пристрій миттєвого перекладача, який змінює ваш погляд на спілкування і подорожі в світі, якщо вам потрібно що-небудь перекласти. Немає більше дорогих мовних перекладачів або перекладачів Google.

Перекладач WT2 є абсолютною новинкою і одним з кращих продуктів року

онлайн-переклад за допомогою wt2 плюс навушники

Перекладач підтримує переклад на 36 мов (включаючи 84 різні акценти)

Список усіх мов перекладу, які зараз підтримуються, можна знайти тут:

Арабська, англійська, болгарська, китайська, чеська, датська, фінська, французька, грецька, іврит, хінді, голландська, хорватська, угорська, індонезійська, японська, кантонська, каталонська, корейська, малайська, німецька, норвезька, польська, португальська, румунська, Російська, іспанська, словацька, словенська, шведська, італійська, тамільська, телугу (Індія), тайська, турецька, в'єтнамська

Ви можете вибрати до 13 різних акцентів англійською мовою (США, Австралія, Канада, Великобританія тощо). Також на іспанській мові ви маєте до 20 різних акцентів (Іспанія, США, Домініканська Республіка, Мексика, Венесуела та ін.) Ви можете вибрати до 15 різних акцентів на арабській мові (Об'єднані Арабські Емірати, Єгипет, Ізраїль, Марокко тощо). .

Перекладач мови w2t

Промо-відео для перекладача W2T

додаток мобільного перекладача через wt2 плюс навушники

Є 3 способи перекладу

Автоматичний режим

Цей режим працює за принципом миттєвого перекладу з використанням 2-х Bluetooth-навушників ( ідеально в тихій обстановці без шуму оточення ). Все, про що ви говорите, автоматично переводиться безпосередньо в задану мову, і ви отримуєте звуковий переклад через вставлену телефонну трубку. Таким чином, ви можете спілкуватися комфортно без необхідності прямого перекладу за допомогою смартфона . Всі ваші повідомлення, звичайно, відображаються і архівуються в додатку через мобільний телефон, де також можна перевірити правильність розпізнавання вашого голосу. Підходить для довших розмов, ділових зустрічей.

Ручний режим

Цей режим працює за принципом миттєвого перекладу з використанням 2-х Bluetooth-навушників ( ідеально для спілкування з людиною в шумному оточенні ). Для перекладу просто торкніться безпосередньо Bluetooth-гарнітури (яка активує переклад), а потім все, про що ви говорите, автоматично переводиться безпосередньо на задану мову, і ви отримуєте звуковий переклад за допомогою вставленої трубки. Таким чином, ви можете спілкуватися комфортно без необхідності прямого перекладу за допомогою смартфона . Всі ваші повідомлення, звичайно, відображаються і архівуються в додатку через мобільний телефон, де також можна перевірити правильність розпізнавання вашого голосу.

Режим розмови

Цей режим працює за принципом миттєвого перекладу за допомогою 1 Bluetooth-гарнітури і телефону ( ідеально підходить для короткого спілкування обличчям до обличчя з іншою людиною ). Інша особа, з якою ви спілкуєтесь, буде говорити безпосередньо на вашому смартфоні, і вона буде автоматично переведена безпосередньо на вибрану вами мову, і ви отримаєте аудіо переклад за допомогою вставленого телефону. Таким чином, ви можете спілкуватися без потреби користуватися телефоном особою, яку ви не знаєте (що, ймовірно, не є доречним і ввічливим), достатньо, якщо у вас є тільки одна трубка. Всі ваші повідомлення, звичайно, відображаються і архівуються в додатку через мобільний телефон, де також можна перевірити правильність розпізнавання вашого голосу.

З допомогою перекладача WT2 Plus досить просто, скачати вільно доступних додатків «WT2 Plus» (IOS, Android) на свій мобільний телефон, в парі з телефоном за допомогою бездротової технології Bluetooth (хв. Bluetooth версії 4.2 і вище), то Дві людини помістять один вуха в вухо і можуть миттєво спілкуватися. Принцип спілкування полягає в тому, що ви говорите своєю рідною мовою, а інша людина почує в апараті переклад на свою мову. Тому реальне спілкування "віч-на-віч" більше не буде проблемою. Революційний перекладач знайде своє використання під час подорожей, для бізнесу, відвідування міжнародних магазинів або готелів, а також для багатьох інших випадків, коли спілкування на іноземній мові є перешкодою

WT2 Plus завоювала престижну Design Award 2018 за відмінний дизайн
 
Нагороди WT2

Представляйте себе у світі!

Під час поїздки за кордон немає нічого гіршого, ніж застрягти в невідомому місці без можливості ефективного спілкування. З WT2 Plus, ви ніколи не будете в такій ситуації, тому що це забезпечує природне спілкування в реальному часі без використання рук. Пориньте у місцеву культуру під час подорожей, відкрито висловіть себе та створіть більш змістовні зв'язки з людьми, яких ви зустрічаєте.

Голосовий перекладач wt2 плюс

Миттєва активація - перекладач, готовий до використання в будь-який час

WT2 Plus є унікальним у своїй технології обробки сигналів, яка відрізняється від інших конкурентів на ринку. Для зв'язку немає необхідності активувати телефон або інша особа не потребує завантаження смарт-програми. Все, що потрібно для спілкування, це те, що обидва ви поклали бездротову трубку на вухо, а WT2 піклується про комфортний переклад.

текст і речення перекладач WT2 плюс навушники

Інтелектуальний алгоритм ON-THE-GO

Основний алгоритм дозволяє спілкуватися навіть у найбільш галасливому зовнішньому середовищі. Завдяки автоматичному розпізнаванню голосу та захопленню сигналів, WT2 забезпечує абсолютне спілкування у вільному доступі різними мовами .
Зв'язок за кордоном буде для вас легким, незалежно від мовних бар'єрів.

онлайн голосовий переклад wt2 плюс

Подвійне зменшення шуму - кожне слово має значення!

На основі алгоритмів і шумозаглушення WT2 Plus має точність перекладу до 95% , що робить спілкування з іноземцем абсолютно природним.

Голосовий переклад wt2 плюс динамік

Багатомовна підтримка з глобалізацією

В даний час WT2 Plus підтримує 36 мов і 84 діалекти , які будуть додані і оновлені в майбутньому.

Підтримка мови WT2 Plus

Тривалий час автономної роботи - довше, ніж потрібно!

WT2 забезпечує до 5 годин автономної роботи за одну зарядку, більше 12 годин автономної роботи з акумулятором - док-станцією і до 30 днів у режимі очікування.

WT2 плюс перекладний акумулятор

Будьте приголомшені WT2 Plus!

Режими взаємодії, вбудовані в WT2 Plus, відповідають всім вимогам, щоб зробити мрії пройшли. Це забезпечує унікальний та бездоганний досвід спілкування.

електронний wt2 плюс гарнітура


Один раз інвестиції!

Використовуючи технологію OTA (по повітрю), WTA2 Plus підтримує оновлення в режимі он-лайн, оновлення якого займає лише 3 хвилини як для програмного, так і для апаратного забезпечення.
Розробка не закінчиться, і перекладач буде продовжувати надавати кращі технології для користувачів і навіть вдосконалювати переклад.


найкращий онлайн перекладач wt2

Призначений для обміну!

Дизайн WT2 Plus базується на ідеї «спільного використання». Якщо ви подорожуєте під час відпустки або ділової поїздки, коли з'являється можливість почати спілкування з іноземцем, запропонуйте йому один з навушників і розпочніть спілкування природно з одним з найпростіших способів.

перекладач у вухо wt2 плюс

wt2 перекладач як використовувати

Особливості:

плюс Чудовий дизайн
плюс Термін служби батареї до 12 годин
плюс Автоматичне підключення
плюс Більше 36 мов і акцентів на кожну мову
плюс Сумісність для iOS і Android
плюс 95% точність перекладу

Технічні характеристики:

Форма випуску: Перекладач WT2 Plus
Колір: білий
Мовна підтримка: 36
Підтримка: Bluetooth 4.2 і вище (підключення до мобільних додатків)
Зарядка акумулятора: літій-полімер / 90 хвилин
Термін служби батареї до 15 годин / 3 зарядки від док-станції
Системна підтримка: iOS 11.0 / Android 7.0 і вище
Напруга: DC 5 + / 0,25 V
Джерело живлення: 110 мА (навушники) 320 мА (док-станція)
Розміри продукту: Довжина: 20 мм / Ширина: 10 мм / Висота: 35 мм
Розміри упаковки: Довжина: 75 мм / Ширина: 75 мм / Висота: 36 мм
Вага чистого продукту: 93,5г
Вага продукту: 404 г
Робоча температура: 0 - 35 ° C

Пакет включає:

1x Головний Bluetooth-телефон
1х слухача Bluetooth
1x акумуляторна док-станція
1x USB кабель живлення
1x Мішок для зберігання
2x Хак для вуха
6x Навушники
1x Посібник користувача

вміст телефону перекладу wt2

Обговорення продукту (10)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Yef

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Yefim Khaikin відповісти

достатньо навушників або потрібен смартфон

Переклад із: ru
Cool Mania

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Mario Bruchanik відповісти

вітання
Звичайно, потрібен смартфон для встановлення програми :)

Переклад із: ru
Kim

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Чи можна використовувати з будь-яким смартфоном?

Переклад із: es
Cool Mania

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Mario Bruchanik відповісти

Привіт
Так, звісно:)

Переклад із: es
Vla

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Чи перекладається в місцях, де немає підключення до Інтернету? Або він взагалі нічого не робить без SIM-карти та підключення до мережі передачі даних? Наперед дякую за пояснення.

Переклад із: cs
Cool Mania

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Mario Bruchanik відповісти

Хороший день
Звичайно, потрібне підключення до Інтернету. Або через мобільну точку доступу безпосередньо з вашого мобільного телефону, або через локальну мережу Wi-Fi.

Переклад із: cs
Анн

Про переклад

Я правильно розумію, що з російської можна перекласти лише на дві мови англійську та китайську?

Переклад із: ru
Cool Mania

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Mario Bruchanik відповісти

Доброго дня
Так точно:)

Переклад із: ru
Pat

Розмова

Patrick Bouthier відповісти

Чи можемо ми скористатися цим перекладачем, не даючи гарнітуру іншій стороні?
Як таксист
В готелі
В ресторані

Переклад із: fr
Cool Mania

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Mario Bruchanik відповісти

Привіт
Так, цілком можливо, що тільки у вас буде ця гарнітура, а інші люди будуть розмовляти з вашим телефоном.

Переклад із: fr
Rol

повідомлення

Чи є посібник користувача французькою мовою?

Переклад із: fr
Cool Mania

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Mario Bruchanik відповісти

Привіт
Так

Переклад із: fr
FRA

Timekettle WT2 HEADSET BT TRANSLATOR

Чи підходить продукт для Apple Iphone XS iOS 13.3
а для перекладу на словенську?
Дякуємо за вашу відповідь

Переклад із: fr
Cool Mania

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Mario Bruchanik відповісти

Привіт
Так, звичайно, він працюватиме з вашим смартфоном, також підтримується словенський переклад.

Переклад із: fr
Rom

Комбінування наборів WT2 Plus

Чи можна спілкуватися з чотирма і більше людьми, які мають кілька наборів.

Переклад із: pl
Cool Mania

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Mario Bruchanik відповісти

Привіт
Так, ви можете підключити 2 набори, щоб 4 людини могли спілкуватися одночасно.

Переклад із: pl
Teo

Інформація

Teoltis Cristinel відповісти

Доброго ранку. Які телефони сумісні з системою перекладу гарнітури WT2 PLUS, наприклад, Samsung Galaxy S9 S9+ може адаптуватися, ви можете завантажити на них програму wt2 plus для перекладу румунською англійською та навпаки

Переклад із: ro
Cool Mania

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Mario Bruchanik відповісти

ПРИВІТ
Так, звичайно, сумісний

Переклад із: ro
Ald

використання

Aldea ciprian відповісти

Привіт, в мене теж питання по телефонах samsung j4+ і huawei p9 lite і huawei p30 pro, чи можна завантажити додаток і почати розмову через навушники?? Спасибі

Переклад із: ro
Cool Mania

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Mario Bruchanik відповісти

Привіт
Так, можна використовувати з цими смартфонами.

Переклад із: ro
Mar

Голосовий перекладач через bluetooth навушники WT2 Plus - Переклад в реальному часі

Хороший день,
Хочу запитати, де можна спробувати цей апарат.

Переклад із: sk
Cool Mania

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Mario Bruchanik відповісти

Привіт, звичайно можна в нашому відділенні прямо на площі в ББ. Обов'язково приходьте і переконайтеся самі :)

Переклад із: sk
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (10)

98%
11×
100%
medo

medo

Чи допомогло б мені, якби я прослухав курс на YouTube?
.

.

Переклад із: ar
90%
Anamaria

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Досить непоганий переклад
треба говорити повільніше

4

Переклад із: hr
100%
Елена

Для лінивих

Дивно! Фантазувала про таке. Виявилося, що насправді є.
Переклад із: ru
100%
Zygmunt

WT2 Plus

СУПЕР прилад.Рекомендую
Переклад із: pl
100%
Starykontynent

Гарнітура перекладач.

Перекладається чітко і добре, користуюся при кожній нагоді.
Трохи недоречно у вусі.
Переклад із: pl
95%
Pepe

Дуже хороший продукт

Задоволений на 1000%.
Переклад із: pl
100%
Zdenek

Супер продукт

Насправді він перекладає майже все, вам потрібно лише говорити письмово та повільно, у мене вже є Langie, але цей продукт WT2 Plus повністю перевершив очікування. Тепер я можу сам вирішувати всі речі, які потрібні під час подорожей світом.
поки немає застережень
Переклад із: cs
100%
Jean

Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

10000% працює!!!
Переклад із: fr
99%
P.P.

Продукт високої якості

Дійсно дуже проста програма для керування - зручна для користувача
Матеріали, з яких зроблені навушники - виглядають розкішно і сучасно
Якість перекладу на відмінному рівні
Підтримка чеської та словацької мов
Коробка для навушників - міцна та гарна
Додавання інших мов
Можливе придбання навушників і в інших кольорах
Переклад із: sk
100%
Emko

Майбутнє тут

Тож я повністю відмовився від цього.. Два слухові апарати та вільне спілкування за кордоном.. Майбутнє, мабуть, уже настало. Словацька до Anj працює чудово.. Знімаю капелюха перед цим.
Що я не молодша на 15 років :))
Переклад із: sk
99%
Ján Lovaši

Хто не пробував, не повірить

Розкішні навушники
Швидкість перекладу
Комфорт у використанні
Я чекав на цей продукт з 2016 року, коли побачив цей проект на Kickstarter. Але, чесно кажучи, я не вірив, що вони колись дійсно з’являться у продажу. Якість перекладу дуже пристойна, розпізнавання словацької мови (голос) теж працює надійно. Моя перша поїздка була в Китаї і самі китайці не могли повірити, що це за чудо-навушники з перекладом у мене :)))
ціна
мала просування по службі
Переклад із: sk