Голосовий перекладач через Bluetooth-навушники WT2 Plus - переклад в реальному часі

Код: 70-001
9,867.00 грн 6,567.00 грн Ціна без ПДВ: 5,472.39 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Голосовий перекладач через навушники Bluetooth WT2 Plus - це абсолютно унікальний перекладач для перекладу голосів у режимі реального часу у світі.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Голосовий перекладач через навушники Bluetooth WT2 Plus - це абсолютно унікальний перекладач для перекладу голосів у режимі реального часу у світі. Бездротові навушники з інтелектуальним перекладачем, що приносить революцію в спілкуванні, незалежно від мовних бар'єрів. Це перший у світі перекладач зі штучним інтелектом для миттєвого перекладу в режимі реального часу безпосередньо через навушники , без перекладу безпосередньо через смартфон. Цей найкращий онлайн-перекладач приносить зв'язок з передовим алгоритмом голосу та технологією машинного перекладу. Компанія WT2 Plus перевизначила перекладачів значним і інноваційним способом, приносячи своїм користувачам і компаніям нові можливості на ринок. Пристрій миттєвого перекладача, який змінює ваш погляд на спілкування і подорожі в світі, якщо вам потрібно що-небудь перекласти. Немає більше дорогих мовних перекладачів або перекладачів Google.

Перекладач WT2 є абсолютною новинкою і одним з кращих продуктів року

онлайн-переклад за допомогою wt2 плюс навушники

Перекладач підтримує переклад на 36 мов (включаючи 84 різні акценти)

Список усіх мов перекладу, які зараз підтримуються, можна знайти тут:

Арабська, англійська, болгарська, китайська, чеська, датська, фінська, французька, грецька, іврит, хінді, голландська, хорватська, угорська, індонезійська, японська, кантонська, каталонська, корейська, малайська, німецька, норвезька, польська, португальська, румунська, Російська, іспанська, словацька, словенська, шведська, італійська, тамільська, телугу (Індія), тайська, турецька, в'єтнамська

Ви можете вибрати до 13 різних акцентів англійською мовою (США, Австралія, Канада, Великобританія тощо). Також на іспанській мові ви маєте до 20 різних акцентів (Іспанія, США, Домініканська Республіка, Мексика, Венесуела та ін.) Ви можете вибрати до 15 різних акцентів на арабській мові (Об'єднані Арабські Емірати, Єгипет, Ізраїль, Марокко тощо). .

Перекладач мови w2t

Промо-відео для перекладача W2T

додаток мобільного перекладача через wt2 плюс навушники

Є 3 способи перекладу

Автоматичний режим

Цей режим працює за принципом миттєвого перекладу з використанням 2-х Bluetooth-навушників ( ідеально в тихій обстановці без шуму оточення ). Все, про що ви говорите, автоматично переводиться безпосередньо в задану мову, і ви отримуєте звуковий переклад через вставлену телефонну трубку. Таким чином, ви можете спілкуватися комфортно без необхідності прямого перекладу за допомогою смартфона . Всі ваші повідомлення, звичайно, відображаються і архівуються в додатку через мобільний телефон, де також можна перевірити правильність розпізнавання вашого голосу. Підходить для довших розмов, ділових зустрічей.

Ручний режим

Цей режим працює за принципом миттєвого перекладу з використанням 2-х Bluetooth-навушників ( ідеально для спілкування з людиною в шумному оточенні ). Для перекладу просто торкніться безпосередньо Bluetooth-гарнітури (яка активує переклад), а потім все, про що ви говорите, автоматично переводиться безпосередньо на задану мову, і ви отримуєте звуковий переклад за допомогою вставленої трубки. Таким чином, ви можете спілкуватися комфортно без необхідності прямого перекладу за допомогою смартфона . Всі ваші повідомлення, звичайно, відображаються і архівуються в додатку через мобільний телефон, де також можна перевірити правильність розпізнавання вашого голосу.

Режим розмови

Цей режим працює за принципом миттєвого перекладу за допомогою 1 Bluetooth-гарнітури і телефону ( ідеально підходить для короткого спілкування обличчям до обличчя з іншою людиною ). Інша особа, з якою ви спілкуєтесь, буде говорити безпосередньо на вашому смартфоні, і вона буде автоматично переведена безпосередньо на вибрану вами мову, і ви отримаєте аудіо переклад за допомогою вставленого телефону. Таким чином, ви можете спілкуватися без потреби користуватися телефоном особою, яку ви не знаєте (що, ймовірно, не є доречним і ввічливим), достатньо, якщо у вас є тільки одна трубка. Всі ваші повідомлення, звичайно, відображаються і архівуються в додатку через мобільний телефон, де також можна перевірити правильність розпізнавання вашого голосу.

З допомогою перекладача WT2 Plus досить просто, скачати вільно доступних додатків «WT2 Plus» (IOS, Android) на свій мобільний телефон, в парі з телефоном за допомогою бездротової технології Bluetooth (хв. Bluetooth версії 4.2 і вище), то Дві людини помістять один вуха в вухо і можуть миттєво спілкуватися. Принцип спілкування полягає в тому, що ви говорите своєю рідною мовою, а інша людина почує в апараті переклад на свою мову. Тому реальне спілкування "віч-на-віч" більше не буде проблемою. Революційний перекладач знайде своє використання під час подорожей, для бізнесу, відвідування міжнародних магазинів або готелів, а також для багатьох інших випадків, коли спілкування на іноземній мові є перешкодою

WT2 Plus завоювала престижну Design Award 2018 за відмінний дизайн
 
Нагороди WT2

Представляйте себе у світі!

Під час поїздки за кордон немає нічого гіршого, ніж застрягти в невідомому місці без можливості ефективного спілкування. З WT2 Plus, ви ніколи не будете в такій ситуації, тому що це забезпечує природне спілкування в реальному часі без використання рук. Пориньте у місцеву культуру під час подорожей, відкрито висловіть себе та створіть більш змістовні зв'язки з людьми, яких ви зустрічаєте.

Голосовий перекладач wt2 плюс

Миттєва активація - перекладач, готовий до використання в будь-який час

WT2 Plus є унікальним у своїй технології обробки сигналів, яка відрізняється від інших конкурентів на ринку. Для зв'язку немає необхідності активувати телефон або інша особа не потребує завантаження смарт-програми. Все, що потрібно для спілкування, це те, що обидва ви поклали бездротову трубку на вухо, а WT2 піклується про комфортний переклад.

текст і речення перекладач WT2 плюс навушники

Інтелектуальний алгоритм ON-THE-GO

Основний алгоритм дозволяє спілкуватися навіть у найбільш галасливому зовнішньому середовищі. Завдяки автоматичному розпізнаванню голосу та захопленню сигналів, WT2 забезпечує абсолютне спілкування у вільному доступі різними мовами .
Зв'язок за кордоном буде для вас легким, незалежно від мовних бар'єрів.

онлайн голосовий переклад wt2 плюс

Подвійне зменшення шуму - кожне слово має значення!

На основі алгоритмів і шумозаглушення WT2 Plus має точність перекладу до 95% , що робить спілкування з іноземцем абсолютно природним.

Голосовий переклад wt2 плюс динамік

Багатомовна підтримка з глобалізацією

В даний час WT2 Plus підтримує 36 мов і 84 діалекти , які будуть додані і оновлені в майбутньому.

Підтримка мови WT2 Plus

Тривалий час автономної роботи - довше, ніж потрібно!

WT2 забезпечує до 5 годин автономної роботи за одну зарядку, більше 12 годин автономної роботи з акумулятором - док-станцією і до 30 днів у режимі очікування.

WT2 плюс перекладний акумулятор

Будьте приголомшені WT2 Plus!

Режими взаємодії, вбудовані в WT2 Plus, відповідають всім вимогам, щоб зробити мрії пройшли. Це забезпечує унікальний та бездоганний досвід спілкування.

електронний wt2 плюс гарнітура


Один раз інвестиції!

Використовуючи технологію OTA (по повітрю), WTA2 Plus підтримує оновлення в режимі он-лайн, оновлення якого займає лише 3 хвилини як для програмного, так і для апаратного забезпечення.
Розробка не закінчиться, і перекладач буде продовжувати надавати кращі технології для користувачів і навіть вдосконалювати переклад.


найкращий онлайн перекладач wt2

Призначений для обміну!

Дизайн WT2 Plus базується на ідеї «спільного використання». Якщо ви подорожуєте під час відпустки або ділової поїздки, коли з'являється можливість почати спілкування з іноземцем, запропонуйте йому один з навушників і розпочніть спілкування природно з одним з найпростіших способів.

перекладач у вухо wt2 плюс

wt2 перекладач як використовувати

Особливості:

плюс Чудовий дизайн
плюс Термін служби батареї до 12 годин
плюс Автоматичне підключення
плюс Більше 36 мов і акцентів на кожну мову
плюс Сумісність для iOS і Android
плюс 95% точність перекладу

Технічні характеристики:

Форма випуску: Перекладач WT2 Plus
Колір: білий
Мовна підтримка: 36
Підтримка: Bluetooth 4.2 і вище (підключення до мобільних додатків)
Зарядка акумулятора: літій-полімер / 90 хвилин
Термін служби батареї до 15 годин / 3 зарядки від док-станції
Системна підтримка: iOS 11.0 / Android 7.0 і вище
Напруга: DC 5 + / 0,25 V
Джерело живлення: 110 мА (навушники) 320 мА (док-станція)
Розміри продукту: Довжина: 20 мм / Ширина: 10 мм / Висота: 35 мм
Розміри упаковки: Довжина: 75 мм / Ширина: 75 мм / Висота: 36 мм
Вага чистого продукту: 93,5г
Вага продукту: 404 г
Робоча температура: 0 - 35 ° C

Пакет включає:

1x Головний Bluetooth-телефон
1х слухача Bluetooth
1x акумуляторна док-станція
1x USB кабель живлення
1x Мішок для зберігання
2x Хак для вуха
6x Навушники
1x Посібник користувача

вміст телефону перекладу wt2

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (9)

99%