Смішна маска для обличчя 3D дизайн - СТАРИЙ ГОСПОДАН посмішка з сигарою

Код: 75-078
495.00 грн 297.00 грн Ціна без ПДВ: 247.50 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Смішна маска для обличчя 3D дизайн - СТАРИЙ ГОСПОДАН посмішка з сигарою. Ці стильні багаторазові та миються захисні маски справді модні.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Смішна маска для обличчя 3D дизайн - СТАРИЙ ГОСПОДАН посмішка з сигарою. Ці стильні багаторазові та миються захисні маски дійсно модні для всіх, а не тільки для чоловіків. Смішні 3D- маски для обличчя для чоловіків та жінок. Захисні маски пропонують універсальне використання для тих, хто потребує посиленого особистого захисту, для членів сім'ї чи друзів. Він захищає від пилу, тому підходить, наприклад, для активного відпочинку, захоплює дрібні частинки в повітрі і тому є підходящою профілактикою в сезони грипу (як захисна маска). Як ви ним користуєтесь, вирішувати вам. Смішну маску можна використовувати неодноразово . Синтетичний шовк, з якого зроблена драпіровка, діє дуже м’яко на дотик і надає масці пружність.

Смішна маска з посмішкою зроблена з синтетичного шовку - вона здатна захоплювати бруд та забруднювачі . Сучасні дизайнерські захисні маски для обличчя, що продаються в Інтернеті - в наявності ви можете придбати найкращі засоби захисту органів дихання в нашому електронному магазині. Їх великою перевагою є жартівливий, стильний дизайн, завдяки якому ви будете неминучі і викличете посмішку на обличчях оточуючих вас людей. Маски для обличчя є найпоширенішим та найефективнішим засобом, що застосовується не лише під час вірусного або бактеріального сезону (наприклад, COVID 19 - корона). Тут ви знайдете маски, які не тільки ефективні та захисні, але й виглядають здорово, стильно та смішно.

Дизайнерські, стильні та кумедні маски на обличчі з синтетичного шовку захистять вас і викличуть посмішку на обличчях оточуючих вас людей.

посмішка з цигаровою маскою на обличчі

Будьте відповідальні перед собою та своїм оточенням та захищайте своє здоров’я, а також здоров’я своїх близьких

використання маски для обличчя

Важливо, щоб ми захищали себе та дбали про безпеку свого оточення. Маски для обличчя - це найпоширеніший та найефективніший засіб, який застосовується не тільки під час вірусного або бактеріального сезону (наприклад, COVID 19 - корона), але і під час роботи в запиленому середовищі (смог, частинки пилу). Завдяки тому, що він виготовлений із синтетичного шовку , відносно легко дихає через маску, а також забезпечує гарантований комфорт.

Вушні ремінці маски м'які, а їх довжина регулюється - синтетична шовкова маска підходить для всіх типів обличчя - для чоловіків та жінок

Технічні характеристики:

Розмір: прибл. 20x11,5 см (маска еластична)
Матеріал: синтетичний шовк

Вміст упаковки:

1x захисна маска для обличчя

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (1)

95%