Світлодіодні вертикальні стрічки 5м - Twinkly Icicle + BT + Wi-Fi з діодом AWW 190 шт. - білий світлодіод

Код: 78-019
5 418 грн 3 318 грн Ціна без ПДВ: 2 765 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Світлодіодні вертикальні стрічки 5 м - Twinkly Icicle + BT + Wi-Fi з діодом AWW 190 шт. - білий світлодіод з управлінням за допомогою програми в смартфоні.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Світлодіодні вертикальні стрічки 5 м - Twinkly Icicle + BT + Wi-Fi з діодом AWW 190 шт. - білий світлодіод з управлінням за допомогою програми в смартфоні. Цей революційний світлодіодний ланцюг приносить унікальні світлі прикраси в наші будинки за найновішими технологіями. Керування освітленням здійснюється за допомогою мобільного додатка , сумісного як з Android, так і з iOS .

Пристрої взаємодіють між собою по бездротовій мережі за допомогою Wi-Fi та Bluetooth . Ви можете з’єднати і керувати одночасно 10 приладів освітлення Twinkly або 4000 світлодіодів з однаковими світловими мотивами та малюнком. Ви можете створити власну дивовижну анімацію, яка наповнить і скрасить всю кімнату. Фари призначені для внутрішнього та зовнішнього використання - захист IP44 . Довжина легкого ланцюга - 5 метрів, висота найдовшої вертикальної смуги - 60 см.

Світлодіодні вертикальні стрічки - TWINKLY легкий ланцюжок 5М - 190шт білий світлодіод

світлодіодні вертикальні смуги з підсвічуванням

Світлова смуга складається з 190 штук світлодіодних ліхтарів, придатних для обробки стін. Фари розділені на 50 вертикальних смуг, які містять світлодіодні ліхтарі з малюнком 2-4-6-2-5 штук, розташованих на кожні 10 см. Це золоте видання включає діоди AWW - за допомогою яких, крім інтенсивності, ви можете встановити ідеальний білий колір за необхідності - від бурштинового, через теплий білий до холодного білого. Це спеціальне видання включає інтеграцію розумного будинку з Google Assistant та Amazon Alexa.

Різдвяні вогні домашнього депо - різдвяні прикраси на вулиці та в приміщенні

wifi світлодіодні ліхтарі білого кольору

Ваша прикраса може бути створена з декількох пристроїв і різної форми . Хочете мати золоті дрібнички на стіні, кольорову раму на вікнах і велику ялинку посеред кімнати? Не проблема! Створіть власну сцену та керуйте нею одразу за допомогою загальної теми освітлення.

різдвяні розумні лампочки

Універсальний світлодіодний ланцюг управління, керований за допомогою мобільного додатка для Android та iOS

Складний мобільний додаток поєднує ваш смартфон із пристроєм, і ви можете негайно ним керувати. Сама програма відображає розташування вогнів, і ви можете легко встановити різний колір для кожної лампочки або групи лампочок окремо. Управління дуже просте, швидке та інтуїтивно зрозуміле . У програмі ви можете вибрати один із шаблонів за замовчуванням, завантажити нові шаблони з Інтернету з Інтернет-галереї або створити власні теми та зберегти їх.

мерехтливий мобільний додаток - -

Ви також можете контролювати інтенсивність світла, швидкість змін, колір, відтінок, яскравість, обертання, змішування тощо. Функція таймера дозволяє встановити світло , щоб включати і вимикати автоматично в відповідно до графіка. Функція списку відтворення дозволяє встановити різні типи тем у хронологічному порядку та автоматично змінювати їх відповідно до налаштувань.

миготливе застосуванняуправління освітленням через мобільний телефонwifi світлодіодна смуга

З додатковим USB-пристроєм MUSIC DONGLE ваша легка ланцюг реагуватиме на музику, що відтворюється в кімнаті, світло змінюватиметься і переключатиметься на ритм музики відповідно до заданих параметрів. Для вибору "відображення за музикою" доступна низка шаблонів та тем, які можна редагувати та встановлювати відповідно до ваших потреб. За допомогою MUSIC ви також можете насолоджуватися відеоіграми, відчувати новий вимір під час гри! Змінюється світло в ритмі музики, оскільки графічний еквалайзер танцює відразу на кожній вечірці. USB-пристрій MUSIC є додатковим продуктом, його потрібно купувати в нашому електронному магазині.

мерехтлива музика

Унікальний світлодіод, на якому ви можете встановити точний колір білого - від бурштинового, через теплий білий до холодного білого

золоте видання блимає

Особливості:

плюс 190 світлодіодів
плюс Управління через мобільний додаток
плюс Підключення Wi-Fi та Bluetooth
плюс Янтарно-золото, тепле біле і холодне біле світло
плюс Універсальне використання
плюс Захист IP44

Специфікація:

Модель: TWI190GOP-TEU
Кількість діодів: 190
Кількість вертикальних смуг: 50
Схема стрічки: 2-4-6-2-5 світлодіодні ліхтарі
Довжина кабелю від першого світильника до адаптера: 3,5 м
Освітлена площа: 5x0,6 м (Д х В)
Світлодіодні відстані між діодами: 10см
Відстань між вертикальними смугами: 10 см
Опір: IP44
Діаметр діода: 4,3 мм
Підключення: Wi-Fi, Bluetooth
Тип світлодіода: AWW матовий + чистий, увігнутий
Кабель: прозорий
Вхідна напруга: 240В
Вихідна напруга: 24В / 1А
Термін служби цибулини: понад 30000 годин


Вміст упаковки:

1x світлодіодна ланцюг з 190 діодами + контролер
1x адаптер
1x ручний

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків