Світлодіодна ялинка з розумними вогнями 2,1 м на Різдво - Twinkly - 660 шт. RGB + BT + WiFi

Код: 78-083
28 980 грн 27 300 грн Ціна без ПДВ: 22 750 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Світлодіодна ялинка з розумними вогнями на Різдво висотою 2,1 м і діаметром 1,4 м - Twinkly - 660 шт RGB + Bluetooth + WiFi.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Світлодіодна ялинка з смарт-вогнями на Різдво висотою 2,1 м і діаметром 1,4 м - Twinkly - 660 шт RGB + Bluetooth + WiFi (керується через мобільний телефон). Дерево з керуванням вогнями через додаток на мобільному. Ці революційні світлодіодні ліхтарі на деревах приносять унікальний світловий декор у наші будинки, використовуючи новітні технології. Управління світлодіодними ялинками здійснюється за допомогою мобільного додатка , сумісного з Android та iOS . Штучна ялинка має 660 кольорових світлодіодів, загальна висота ялинки 2,1 метра, а нижній діаметр 1,4 метра.

RGB кольоровий світлодіод Smart tree - керування кольоровими режимами через додаток безпосередньо на смартфоні

новорічна ялинка з вогняминоворічна ялинка світлодіодна з розумними вогнямиРіздвяна ялинка світлодіодний смарт через мобільний телефон

Пристрої спілкуються один з одним бездротовим способом за допомогою Wi-Fi і Bluetooth . Ви можете об’єднати в пару і керувати 10 освітлювальними приладами Twinkly одночасно або 4000 світлодіодами з однаковим світловим мотивом і візерунком. Ви можете створювати власні дивовижні анімації, які наповнять і окрасять всю кімнату. Світильники призначені для використання всередині приміщень із захистом IP20 .

Ялинка з вогниками - розумна світлодіодна ялинка TWINKLY - 660шт

світлодіодна ялинка різдвяна мерехтливе керування мобільним додатком

Світлодіодна ялинка висотою 2,1 м і діаметром 1,4 м - Вогники TWINKLY - 660 шт.

мерехтливе освітлення дерев

Штучне дерево має загалом 66 0 штук світлодіодних ліхтарів . Кабель чорно-зелений - для злиття з деревом. Діод RGB означає, що світлодіодні лампи можуть створювати світлодіод RGB з 16 мільйонами кольорів . Ви можете регулювати інтенсивність світла та точний колір за кольоровою шкалою. Це спеціальне видання включає інтеграцію розумного дому з Google Assistant і Amazon Alexa.

Вашу прикрасу можна створити з кількох пристроїв і різних форм . Хочете, щоб на стіні був світловий ланцюжок, на вікнах – кольорова рамка та світлодіодний бенгальський вогник, а посеред кімнати – велика ялинка? Не проблема! Створіть власну сцену та керуйте нею відразу за допомогою загальної теми освітлення.

різдвяні розумні лампочки

Світлодіодні ліхтарики - ялинка керується через мобільний додаток для Android та iOS

Складний мобільний додаток з’єднує ваш смартфон з пристроєм, і ви можете керувати ним негайно. Сама програма відображає розташування ліхтарів , і ви можете легко встановити інший колір для кожної лампочки або групи лампочок окремо. Управління дуже просте, швидке та інтуїтивно зрозуміле . У програмі ви можете вибрати шаблони за замовчуванням, завантажити нові візерунки з Інтернету з онлайн-галереї або створити власні теми та зберегти їх.

twinkly мобільний додаток

Ви також можете контролювати інтенсивність світла, швидкість зміни, колір, відтінок, яскравість, обертання, змішування тощо. Функція таймера дозволяє налаштувати автоматичне вмикання і вимикання світла відповідно до розкладу часу. Функція списку відтворення дозволяє встановлювати різні типи тем у хронологічному порядку та автоматично змінювати їх відповідно до налаштувань

мерехтливе додатокуправління освітленням за допомогою мобільного телефонунайкрасивіша ялинкаwifi світлодіодна стрічка

З додатковим USB-пристроєм MUSIC DONGLE ваша різдвяна ялинка буде реагувати на музику, що грає в кімнаті, світло змінюватиметься та перемикається на ритм музики відповідно до встановлених параметрів. Існує ряд шаблонів і тем, доступних для вибору «відображення за музикою», які можна відредагувати та налаштувати відповідно до ваших потреб. Змінюється світло в ритмі музики, оскільки графічний еквалайзер танцює одразу на кожній вечірці. USB-пристрій МУЗИКА – це додатковий товар, його необхідно придбати в нашому інтернет-магазині.

мерехтлива музика

Особливості:

плюс 660 світлодіодів
плюс Управління через мобільний додаток
плюс Підключення Wi-Fi і Bluetooth
плюс RGB світло
плюс Проста збірка та установка - Quick Set


Специфікація:

Модель: TG70P3D93P08
Висота дерева: 2,1 м
Діаметр дерева: 1,4 м
Кількість діодів: 660
Стійкість: IP20
Підключення: Wi-Fi, Bluetooth
Кабель: чорно-зелений
Вхідна напруга: 240 В
Вихідна напруга: 24В / 1,5А
Термін служби лампи: понад 30 000 годин
Складна конструкція та металева підставка


Вміст пакету:

1х ялинка на 660 діодів + контролер
1x адаптер
1x Посібник

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків