Світлодіодна ялинка для різдвяних додатків, керована 2М - Twinkly Light Tree - 300 шт. RGB + W + BT + Wi-Fi

Код: 78-030
13 156 грн Ціна без ПДВ: 10 963 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Crypto
+

Світлодіодна ялинка для різдвяних додатків, керована 2М - Twinkly Light Tree - 300 шт. RGB + W + BT + Wi-Fi. Управління за допомогою програми на смартфоні.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Світлодіодне дерево для різдвяних додатків, керованих 2М - Twinkly Light Tree - 300 шт. RGB + W + BT + Wi-Fi. Управління за допомогою програми на смартфоні. Дерево з вогнями - Вогні, які вам сподобаються. Ці революційні світлодіодні світильники на дереві приносять унікальні світлові прикраси до наших будинків за найновішими технологіями. Світлодіодне дерево - управління освітленням здійснюється за допомогою мобільного додатка , сумісного з Android та iOS . Світлодіодне дерево складається з центральної планки висотою 2 метри та 300 світлодіодних кольорових RGB + W діодів, розтягнутих зверху вниз, діаметр нижнього кола 1 метр, колір кабелю чорний.

особливості світлодіодного дерева

Пристрої взаємодіють між собою по бездротовій мережі за допомогою Wi-Fi та Bluetooth . Ви можете з’єднати і керувати одночасно 10 приладів освітлення Twinkly або 4000 світлодіодів з однаковими світловими мотивами та малюнком. Ви можете створити власну дивовижну анімацію, яка наповнить та скрасить всю кімнату або екстер’єр. Фари призначені для внутрішнього та зовнішнього використання - захист IP44 .

мерехтливе світле дерево

Дерево з вогнями - розумна світлодіодна ялинка TWINKLY - 300шт

світлодіодна ялинка для смартфона

Засоби діодні RGB + W , що світлодіодне підсвічування може зробити RGB світлий відтінок 16 мільйонів квітів + W білий. Ви можете регулювати інтенсивність світла та точний колір за кольоровою шкалою. Це спеціальне видання включає інтеграцію розумного будинку з Google Assistant та Amazon Alexa.

Ваша прикраса може бути створена з декількох пристроїв і різної форми . Хочете легкий ланцюжок на стіні, кольорову раму на вікнах і велику ялинку посеред кімнати? Не проблема! Створіть власну сцену та керуйте нею одразу за допомогою загальної теми освітлення.

різдвяні розумні лампочки

Світлодіодні ліхтарі - ялинка, керована за допомогою мобільного додатка для Android та iOS

Складний мобільний додаток поєднує ваш смартфон із пристроєм, і ви можете негайно ним керувати. Сама програма відображає розташування вогнів, і ви можете легко встановити різний колір для кожної лампочки або групи лампочок окремо. Управління дуже просте, швидке та інтуїтивно зрозуміле . У програмі ви можете вибрати один із шаблонів за замовчуванням, завантажити нові шаблони з Інтернету з Інтернет-галереї або створити власні теми та зберегти їх.

мерехтливий мобільний додаток - -

Ви також можете контролювати інтенсивність світла, швидкість змін, колір, відтінок, яскравість, обертання, змішування тощо. Функція таймера дозволяє встановити світло , щоб включати і вимикати автоматично в відповідно до графіка. Функція списку відтворення дозволяє встановити різні типи тем у хронологічному порядку та автоматично змінювати їх відповідно до налаштувань

миготливе застосуванняуправління освітленням через мобільний телефонСвітлодіодне управління деревом

Швидке встановлення та зручність експлуатації завдяки вдосконаленому мобільному додатку Twinkly

привело дерево

З додатковим USB-пристроєм MUSIC DONGLE ваша різдвяна ялинка реагуватиме на музику, що відтворюється в кімнаті, світло змінюватиметься і переключатиметься на ритм музики відповідно до заданих параметрів. Для вибору "відображення за допомогою музики" доступна низка шаблонів і тем, які можна редагувати та налаштовувати відповідно до ваших потреб. Зміна вогнів у ритмі музики, оскільки графічний еквалайзер танцює відразу на кожній вечірці. USB-пристрій MUSIC є додатковим продуктом, його потрібно купувати в нашому електронному магазині.

мерехтлива музика

Унікальний світлодіодний діод з новою 4-канальною архітектурою, яка має всі яскраві кольори веселки та ідеальний чисто білий колір

світлодіодна смужкаrgb + w веласвітлодіодні лампочки, керовані через wifi

Особливості:

плюс 300 світлодіодів
плюс Управління через мобільний додаток
плюс Підключення Wi-Fi та Bluetooth
плюс RGB + W світло
плюс Висота 2 метри
плюс Захист IP44


Специфікація:

Модель: TWP300SPP-BEU
Висота дерева: 2 метри
Кількість діодів: 300
Опір: IP44
Діаметр діода: 5 мм
Підключення: Wi-Fi, Bluetooth
Тип світлодіода: RGB + W розсіяний, матовий
Кабель: чорний
Вхідна напруга: 240В
Вихідна напруга: 24В / 1,5А
Термін служби цибулини: понад 30 000 годин


Вміст упаковки:

1x світлодіодне дерево з 300 діодами + контролер
1x адаптер
1x ручний

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків