Смарт-світлодіодна ялинка 3М - Twinkly Light Tree - 500 шт. RGB + W + BT + Wi-Fi

Код: 78-029
13 398 грн Ціна без ПДВ: 11 165 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Смарт-світлодіодна ялинка 3М - Twinkly Light Tree - 500 шт. RGB + W + BT + Wi-Fi. Мобільний контроль - вогні, які вам сподобаються.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Смарт-світлодіодна ялинка 3М - Twinkly Light Tree - 500 шт. RGB + W + BT + Wi-Fi. Мобільний контроль - вогні, які вам сподобаються. Ці революційні світлодіодні світильники на дереві приносять унікальні світлові прикраси до наших будинків за найновішими технологіями. Світлодіодне дерево - управління освітленням здійснюється за допомогою мобільного додатка , сумісного з Android та iOS . Дерево світлодіодів складається з центральної планки заввишки 3 метри та 500 світлодіодних кольорових RGB + W діодів, розтягнутих зверху вниз, діаметр нижнього кола 1,5 метра, колір кабелю чорний.

привело дерево

Пристрої взаємодіють між собою по бездротовій мережі за допомогою Wi-Fi та Bluetooth . Ви можете з’єднати і керувати одночасно 10 приладів освітлення Twinkly або 4000 світлодіодів з однаковими світловими мотивами та малюнком. Ви можете створити власну дивовижну анімацію, яка наповнить та скрасить всю кімнату або екстер’єр. Фари призначені для внутрішнього та зовнішнього використання - захист IP44 .

мерехтливе світле дерево

Дерево з вогнями - розумна світлодіодна ялинка TWINKLY - 500шт

розумна мерехтлива ялинка під керівництвом

Засоби діодні RGB + W , що світлодіодне підсвічування може зробити RGB світлий відтінок 16 мільйонів квітів + W білий. Ви можете регулювати інтенсивність світла та точний колір за кольоровою шкалою. Це спеціальне видання включає інтеграцію розумного будинку з Google Assistant та Amazon Alexa.

Ваша прикраса може бути створена з декількох пристроїв і різної форми . Хочете легкий ланцюжок на стіні, кольорову раму на вікнах і велику ялинку посеред кімнати? Не проблема! Створіть власну сцену та керуйте нею одразу за допомогою загальної теми освітлення.

різдвяні розумні лампочки

Світлодіодні ліхтарі - ялинка, керована за допомогою мобільного додатка для Android та iOS

Складний мобільний додаток поєднує ваш смартфон із пристроєм, і ви можете негайно ним керувати. Сама програма відображає розташування вогнів, і ви можете легко встановити різний колір для кожної лампочки або групи лампочок окремо. Управління дуже просте, швидке та інтуїтивно зрозуміле . У програмі ви можете вибрати один із шаблонів за замовчуванням, завантажити нові шаблони з Інтернету з Інтернет-галереї або створити власні теми та зберегти їх.

мерехтливий мобільний додаток - -

Ви також можете контролювати інтенсивність світла, швидкість змін, колір, відтінок, яскравість, обертання, змішування тощо. Функція таймера дозволяє встановити світло , щоб включати і вимикати автоматично в відповідно до графіка. Функція списку відтворення дозволяє встановити різні типи тем у хронологічному порядку та автоматично змінювати їх відповідно до налаштувань

миготливе застосуванняуправління освітленням через мобільний телефонСвітлодіодне управління деревом

Швидке встановлення та зручність експлуатації завдяки вдосконаленому мобільному додатку Twinkly

управління деревом за допомогою мобільного додатка

З додатковим USB-пристроєм MUSIC DONGLE ваша різдвяна ялинка реагуватиме на музику, що відтворюється в кімнаті, світло змінюватиметься і переключатиметься на ритм музики відповідно до заданих параметрів. Для вибору "відображення за допомогою музики" доступна низка шаблонів і тем, які можна редагувати та налаштовувати відповідно до ваших потреб. Зміна вогнів у ритмі музики, оскільки графічний еквалайзер танцює відразу на кожній вечірці. USB-пристрій MUSIC є додатковим продуктом, його потрібно купувати в нашому електронному магазині.

мерехтлива музика

Унікальний світлодіодний діод з новою 4-канальною архітектурою, яка має всі яскраві кольори веселки та ідеальний чисто білий колір

світлодіодна смужкаrgb + w веласвітлодіодні лампочки, керовані через wifi

Особливості:

плюс 500 світлодіодів
плюс Управління через мобільний додаток
плюс Підключення Wi-Fi та Bluetooth
плюс RGB + W світло
плюс Висота 3 метри
плюс Захист IP44


Специфікація:

Модель: TWP500SPP-BEU
Висота дерева: 3 метри
Кількість діодів: 500
Опір: IP44
Діаметр діода: 5 мм
Підключення: Wi-Fi, Bluetooth
Тип світлодіода: RGB + W розсіяний, матовий
Кабель: чорний
Вхідна напруга: 240В
Вихідна напруга: 24В / 1,5А
Термін служби цибулини: понад 30 000 годин


Вміст упаковки:

1x світлодіодне дерево з 500 діодами + контролер
1x адаптер
1x ручний

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків