Розумний світлодіодний блиск (зірка) - Twinkly Spritzer - 200 шт. RGB + BT + Wi-Fi

Код: 78-022
5 676 грн 4 356 грн Ціна без ПДВ: 3 630 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Crypto
+

Розумні програмовані ліхтарі - світлодіодний бенгальський вогонь (зірка) Twinkly Spritzer - з 200 шт світлодіодними лампами RGB, Bluetooth + Wi-Fi, управління через APP.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Розумні програмовані ліхтарі - світлодіодний бенгальський вогонь (зірка) Twinkly Spritzer - з 200 шт світлодіодними лампами RGB, Bluetooth + Wi-Fi, управління через APP. Цей революційний елемент світлодіодного декору привносить унікальні світлі прикраси в наші будинки за найновішими технологіями. Світлодіодні ліхтарі управляються за допомогою мобільного додатка , сумісного як з Android, так і з iOS .

Пристрої взаємодіють між собою по бездротовій мережі за допомогою Wi-Fi та Bluetooth . Ви можете з’єднати і керувати одночасно 10 приладів освітлення Twinkly або 4000 світлодіодів з однаковими світловими мотивами та малюнком. Ви можете створити власну дивовижну анімацію, яка наповнить і скрасить всю кімнату. Фари призначені для внутрішнього та зовнішнього використання - захист IP44 . Цей бенгальський вогонь має 40 регульованих проводів, кожен з 5 світлодіодними лампочками на відстані 6 см.

Миготливий шприц - зірка зі світлодіодним освітленням - управління за допомогою смартфона

мерехтливий шприц - світлодіодна сяюча зірка

Світловий блиск складається з 200 штук світлодіодних ліхтарів, придатних для будь-якого декору. Світлодіодні ліхтарі розташовані поруч, світлодіодні відстані 6 см. RGB-діод означає, що світлодіодні ліхтарі можуть створювати відтінок RGB в 16 мільйонів кольорів . Ви можете регулювати інтенсивність світла та точний колір за кольоровою шкалою. Це спеціальне видання включає інтеграцію розумного будинку з Google Assistant та Amazon Alexa .

світлодіодне керування зіркою через мобільний

Ваша прикраса може бути створена з декількох пристроїв і різної форми . Хочете легкий ланцюжок на стіні, кольорову раму на вікнах і велику ялинку посеред кімнати? Не проблема! Створіть власну сцену та керуйте нею одразу за допомогою загальної теми освітлення.

різдвяні розумні лампочки

Універсальний світлодіодний орнамент, керований мобільним додатком для Android та iOS

Красива світла прикраса - встановіть власні кольори, анімацію та мотиви світлодіодних мотивів разом для декількох світлодіодних пристроїв

wifi світлодіодний орнамент - прикраса

Складний мобільний додаток поєднує ваш смартфон із пристроєм, і ви можете негайно ним керувати. Сама програма відображає розташування вогнів, і ви можете легко встановити різний колір для кожної лампочки або групи лампочок окремо. Управління дуже просте, швидке та інтуїтивно зрозуміле . У програмі ви можете вибрати один із шаблонів за замовчуванням, завантажити нові шаблони з Інтернету з Інтернет-галереї або створити власні теми та зберегти їх.

мерехтливий мобільний додаток - -

Ви також можете контролювати інтенсивність світла, швидкість змін, колір, відтінок, яскравість, обертання, змішування тощо. Функція таймера дозволяє встановити світло , щоб включати і вимикати автоматично в відповідно до графіка. Функція списку відтворення дозволяє встановити різні типи тем у хронологічному порядку та автоматично змінювати їх відповідно до налаштувань.

миготливе застосуванняуправління освітленням через мобільний телефонwifi світлодіодна смуга

З додатковим USB-пристроєм MUSIC DONGLE ваш світловий орнамент буде реагувати на музику, що відтворюється в кімнаті, світло змінюватиметься і переключатиметься на ритм музики відповідно до заданих параметрів. Для вибору "відображення за музикою" доступна низка шаблонів та тем, які можна редагувати та встановлювати відповідно до ваших потреб. За допомогою MUSIC ви також можете насолоджуватися відеоіграми, відчувати новий вимір під час гри! Змінюється світло в ритмі музики, оскільки графічний еквалайзер танцює відразу на кожній вечірці. USB-пристрій MUSIC є додатковим продуктом, його потрібно купувати в нашому електронному магазині.

мерехтлива музика

Унікальний світлодіод, який має всі яскраві кольори веселки

світлодіодна смужкаwifi світлодіодні ліхтарі

Особливості:

плюс 200 світлодіодів
плюс Управління через мобільний додаток
плюс Підключення Wi-Fi та Bluetooth
плюс RGB світло - масштаб 16 млн. кольори
плюс Універсальне використання
плюс Захист IP44


Специфікація:

Модель: TWB200STP-WEU
Кількість діодів: 200
Довжина кабелю від першого світильника до адаптера: 3,5 м
Опір: IP44
Діаметр діода: 4,3 мм
Підключення: Wi-Fi, Bluetooth
Світлодіодні відстані між діодами: 6 см
Відстань світлових проводів: 6 см
Тип світлодіода: RGB розсіяний плоский
Кабель: білий
Вхідна напруга: 240В
Вихідна напруга: 24В / 1А
Термін служби цибулини: понад 30000 годин


Вміст упаковки:

1x світлодіодне прикраса з 200 діодами + контролер
1x адаптер
1x ручний

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків