Новорічна гірлянда з вогнями Smart 50 LED RGB + W - Twinkly Garland + BT + WiFi

Код: 78-032
4 998 грн 4 158 грн Ціна без ПДВ: 3 465 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Новорічна гірлянда з вогнями Smart 50 LED RGB + W - Twinkly Garland + BT + WiFi. Вінки привели вогні як різдвяну прикрасу.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Новорічна гірлянда з вогнями Smart 50 LED RGB + W - Twinkly Garland + BT + WiFi. Вінки світлодіодні вогні як управління різдвяних прикрас за допомогою смартфона. Цей революційний світлодіодний ланцюг приносить унікальні світлі прикраси в наші будинки за найновішими технологіями. Управління вогнями здійснюється за допомогою мобільного додатка , сумісного з Android, iOS .

Вінки-вогні - Розумний світлодіод, керований за допомогою смартфона

блискуча гілка на ялинку

Пристрої взаємодіють між собою по бездротовій мережі за допомогою Wi-Fi та Bluetooth . Ви можете з’єднати і керувати одночасно 10 приладів освітлення Twinkly або 4000 світлодіодів з однаковими світловими мотивами та малюнком. Ви можете створити власну дивовижну анімацію, яка наповнить і скрасить всю кімнату. Фари призначені для внутрішнього використання - захист IP20 .

під керівництвом світло Орнамент гілка дерева

Світлодіодне освітлення - лампа TWINKLY 50шт LED

Різдвяні гірлянди з вогнями

Світлова смужка складається з 50 штук світлодіодних кольорових лампочок, придатних для будь-якого декору.   RGB + W діод означає, що світлодіодні ліхтарі можуть зробити RGB світлову відтінку 16 мільйонів кольорів + W білий . Ви можете регулювати інтенсивність світла та точний колір за кольоровою шкалою. Це спеціальне видання включає інтеграцію розумного будинку з Google Assistant та Amazon Alexa.

миготливо вела гірлянда

Ваша прикраса може бути створена з декількох пристроїв і різної форми . Хочете легкий ланцюжок на стіні, кольорову раму на вікнах і велику ялинку посеред кімнати? Не проблема! Створіть власну сцену та керуйте нею одразу за допомогою загальної теми освітлення.

різдвяні розумні лампочки

Універсальна світлодіодна гілка, керована мобільним додатком для Android та iOS

Складний мобільний додаток поєднує ваш смартфон із пристроєм, і ви можете негайно ним керувати. Сама програма відображає розташування вогнів, і ви можете легко встановити різний колір для кожної лампочки або групи лампочок окремо. Управління дуже просте, швидке та інтуїтивно зрозуміле . У програмі ви можете вибрати один із шаблонів за замовчуванням, завантажити нові шаблони з Інтернету з Інтернет-галереї або створити власні теми та зберегти їх.

мерехтливий мобільний додаток - -

Ви також можете контролювати інтенсивність світла, швидкість змін, колір, відтінок, яскравість, обертання, змішування тощо. Функція таймера дозволяє встановити світло , щоб включати і вимикати автоматично в відповідно до графіка. Функція списку відтворення дозволяє встановити різні типи тем у хронологічному порядку та автоматично змінювати їх відповідно до налаштувань

миготливе застосуванняуправління освітленням через мобільний телефонwifi світлодіодна смуга

З додатковим USB-пристроєм MUSIC DONGLE ваша різдвяна ялинка реагуватиме на музику, що відтворюється в кімнаті, світло змінюватиметься і переключатиметься на ритм музики відповідно до заданих параметрів. Для вибору "відображення за допомогою музики" доступна низка шаблонів і тем, які можна редагувати та налаштовувати відповідно до ваших потреб. Зміна вогнів у ритмі музики, оскільки графічний еквалайзер танцює відразу на кожній вечірці. USB-пристрій MUSIC є додатковим продуктом, його потрібно купувати в нашому електронному магазині.

мерехтлива музика

Унікальний світлодіодний діод з новою 4-канальною архітектурою, яка має всі яскраві кольори веселки та ідеальний чисто білий колір

світлодіодна смужкаrgb + w веласвітлодіодні лампочки, керовані через wifi

Особливості:

плюс 50 світлодіодів
плюс Управління через мобільний додаток
плюс Підключення Wi-Fi та Bluetooth
плюс RGB + W світловий масштаб 16 млн. кольори + регульований білий
плюс Універсальне використання


Специфікація:

Модель: TWG050SPP-BEU
Кількість діодів: 50
Захист: IP20
Діаметр діода: 5 мм
Підключення: Wi-Fi, Bluetooth
Тип світлодіода: RGB + W матовий + прозорий
Колір гілки: зелений
Вхідна напруга: 240В
Вихідна напруга: 24В / 1А
Термін служби цибулини: понад 30 000 годин


Вміст упаковки:

1x світлодіодна ланцюг з 50 діодами + контролер
1x адаптер
1x ручний

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків