Додаткова світлодіодна стрічка 1,5 м для Twinkly Line - 100 шт. RGB

Код: 78-035
2 058 грн 1 638 грн Ціна без ПДВ: 1 365 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Crypto
+

Додаткова світлодіодна стрічка 1,5 м для Twinkly Line - 100 шт. RGB - використовується для подовження світлодіодної світлової стрічки - клейової спинки

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Додаткова світлодіодна стрічка 1,5 м для Twinkly Line - 100 шт. RGB - використовується для розширення світлодіодної світлової стрічки - клейової спинки. На зворотному боці смуги є наклейка 3М для зручності встановлення та кріплення в будь-якому місці. Цей пакет містить 1,5-метрову додаткову світлову смужку , яка легко підключається до основної лінії Twinkly за допомогою контролера за допомогою вбудованого роз'єму. Світлодіодну стрічку Twinkly Line з контролером можна придбати в нашому інтернет-магазині. Створіть власну бажану довжину загальної смуги / освітлення. Можна підключити кілька світлових смужок поспіль.

мерехтливий роз'єм

Пристрої взаємодіють між собою по бездротовій мережі за допомогою Wi-Fi та Bluetooth . Ви можете з’єднати і керувати одночасно 10 приладів освітлення Twinkly або 4000 світлодіодів з однаковими світловими мотивами та малюнком. Ви можете створити власну дивовижну анімацію, яка наповнить і скрасить всю кімнату. Фари призначені для внутрішнього використання - захист IP20 . Стрічка довжиною 1,5 метра має 100 світлодіодних лампочок RGB.

мерехтлива смуга rgb

Світлодіодна світлодіодна декоративна стрічка 1,5M - TWINKLY LINE (100 шт вогнів)

світлодіодні смужки легкі мерехтливі

Світлова стрічка складається з 100 штук світлодіодних світильників, придатних для будь-якого декору.   RGB-діод означає, що світлодіодні ліхтарі можуть створювати RGB-відтінок у 16 ​​мільйонів кольорів . Ви можете регулювати інтенсивність світла та точний колір за кольоровою шкалою. Це спеціальне видання включає інтеграцію розумного будинку з Google Assistant та Amazon Alexa.

світлодіодні смужки, що підсвічуються за допомогою програмованого додатка

Ваша прикраса може бути створена з декількох пристроїв і різної форми . Хочете, щоб на стіні був легкий ланцюжок, на вікнах кольорова рамка та світлодіодна бенгальська вогник, а посередині кімнати велика ялинка? Не проблема! Створіть власну сцену та керуйте нею одразу за допомогою загальної теми освітлення.

Красива світла прикраса - встановіть власні кольори, анімацію та мотиви світлодіодних ліхтарів разом для декількох світлодіодних пристроїв

Універсальний світлодіодний орнамент, керований мобільним додатком для Android та iOS

мерехтливий світлодіод

Складний мобільний додаток поєднує ваш смартфон із пристроєм, і ви можете негайно ним керувати. Сама програма відображає розташування вогнів, і ви можете легко встановити різний колір для кожної лампочки або групи лампочок окремо. Управління дуже просте, швидке та інтуїтивно зрозуміле . У програмі ви можете вибрати один із шаблонів за замовчуванням, завантажити нові шаблони з Інтернету з Інтернет-галереї або створити власні теми та зберегти їх.

мерехтливий мобільний додаток - -

Ви також можете контролювати інтенсивність світла, швидкість змін, колір, відтінок, яскравість, обертання, змішування тощо. Функція таймера дозволяє встановити світло , щоб включати і вимикати автоматично в відповідно до графіка. Функція списку відтворення дозволяє встановити різні типи тем у хронологічному порядку та автоматично змінювати їх відповідно до налаштувань

миготливе застосуванняуправління освітленням через мобільний телефонwifi світлодіодна смуга

З додатковим USB-пристроєм MUSIC DONGLE ваша різдвяна ялинка реагуватиме на музику, що відтворюється в кімнаті, світло змінюватиметься і переключатиметься на ритм музики відповідно до заданих параметрів. Для вибору "відображення за допомогою музики" доступна низка шаблонів і тем, які можна редагувати та налаштовувати відповідно до ваших потреб. Зміна вогнів у ритмі музики, оскільки графічний еквалайзер танцює відразу на кожній вечірці. USB-пристрій MUSIC є додатковим продуктом, його потрібно купувати в нашому електронному магазині.

мерехтлива музика

Унікальний світлодіод, який має всі яскраві кольори веселки

світлодіодна смужкаwifi світлодіодні ліхтарі

Особливості:

плюс 100 світлодіодів
плюс Вбудований з'єднувальний роз'єм
плюс 3М наклейка на звороті
плюс RGB світло - масштаб 16 млн. кольори
плюс Універсальне використання
плюс Довжина 1,5 метра


Специфікація:

Модель: TWL100ADP-B
Кількість діодів: 100
Міцність: IP20
З'єднання: вбудований роз'єм на обох кінцях
Довжина смуги: 1,5 метра
Тип світлодіода: RGB
Кабель: чорний
Вхідна напруга: 240В
Вихідна напруга: 24В / 1А
Термін служби цибулини: понад 30 000 годин


Вміст упаковки:

1x додаткова світлодіодна стрічка 1,5 метра зі 100 діодами
1x ручний

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків