Смарт-фітнес футболка з навігацією - bluetooth (iOS, Android)

Код: 11-284
3 738 грн Ціна без ПДВ: 3 115 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Смарт-фітнес футболка з навігацією - Bluetooth (iOS, Android), щоб допомогти вам досягти ваших цілей навчання швидше, ніж будь-коли раніше.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Смарт-фітнес футболка з навігацією - Bluetooth (iOS, Android), щоб допомогти вам досягти своїх цілей навчання швидше, ніж будь-коли раніше - залишайтеся приємним і насолоджуватися життям . Це революційна футболка, яка ще не була тут, вона записує кожну вашу активність буквально. Активувати футболку, натиснувши на м'яку кнопку, розташовану на лівій втулці, а вбудований датчик на задній панелі футболки фіксує всі необхідні деталі, такі як кількість вживаних кроків, кількість піднімаються підлоги, спалюються калорії і в той же час можуть орієнтуватися у вас, якою є абсолютна новинка на ринку.

трико з навігацієюрозумний трюк

Ви можете об'єднати футболку зі смартфоном через Bluetooth, а потім користуватися вільно доступним додатком (iOS, Android), щоб переглянути записані дані про вашу діяльність, або почати навігацію та вибрати пункт призначення вашої поїздки. Інтелектуальна футболка покаже вам шлях без візуального відтворення, тільки вібрацією датчиків, розташованих на плечах, які визначають напрям повороту вібрацією. Футболка повністю водонепроникна, тому не турбуйтеся про погані погодні умови. Вбудований акумулятор заряджається за допомогою мікро-USB-кабелю . Ви можете носити цю зручну, а також модну майку будь-де - вдома, в тренажерному залі, бігу.

фітнес трико кількість кроків Записує кроки
Фітнес-футболка за допомогою програми повідомляє про точну кількість кроків, які ви виконували протягом дня - будь то під час ранкових / вечірніх прогулянок або в робочий час.
фітнес трико Кількість поверхів Запис про кількість піднімаються поверхів
Для нашого фізичного навантаження здоровіше використовувати сходи, ніж ліфт. Заявка на футболку фіксує кількість поверхів, які ви підняли протягом дня, і допомагає вам залишатися в здоровому стані.
фітнес тріко калорій кількість Записує спалені калорії
Навіть найменша фізична праця допомагає спалювати калорії. За допомогою футболки та аплікації ви будете повідомлені про точне кількість калорій, спалених після спортивної діяльності.
Fitnes tricko відстань пройшла Записує відстань
Кардіологи люблять цю футболку, тому що це ідеально підходить для їхньої діяльності. Ви будете повідомлятися про прогулянку або досягнуту відстань, коли ви тренуєтеся назовні, або на біговій доріжці ..
фітнес тріко навигація Навігація до потрібного місця
Використовуючи відповідне додаток футболки, введіть потрібний пункт призначення, а футболка переміщатиметься, куди йти, без необхідності використовувати карту або навігацію на своєму мобільному телефоні, щоб переконатися, що ви на правильному шляху. Футболка з використанням датчиків вібрації, розміщених на плечах, розкаже вам, яким напрямком слід їхати, щоб якнайшвидше дістатися до кінцевого пункту призначення.

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків