Шпигунський динамік - індукційна петля з акумулятором 9 В

Код: 09-006
3 000 грн Ціна без ПДВ: 2 500 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Шпигунський динамік - Індукційна петля з 9В акумулятором можна придбати в Інтернеті в нашому інтернет-магазині. Подивіться на нашу пропозицію та знайдіть те, що шукаєте.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Шпигунський динамік - індукційний цикл з батареєю 9 Вт - всі знають ситуацію у своєму житті, коли ви б вдячні, що хтось може порадити вас або допомогти вам у складних ситуаціях, і ніхто не знає про це. Це робиться для студентів під час тестування, іспитів, трейдерів під час ділових зустрічей та для іншої ситуації

Невидимий шпигунський навушник Агент 008 - це революційне пристрій, що дозволяє з дистанційним способом зв'язатися з вашим мобільним телефоном або радіоприймачем, але ніхто не знає про це. Принцип досить простий, просто вставте бездротовий шпигунський динамік у вухо, яке з невеликими розмірами майже невидиме, повісьте індукційну петлю на шию, через яку сигнал індуктивно передається по бездротовій до динаміку, де сигнал перетворюється на голос . Індукційний цикл повинен бути підключений через кабель до вашого мобільного телефону, щоб підключити вхід для навушників. Необхідно максимально встановити гучність в телефоні. У той же час для використання ефективної передачі сигналу шпигунному динаміку потрібно використовувати батарею 2x9В.

Ми рекомендуємо клієнтам не купувати дешеві імітації низької якості шпигунського навушника через неперевірених продавців.

Гарантія шпигунського динаміка - 24 місяці. Експертна порада та сервіс.

Навушники для шпигунів мають форму, щоб вписати в барабанну перетинку - бути непримітним. Він виготовлений з нетоксичного матеріалу. Невидимі шпигунські динаміки Агент 008 для продажу за відмінною ціною, яку ви можете придбати в Інтернеті в нашому інтернет-магазині. Подивіться на нашу пропозицію та знайдіть те, що шукаєте.

невидимий шпигунський динамік

Особливості шпигунського динаміка
• Професійний дизайн, відмінна якість звуку
• Ергономічний дизайн, зручне керування
• Акумулятор: 1,55 В (SR 416SW 337) Термін служби батареї до 5 годин
• Розміри: 3x5x7 мм
• Робоча частота: всі частоти


Аксесуари для шпигунського навушника
- шпигунський динамік
- Акумулятор: 1,55 Вт
- Зовнішній мікрофон
- Індукційна петля на шиї
- Роз'єм Jack для мобільного телефону
- Посібник англійською мовою
- 2 шт потрібних батарей 9 В (не входить)

шпигунська динамік

Навіщо купувати шпіонські технології через наш магазин?

Ми є безпосереднім імпортером та дистриб'ютором шпигунських технологій, що мають багаторічний досвід роботи. Наші вимоги щодо обробки та вдосконалення продуктів ми безпосередньо консультуємо з виробником. Кожен продукт, що входить до складу товару, пройде контроль якості входу, і тільки після цього він оцінюється за нашою пропозицією шпигунських продуктів.

Наші випробування показують, що наша продана техніка є більш ефективною і має довший час у порівнянні з конкурентоспроможною продукцією. У випадку несподіваних технічних проблем ми намагаємось негайно вирішити ситуацію до задоволеності клієнтів.

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (1)

30%
30%
Denis

Досвід

Мідний кабель на шиї повинен бути занадто близько до вуха (або навушника в ньому), щоб почути звук, він не вартий грошей
Переклад із: sk