Шпигун навушник агента 007 + Bluetooth авторучка

Код: 09-009
6 300 грн Ціна без ПДВ: 5 250 грн
розпродано Вибачте, але цей товар розпродано. Цей продукт більше не доступний.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards

Шпигун за допомогою пера Bluetooth для продажу, ви можете придбати в Інтернеті в нашому інтернет-магазині за прийнятну ціну. Подивіться на нашу пропозицію та знайдіть те, що шукаєте.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Всі знають ситуацію у вашому житті, коли ви б вдячні, що ви можете консультувати когось, просити допомоги в складній ситуації, і ніхто не знає про це. Це робиться для студентів під час тестування, торговців під час ділових зустрічей та в інших ситуаціях.

Шпигун-динамік Агент 007 з Bluetooth-пером - це революційне пристрій, який дає змогу дистанційно зв'язатися з кимось за допомогою вашого мобільного телефону або радіо, але ніхто не знає про це. Принцип досить простий: достатньо вставити в вухо шлейфовий шлейф, і завдяки його маленькому розміру він дійсно не видно, а також використовувати спеціально розроблену ручку Bluetooth , через яку бездротове передавання сигналу на вухо, і Тоді це сглан перетворюється на голос. Індукційна напруга необхідна для підключення до мобільного телефону (через кабель). Необхідно максимально встановити гучність телефонного дзвінка.

Шпигунський динамік призначений точно підходити до вуха - це означає, що вони абсолютно непомітні. Він виготовлений з недефектного матеріалу. Бездротовий шпигунський динамік - з Bluetooth-пером для продажу, ви можете придбати в Інтернеті в нашому інтернет-магазині за прийнятну ціну. Подивіться на нашу пропозицію та знайдіть те, що шукаєте.

бездротовий навушник


Властивості шпигунського динаміка
• Професійний дизайн, відмінна якість звуку
• Ергономічний дизайн, зручне маніпулювання
• Батарея: 1,55 В (337 SR 416SW) Термін служби батареї до 5 годин
• Розміри: 3x5x7 мм
• Робоча частота: всі частоти


Аксесуари шпигунського динаміка
- Агент шпигунського динаміка 007
- Bluetooth-перо
- Bluetooth-адаптер для зарядки пера

бездротова гарнітура

!!! Продавець не несе відповідальності за неправильне використання цих продуктів для незаконних цілей. Перед використанням важливо ознайомитися з умовами (правильні, технічні інструкції, повідомлення, тощо) для роботи з продуктами в країні !!!

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків