Професійний портативний детектор шпіонів

Код: 09-034
5 160 грн Ціна без ПДВ: 4 300 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Професійний портативний детектор шпигунського бездротового зв'язку (відео та аудіо) - чудовий інструмент захисту для захисту приватності та безпеки

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Професійний портативний детектор шпигунського бездротового зв'язку (відео та аудіо) - чудовий інструмент захисту для захисту приватності та безпеки. Будьте впевнені, що ніхто вас не стежить, ніхто не намагається потрапити до секретної інформації, яка може завдати шкоди вам. Останній шпигун детектор виявляє будь-яке джерело помилок, прихованих камер та інших шпигунських пристроїв.

детектор проти шпигуна

Технологія, що використовується в детекторах бездротового шпигуна, дозволяє виявити будь-яку ловушку. Контроль дуже простий , просто поверніть кнопку, і сповіщувач розпочне роботу. Через мить він покаже всі пристрої, що працюють на основі радіохвиль. Для вищої точності детектора пошуку показано точне настроювання та відображення десяти світлодіодних індикаторів, які показують, наскільки ви знаходитесь від джерела.

Бездротовий Плештікова детектор

Характеристики продукту:

Частота: 1 МГц-8000 МГц, основний діапазон виявлення 20 МГц, 6000 МГц
Область відповідальності: 10-20 м
Індикаторний режим: світлодіодний стрічковий графік 10 градусів (зі збільшенням сигналу будильника)
Джерело живлення: акумулятор 9В (включно)
Тривалість роботи: 120 хвилин
Основні розміри продукту: 120x62x23mm (ДхШхВ)

Зміст пакета:

  • Анти-шпигунський детектор
  • Акумулятор
  • Антена
  • Вручну

Чому б нам купувати шпіонські технології?

Ми є безпосереднім імпортером і дистриб'ютором шпигунських технологій, що мають багаторічний досвід роботи. Наші вимоги щодо обробки та уточнення пропонованої продукції ми безпосередньо консультуємо з виробником. Кожен продукт, який ми включаємо в продаж, повинен пройти перевірку контролю якості вхідних даних, і лише тоді він включений в нашу пропозицію про шпигунські продукти.

Наші випробування показують, що ми продаємо техніку, яка є більш ефективною і має більш тривалий термін служби порівняно з конкуруючими продуктами. У випадку несподіваних технічних проблем ми намагаємось якнайшвидше вирішити ситуацію до задоволеності клієнтів.

!!! Продавець не несе відповідальності за неправильне використання цих продуктів для незаконних цілей. Перед використанням важливо ознайомитися з умовами (правильні, технічні інструкції, повідомлення, тощо) для роботи з продуктами в країні !!!

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків