Професійний мікроспийний динамік

Код: 09-025
2 208 грн Ціна без ПДВ: 1 840 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Шпигун-динамік - Ви збираєтеся скласти важливий іспит чи робочі зустрічі, і хочеш бути чудово підготовленим? Новітня вдосконалена модель шпигунського динаміка.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Шпигун-динамік - Ви збираєтеся скласти важливий іспит чи робочі зустрічі, і хочеш бути чудово підготовленим? Не хвилюйтеся, за допомогою цього дивовижного стильного міні-шпигунського навушника ви зможете спілкуватися з вашим консультантом, нікому не помічаючи. Найновіша сучасна модель популярного шпигунського навушника.

У порівнянні з попередньою моделлю вона поліпшила анатомічну форму, щоб вона ідеально підходила до вуха, щоб уникнути витоку звуку навколишнього середовища. Телефон складається з найсучаснішого чутливого приймача (котушки), стабільного мікро-динаміка з дуже чітким і чистим звуком із мінімальним шумом.

При належному застосуванні динаміка, ви навіть не відчуваєте це, і ви ніколи не будете турбуватися під час вашої діяльності. Будьте готові до тесту чи важливої ​​зустрічі з подвійним невидимим помічником, який не розчарує вас у будь-якій ситуації.

Шпигунські навушники

Телефон можна легко вставити в вушний канал на вухо. У телефоні встановлений напівпрозорий гачок, за допомогою якого телефон легко вибирається з вуха. Для зручності поводження з телефоном у нашому електронному магазині пропонуються магнітні пінцети.

Динамік можна легко вставити в вушний канал на вухо. Динамік встановлений з прозорим гачком, за допомогою якого ви можете легко витягти слухавку з вуха. Для полегшення поводження з динаміком ми пропонуємо магнітні пінцет у нашому інтернет-магазині.

Розташування шпигуна навушник

Параметри шпигунського динаміка

Пакет включає в себе

  • Шпигун навушник
  • Вручну

Навіщо купувати шпіонські технології через наш магазин?

Ми є безпосереднім імпортером та дистриб'ютором шпигунських технологій, що мають багаторічний досвід роботи. Наші вимоги щодо обробки та вдосконалення продуктів ми безпосередньо консультуємо з виробником. Кожен продукт, що входить до складу товару, пройде контроль якості входу, і тільки після цього він оцінюється за нашою пропозицією шпигунських продуктів.

Наші випробування показують, що наша продана техніка є більш ефективною і має довший час у порівнянні з конкурентоспроможною продукцією. У випадку несподіваних технічних проблем ми намагаємось негайно вирішити ситуацію до задоволеності клієнтів.

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків