Професійний мікроспийний динамік

Код: 09-025
2 760 грн Ціна без ПДВ: 2 300 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Шпигун-динамік - Ви збираєтеся скласти важливий іспит чи робочі зустрічі, і хочеш бути чудово підготовленим? Новітня вдосконалена модель шпигунського динаміка.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Шпигун-динамік - Ви збираєтеся скласти важливий іспит чи робочі зустрічі, і хочеш бути чудово підготовленим? Не хвилюйтеся, за допомогою цього дивовижного стильного міні-шпигунського навушника ви зможете спілкуватися з вашим консультантом, нікому не помічаючи. Найновіша сучасна модель популярного шпигунського навушника.

У порівнянні з попередньою моделлю вона поліпшила анатомічну форму, щоб вона ідеально підходила до вуха, щоб уникнути витоку звуку навколишнього середовища. Телефон складається з найсучаснішого чутливого приймача (котушки), стабільного мікро-динаміка з дуже чітким і чистим звуком із мінімальним шумом.

При належному застосуванні динаміка, ви навіть не відчуваєте це, і ви ніколи не будете турбуватися під час вашої діяльності. Будьте готові до тесту чи важливої ​​зустрічі з подвійним невидимим помічником, який не розчарує вас у будь-якій ситуації.

Шпигунські навушники

Телефон можна легко вставити в вушний канал на вухо. У телефоні встановлений напівпрозорий гачок, за допомогою якого телефон легко вибирається з вуха. Для зручності поводження з телефоном у нашому електронному магазині пропонуються магнітні пінцети.

Динамік можна легко вставити в вушний канал на вухо. Динамік встановлений з прозорим гачком, за допомогою якого ви можете легко витягти слухавку з вуха. Для полегшення поводження з динаміком ми пропонуємо магнітні пінцет у нашому інтернет-магазині.

Розташування шпигуна навушник

Параметри шпигунського динаміка

Пакет включає в себе

  • Шпигун навушник
  • Вручну

Навіщо купувати шпіонські технології через наш магазин?

Ми є безпосереднім імпортером та дистриб'ютором шпигунських технологій, що мають багаторічний досвід роботи. Наші вимоги щодо обробки та вдосконалення продуктів ми безпосередньо консультуємо з виробником. Кожен продукт, що входить до складу товару, пройде контроль якості входу, і тільки після цього він оцінюється за нашою пропозицією шпигунських продуктів.

Наші випробування показують, що наша продана техніка є більш ефективною і має довший час у порівнянні з конкурентоспроможною продукцією. У випадку несподіваних технічних проблем ми намагаємось негайно вирішити ситуацію до задоволеності клієнтів.

Обговорення продукту (1)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Mar

Шпигунські навушники

Чи можна з ним розмовляти з людиною і який діапазон?

Переклад із: de
Cool Mania

Професійний мікроспийний динамік

Pavel Kováčik відповісти

Хороший день,
Ця гарнітура лише на заміну. щоб ця гарнітура працювала, потрібен пристрій Bluetooth. Пристрій має радіус дії до 10 метрів через bluetooth. Тут ви знайдете всю можливість: https://www.cool-mania.de/spy/spionage-shop/neueste-spion-ohrhorer-bluettooth-5w-verstarker

Переклад із: de
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків