Новий шпигунський апарат для навушників 008 + Bluetooth Necklase 4W

Код: 09-007
4 320 грн Ціна без ПДВ: 3 600 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Новий шпигунський апарат для навушників 008 + Bluetooth Necklase 4W для продажу за відмінною ціною, яку ви можете придбати в Інтернеті в нашому інтернет-магазині. Гарантія шпигунського динаміка - 24 місяці.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Новий шпигунський апарат для навушників 008 + Bluetooth Ultimate Black Edition модель VERIZON - нова версія шпигунського динаміка з підвищеною якістю передачі сигналу (зменшений шум і покращена чутливість) та Bluetooth-сигнал досягають 35 см.

На сьогоднішній день цей гаджет являє собою найвищу якість моделі шпигунського навушника на ринку - ULTIMATE BLACK EDITION VERIZON потужністю до 4 Вт

Всі знають ситуацію у вашому житті, коли ви б вдячні, що хтось може порадити вас або допомогти вам у складних ситуаціях, і ніхто не знає про це. Це робиться для студентів під час тестування, іспитів, трейдерів під час ділових зустрічей та в інших ситуаціях.

Шпилька навушників з Bluetooth намисто - це революційне пристрій, що дозволяє з дистанційним способом зв'язатися з вашим мобільним телефоном або радіоприймачем, але ніхто не знає про це. Принцип досить простий, просто вставте бездротовий шпигунський навушник у вухо, яке з невеликими розмірами майже невидиме, і повісите намисто Bluetooth, через який сигнал передаватиметься з мобільного телефону на шпигун- динамік. Необхідно максимально встановити гучність в телефоні.

настійно рекомендую це зробити

Ми рекомендуємо клієнтам не купувати дешеві імітації низької якості шпигунського навушника через неперевірених продавців.

Гарантія шпигунського динаміка - 24 місяці. Експертна порада та сервіс.

шпигун-слуховий апарат ULTIMATE BLACK
Нова модель шпигунського динаміка ULTIMATE BLACK розроблена у провідних лабораторіях США

Навушники для шпигунів мають форму, щоб вписати в барабанну перетинку - бути непримітним. Він виготовлений з нетоксичного матеріалу. Бездротовий шпигунський динамік з Bluetooth-намисто для продажу за відмінною ціною, яку ви можете придбати в Інтернеті в нашому інтернет-магазині. Подивіться на нашу пропозицію та знайдіть те, що шукаєте.

Шпигунські динамічні агенти 008

Особливості шпигунського навушника

• Професійний дизайн, відмінна якість звуку
• Ергономічний дизайн, зручне керування
• Акумулятор: 1,55 В (SR 416SW 337) Термін служби батареї до 4 годин
• Розміри: 3x5x7 мм
• Робоча частота: всі частоти

Пакет включає в себе:

- Професійний шпигунський асистент 008
- Кольє з моделлю Bluetooth гарнітури ULTIMATE BLACK VERIZON 4W

- Акумулятор: 1,55 Вт
- USB-кабель
- Адаптер для заряджання намиста з bluetooth
- вручну

шпигун слуховий апарат

Навіщо купувати шпіонські технології через наш магазин?

Ми є безпосереднім імпортером та дистриб'ютором шпигунських технологій, що мають багаторічний досвід роботи. Наші вимоги щодо обробки та вдосконалення продуктів ми безпосередньо консультуємо з виробником. Кожен продукт, що входить до складу товару, пройде контроль якості входу, і тільки після цього він оцінюється за нашою пропозицією шпигунських продуктів.

Наші випробування показують, що наша продана техніка є більш ефективною і має довший час у порівнянні з конкурентоспроможною продукцією. У випадку несподіваних технічних проблем ми намагаємось негайно вирішити ситуацію до задоволеності клієнтів.

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків