GSM ручка детектор помилок

Код: 09-002
1 848 грн Ціна без ПДВ: 1 540 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

GSM детектор дефектоскопів з помилками для продажу за вигідною ціною, яку ви можете придбати в Інтернеті в нашому інтернет-магазині. Подивіться на нашу пропозицію та знайдіть те, що шукаєте.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Це перо, яка служить GSM-детектором, помилками або будь-яким бездротовим сигналом у вашому домі, в офісі або в інших місцях. Ця спеціально розроблена ручка також дізнається, чи ваш мобільний телефон не прослуховується. Якщо ручка захопить широкомовний сигнал, жовтий індикатор почне блимати (блиск).

Цей пристрій працює на всіх частотах GSM, включаючи бездротові камери. Ви можете легко дізнатись, чи хтось у вашому регіоні розмовляє по телефону або якщо ваш телефон перебуває під вашим маніпулюванням. Миготіння має бути безперервним, принаймні, приблизно на 1 хвилину або більше, і це незрозуміло, що за допомогою вашого телефону надсилаються дані або аудіосигнал.

gsm detektor ploštíc pero

GSM детектор ручки , бездротовий пристрій виявляє частоти 900/1200/1300 і 2400/2600/3000 МГц. Виявляє бездротові сигнали в діапазоні 10 метрів. Ваша конфіденційність вже захищена, ніщо вас не здивує. Перо також має УФ-світло для перевірки банкнот. Чим більше ви підходите до сигналу VF, кольоровий світло буде сильніше. GSM детектор дефектоскопів з помилками для продажу, ви можете придбати в Інтернеті в нашому інтернет-магазині за прийнятною ціною. Подивіться на нашу пропозицію та знайдіть те, що шукаєте.


Специфікація GSM ручки детектор помилок:

1. Акумулятор: 4,5 В, з використанням LR-44 x 3 шт (включно)
2.Detective Output: світлодіодні лампочки (світлодіодний індикатор лампи)
3.Detective Induction Titul: 100 МГц ~ 3 ГГц (частота нижче 900 МГц теж сприймається пристроєм, але передавач повинен мати щонайменше 200 мА випромінювальну продуктивність)
4. Споживання споживання: 30uA
5. Світлодіодний струм: 1мА
6. Інструкції з експлуатації
7. Розміри детектора: 146x 10 мм Φ. компактний розмір
8. Розміри упаковки: компактний розмір 178x38x18 мм

!!! Продавець не несе відповідальності за неправильне використання цих продуктів для незаконних цілей. Перед використанням важливо ознайомитися з умовами (правильні, технічні інструкції, повідомлення, тощо) для роботи з продуктами в країні !!!

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків