GSM RF дефектоскопія

Код: 09-003
1 920 грн Ціна без ПДВ: 1 600 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

GSM детектор помилок для продажу можна придбати в Інтернеті в нашому електронному магазині за прийнятною ціною. Подивіться на нашу пропозицію та знайдіть те, що шукаєте.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

GMS RF Detector Bug - це пристрій, який служить GSM детектором, помилками або будь-яким бездротовим сигналом у вашому будинку, офісі та інших місцях.

Цей спеціально розроблений пристрій також з'ясовує, чи ваш мобільний телефон не прослуховується. Якщо пристрій підбирає широкомовний сигнал, він починає світити або вібрувати, а зелені світлодіоди вмикають блиск відповідно до сили сигналу.

GSM-детектор працює на всіх частотах GSM, включаючи бездротові камери. Ви можете легко дізнатись, чи хтось у вашому регіоні розмовляє по телефону або якщо ваш телефон перебуває під вашим маніпулюванням. Миготіння, свист або вібрування повинні бути безперервними, принаймні, приблизно на 1 хвилину або більше, і це незрозуміло, що за допомогою вашого телефону надсилаються дані або аудіосигнал. Цей пристрій може вирішити проблему виявлення бездротових камер, прослуховування помилок або інших бездротових пристроїв. GSM-детектор для продажу можна придбати в Інтернеті в нашому інтернет-магазині за прийнятну ціну. Подивіться на нашу пропозицію та знайдіть те, що шукаєте.

GSM-детектор

Пристрій також підтримує підключення навушників у випадку, якщо вам потрібно виконати безшумне виявлення, тобто без звуку. Діапазон виявлення сигналу GSM до 10 М (залежно від сили виявленого сигналу GSM).

Діапазон частот: 860-965 МГц (GSM); 1805-1880 МГц (DCS); 1930-1990 МГц (ПКС)

!!! Продавець не несе відповідальності за неправильне використання цих продуктів для незаконних цілей. Перед використанням важливо ознайомитися з умовами (правильні, технічні інструкції, повідомлення, тощо) для роботи з продуктами в країні !!!

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків