Диктофон прихований у брелоку з пам'яттю 16 ГБ + голосовою активацією

Код: 09-063
3 318 грн Ціна без ПДВ: 2 765 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Диктофон, прихований у брелоку з пам'яттю 16 ГБ + активація голосу, - це зручний аудіореєстратор компактного розміру.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Диктофон, прихований у брелоку з пам'яттю 16 ГБ + активація голосу, - це зручний аудіореєстратор компактного розміру. Створений для ненав’язливості. Він не випромінює ні звуку, ні світла під час запису, забезпечуючи його спокій. Чи часто ви читаєте лекції на різних заходах? Потрібно захоплювати розмову ненав’язливо і непомітно? Ви завжди хочете мати під рукою диктофон? Диктофон допоможе вам у будь-якій ситуації. Пристрій прослуховування перехоплення працює в двох режимах .

Режим активації звуку записуватиме розмовне слово лише у тому випадку, якщо учасники дійсно говорять, інакше воно перейде в режим очікування. Режим безперервного запису записується безперервно з інтервалом у 60 хвилин. Перемикання режимів інтуїтивно зрозуміло за допомогою кнопки прокрутки n. Коли кнопка натиснута в положення вгору, тоді активується режим звуком або голосом. Коли кнопка натиснута в центральне положення, пристрій зберігає запис та вимикається. А коли кнопка натиснута в нижнє положення, тоді знову активується режим безперервного запису. Рекордер живиться через вбудований адаптер, тому вам не доведеться турбуватися про акумулятори. Він може працювати в режимі повної зарядки близько 60 годин у режимі звуку та близько 6 годин у режимі постійної запису, тому він завжди готовий, коли вам це потрібно. Звичайно, пристрій із підключенням до пристроїв сумісний із Mac та Windows.

прихований диктофон у брелоку

Розумний диктофон знаходить своє використання у широкого кола людей та має багато якісних функцій. Якщо ємність акумулятора впаде до критичного рівня, він автоматично збереже звук, перш ніж вимкнути його . Він також має інтелектуальне зниження шуму - запис швидкості передачі бітів до 192 кбіт / с. Вам не потрібно додаткове програмне забезпечення для передачі файлів між рекордером та комп'ютером - просто з'єднайте їх за допомогою USB-кабелю та перенесіть файли. Для відтворення записаного звуку просто вимкніть та підключіть навушники до 3,5-мм роз'єму. Ніколи не ризикуйте втратити важливу розмову, лекцію чи інший аудіо-матеріал.

Технічні характеристики:

  • Частота: Mp3- 8KHz-48Khz 320Kbps, 32KHz - 48KHz 48Kbps - 192Kbps
  • VMA: 32Khz-48Khz 48Kbps-192Kbps
  • Пам'ять: 16 Гб
  • Вхід: Micro USB
  • Сумісні системи: Windows, Mac, Linux

Вміст упаковки:

1x Диктофон у брелоку
1x кабель USB
1x навушники
1x Посібник

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків