Детектор помилок для визначення GSM 3G / 4G LTE, Bluetooth та WiFi сигналів

Код: 09-069
10 038 грн Ціна без ПДВ: 8 365 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Найкращий детектор помилок для визначення GSM 3G / 4G LTE, Bluetooth та WiFi сигналів являє собою новий клас прихованих пристроїв для відстеження.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Найкращий детектор помилок для визначення GSM 3G / 4G LTE, Bluetooth та WiFi сигналів являє собою новий клас прихованих пристроїв для відстеження . На відміну від стандартних пошукових систем, він може знайти приховані пристрої на велику відстань   Помилки Bluetooth та Wi-Fi . Такі помилки, особливо Bluetooth-типу, фактично не виявляються звичайними радіочастотними пошуковими системами через низький рівень випромінювання та тип модуляції. Цей детектор GSM використовує окремий канал з високою (2,44 / 5,39 ГГц) частотою та чутливістю для пошуку пристроїв Bluetooth та Wi-Fi. Потім детектор обробляє демодульований сигнал для визначення того, який протокол був знайдений. Звичайно, детектор також знаходить «класичні» помилки (GSM, 3G, 4G, 5G DECT тощо). Інноваційний пристрій - це не просто вдосконалена модель звичайних детекторів, а абсолютно нова і революційна пошукова система.

детектор помилок професійнийнайкращий детектор помилок gsm

Детектор оснащений основними функціями

Широкосмугова антена (для розетки ANT1) забезпечує більш широке покриття, особливо на більш низьких частотах, що дозволяє збільшити діапазон виявлення звичайних УКХ / УВЧ-детекторів при збереженні чудової чутливості у вищих діапазонах (GSM, Wi-Fi, Bluetooth).

Антена (для розетки ANT2) з 2 до 4 разів більшою чутливістю для всіх джерел понад 2 ГГц (Wi-Fi 2,4 ГГц, 5 ГГц, Bluetooth, Wi-Max, LTE High та ін.) Пристрій може знайти джерело широкомовного сигналу та точно знайдіть його.

Магнітний детектор сигналу - встановіть магнітний зонд, увімкніть пристрій і натисніть кнопку магнітного виявлення. Після того як світлодіодний індикатор загориться, починайте пошук. Коли знайдено магнітне джерело, загориться білий світлодіод, і ви можете почути звуковий сигнал.

RF / MAG-перемикач - після вимкнення опції MAG встановіть чутливість на максимум. Встановіть магнітну антену і відрегулюйте потенціометр. Через високу чутливість на детектор можуть впливати геомагнетизм та залізні предмети. Використовуйте поворотну ручку, щоб встановити чутливість до зазначеного середовища.

Канал ANT1 (1) використовується для виявлення широкого діапазону частот 50-6000 МГц для пошуку всіх типів передавачів у приміщеннях, машинах, пристроях, що носяться на корпусі, телефонах або інших типах, різними методами модуляції, включаючи наступні смуги : УКХ, УВЧ, GSM 900/1800/1900 МГц, 3G, Wi-Fi, Wi-Max, 4G (LTE) тощо.

Другий канал ANT2 (2), позначений як "2,44 ГГц 5,39 ГГц", використовується для виявлення лише Bluetooth та Wi-Fi (або інших сигналів з однаковими частотами), але з більшою чутливістю. Класичним методом пошуку є використання антени ANT1, тобто 50 - 6000 МГц, спочатку для покриття широкої області діапазонів частот. Потім процедуру сканування області слід повторити за допомогою ANT2. За допомогою кнопок ANT1 / ANT2 ви можете перемикатися між ANT1 та ANT2.

РЕЖИМ - після натискання ви можете встановити потрібний режим відображення. Звукова сигналізація - якщо знайдеться якесь джерело, ви почуєте від динаміка звукову сигналізацію. РЕЖИМ ВІБРАЦІЇ - він попереджає вас вібраціями, коли джерело знайдено. МІШНИЙ РЕЖИМ - без звуку і без вібрацій. Звукова сигналізація дозволяє швидко шукати, і відповідно до конкретного звуку досвідчений оператор може розпізнати джерело.

Використання детектора в повсякденному житті

ПЛЮС Пошук помилок та датчиків GPS в автомобілі чи офісі.
ПЛЮС Якщо ви підозрюєте, що хтось незаконно слухає ваш телефон, наприклад, ви можете помітити, що телефон надсилає багато сигналів, навіть коли він лише у режимі очікування.
ПЛЮС Виявлення рівнів радіації від радіостанцій на даху у вашій робочій зоні чи житлових будинках.
ПЛЮС Перевірка, чи відеокамери спрямовані на вас і чи стежать за вашою діяльністю.
ПЛЮС Під час пошуку бездротових сигналів, базових станцій для телефонів тощо.
ПЛЮС Виявлення рівня небезпечного мікрохвильового випромінювання.
ПЛЮС Пошук підозрілих бездротових сигналів.
ПЛЮС Перевірка туалетів, готелів, розважальних підприємств, чи є в космосі якісь шпигунські пристрої.

Інформація про використання:

Через високу чутливість детектора вимкніть комунікаційні та цифрові пристрої поблизу. При роботі поруч із великим джерелом випромінювання дані можуть бути спотворені.

Якщо пристрій видає сигнал, але поблизу немає джерел випромінювання, є 3 можливості

1. Ваш власний пристрій зв'язку з'єднаний з базовою станцією.
2. Підозрюване джерело дуже близько.
3. Ви занадто близько до бездротового маршрутизатора

Технічні умови:

Діапазон зв'язку: 50 МГц - 5,4 ГГц
Виявлення динамічного діапазону: -50dBm-10dBm
Чутливість до виявлення: <0,03мм
Потужність виявлення: бездротова камера 1,2 ГГц: 36 м² // 2,4 ГГц: 25 м²
Мобільний сигнал: 2G, 3G, 4G 25m²
Магнітний: 50мм ~ 150мм
Спосіб індикації: 20 світлодіодів - світло / звукова індикація
Акумулятор: 3,7 В 1500mAH
Час роботи: 20 - 45hod.
Розміри: 12,5 см (висота) х 5,2 см (ширина) х 2,2 см (товщина)
Вага: 195г

Вміст упаковки:

1x детектор
2x антена
1x магнітний зонд
1x кабель Micro USB
1x Посібник

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (2)

98%
100%
Spy detector

Детектор помилок для визначення GSM 3G / 4G LTE, Bluetooth та WiFi сигналів

Швидка доставка
Досить дешево
Професійний

У моїй роботі мені потрібно знати, чи мене ніхто не слухає. Тому я купив цей детектор помилок, і він працює ідеально. Я спробував, і він знайшов приховану камеру в моїй кімнаті... я був шокований.

Переклад із: en
95%
Henry K.

Корисна річ

Магнітний зонд
Він може шукати мережу 4G, що є перевагою
Широка шкала частот

Мені було цікаво, чи справді ця штука знаходить приховані шпигунські пристрої чи помилки, і, на диво, так і є. Я купив його для безпеки свого будинку, і тепер я задоволений, що будинок захищений.

Переклад із: en