Бездротовий невидимий навушник Агент 008 + Bluetooth Watch

Код: 09-008
8 400 грн Ціна без ПДВ: 7 000 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Бездротовий невидимий навушник Агент 008 + Bluetooth Watch - найновіша версія шпигунського динаміка з високоякісною передачею сигналу (зменшений шум і покращена чутливість) та діапазон сигналів Bluettoth до 35 см. В даний час найкраща якість моделі шпигун

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Бездротовий невидимий навушник Агент 008 + Bluetooth Watch - найновіша версія шпигунського динаміка з високоякісною передачею сигналу (зменшений шум і покращена чутливість) та діапазон сигналів Bluettoth до 35 см. В даний час найкраща якість моделі шпигуна на динаміку на ринку.

Всі знають ситуацію у вашому житті, коли ви хотіли б, щоб хтось давав вам пораду чи допомогу у складній ситуації, і ніхто не знав про це. Це підходить для студентів під час тестів, для трейдерів під час ділових переговорів та в інших ситуаціях.

Новий шпигунський асистент 008 з Bluetooth Watch - це революційне пристрій, який дозволяє вам зв'язатися з кимось через свій мобільний телефон або радіо, і ніхто про це не дізнається. Цей принцип досить простий, просто вставте на вухо бездротовий шпигунський навушник, який за своїми маленькими розмірами не видно, і використовуйте спеціально модифіковані Bluetooth-годинники , а через годинник - це сигнал, який передається з мобільного телефону на шпигунський динамік. Потрібно встановити гучність телефонного дзвінка максимально. Мікрофон розташований у годиннику.

Ми рекомендуємо клієнтам не купувати дешеву імітацію Micro Wireless із невидимим навушником через неперевірені продавці.

Ми гарантуємо - 24 місяці гарантії. Професійні поради та сервіс.

годинник зі шлюзом Bluetooth

Остання модель мікроспийного навушника агента 008 у поєднанні з Bluetooth-годинником.

Навушники зі шпигунами формуються так, щоб вони точно вписуються в барабанну перетинку, тому вони не помітні . Він виготовлений з нетоксичного матеріалу. Шпигун бездротовий навушник з Bluetooth watch для продажу за хорошу ціну ви можете купити в Інтернеті в нашому інтернет-магазині. Подивіться на нашу пропозицію та знайдіть те, що шукаєте .

Мікроприлад з годинником


Особливості шпигунського динаміка
• Професійний дизайн, відмінна якість звуку
• Ергономічний дизайн, зручне керування
• Батарея:
1,55 В (337 SR 416SW), термін експлуатації до 5 годин
• Розміри: 3x5x7 мм
• Робоча частота: всі частоти


Аксесуари бездротового шпигунського навушника
- шпигун, динамік агента 008
- Bluetooth-годинник
- Bluetooth-адаптер для заряджання годинника

невидиме динамік

!!! Продавець не несе відповідальності за неправильне використання цих продуктів для незаконних цілей. Перед використанням важливо бути ознайомленим з умовами (правильні, технічні рецепти, оприлюднення тощо) для роботи з продуктами в країні !!!

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків