Outdoor IP Security Camera Atom AR3S з виявленням обличчя + автоматичне відстеження з 360 ° - CES Innovations Award 2017

Код: 52-006
15 469 грн 12 369 грн Ціна без ПДВ: 10 308 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
+

Відкритий IP Security Camera Atom AR3S з виявленням обличчя + автоматичним відстеженням та кутом огляду 360 °.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Відкритий IP Security Camera Atom AR3S з виявленням обличчя + автоматичне відстеження з кутом огляду до 360 ° - CES Innovations Award 2017. Ця камера призначена для використання на вулиці, такий як моніторинг будинку (передні двері та навколишні приміщення). Завдяки функції, що обертається на 360 градусів по горизонталі та 108 градусів вертикально, можна контролювати широку область. Виявлення двигуна забезпечується трьома датчиками, один перед камерою та два ззаду. Завдяки макету датчиків, це схоже на те, що камера навіть може бачити за камерою. Після виявлення руху через датчик камера негайно перетворюється в потрібне напрямок і фокусується на вхопленому в контрольовану зону. Лінза може розпізнавати обличчя і рух людини і постійно стежить за його рухом. Потім він надсилає попередження з зображенням на вашому мобільному телефоні (планшеті) про порушення режиму моніторингу. Камера має роз'єм для мережевого з'єднання, через який він може бути підключений до маршрутизатора кабелем, а не тільки через Wi-Fi-з'єднання.  

Запис камери зберігається відповідно до ваших налаштувань у вашій власній хмарі, або ви можете використовувати простір для зберігання даних, використовуючи підключення до свого облікового запису Google на Google Диску, де ви маєте безкоштовний доступ до 15 Гб. Налаштування та з'єднання з вашою обліковим записом Google є простим і здійснюється безпосередньо через додаток Amaryllo. Інший варіант полягає в тому, щоб підключити камеру Atom безпосередньо до хмари компанії Amaryllo, яка пропонує безкоштовне зберігання відео на своєму сервері для архівування протягом останніх 24 годин та триденного зберігання 10-секундних оповіщень про попередження при виявленні. Інші програми архівування стягуються.

безпека зовнішньої камери з виявленням руху та обличчям

Камера безпеки ATOM AR3S має вбудований двосторонній аудіо- та відеопотік у повній якості HD, що дозволяє використовувати його як відео-охоронця. Виявляючи рух перед будинком, камера запускає відеопотік на своєму мобільному телефоні та через двосторонній аудіовхід ви можете спілкуватися з людиною перед камерою. Функція виявлення обличчя дозволяє камері розпізнати обличчя людини. При тривозі камера надсилатиме попередження з фотографією, де буде знаходитись рух. Згодом камера намагається виявляти обличчя, і після того, як воно буде виявляти, він надсилатиме зображення обличчя людини. Пристрій виявляє лише людське обличчя. Це не відповідає на тварин чи інших неживих речей. Виявлення руху також підтримується функцією моніторингу людини або осіб у області перегляду камери. Серводвигун дозволяє камері автоматично обертати і відстежувати рух виявленої людини. Камера має функцію виявлення руху та моніторинг виявленого об'єкта в межах 12 м.

Це дійсно топ-камера, яка отримала престижну нагороду CES у 2017 році в області інновацій на ринку цифрових фотоапаратів.

Захист IP-камер

Камера має інфрачервоне нічне бачення з 4 інфрачервоними світлодіодами в 5 м, 3- кратним датчиком руху PIR та датчиком звуку. При прямих передачах ви можете використовувати 4-кратне цифрове масштабування. Це самостійна система безпеки, яка призначена як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Камера особливо підходить для спостереження за оточуючими та вхідними дверима будинку, але також може використовуватися для спостереження за зберіганням, шлюзами, моніторингом об'єктів та будь-яким іншим місцем, де ви хочете отримати огляд того, що відбувається. Встановлення дуже просто. Після завантаження програми Amaryllo з підтримкою ОС Android і iOS через GOOGLEPLAY ви будете керуватися всією установкою IP-камери.

Програма містить різні параметри датчиків, які дозволяють встановити IP камеру відповідно до ваших потреб. Через програму пристрій об'єднано в пару з маршрутизатором Wi-Fi, а система безпеки активна. Камера запам'ятовує до 4 різних мереж Wi-Fi, тому ви можете встановити зв'язок з різними маршрутизаторами, а у разі виходу з ладу одного з'єднання він з'єднається з іншою мережею Wi-Fi, яка зберігається в пам'яті і знаходиться в межах її діапазону. У додатку також можна підключити додаткові камери від Amaryllo. Таким чином, ви можете охопити кілька місць розташування та переключатися між камерами.

Камера безпеки з виявленням обличчя та кутом огляду 360

Повне повідомлення через недоступне 256-бітове шифрування. Таким чином, якість, безпека та швидкість передачі відео та аудіо на найвищому рівні. Завдяки застосуванню ви можете дивитися пряму трансляцію камер у роздільній здатності Full HD 1920x1080. При тривозі аудіосигналу або датчика руху камера запускає сигнал тривоги, і ви отримуватимете сповіщення про текст та зображення через додаток на своєму мобільному телефоні. Ви можете почати трансляцію в прямому ефірі, щоб побачити, що відбувається. Двосторонній звук дозволяє спілкуватися дистанційно. Камера має вбудований двигун, який дозволяє йому рухатися на 360 °, дозволяючи контролювати всю область, де встановлена ​​камера.

OUTDOOR IP камера безпеки FHD збірка з адаптеромR 3 - це параметри програми

Відкрита IP- камера безпеки постійно живиться через мікро-USB та адаптер змінного / постійного струму. За допомогою вбудованого кронштейну ви можете встановити його на стелю, у місці, де вона матиме найкращий вигляд у діапазоні 360 °. Компанія Amaryllo пропонує з камерою можливість налаштування зовнішнього накопичувача на своїх серверах. Він пропонує безкоштовний сервіс 3-денного відеозапису. Кожна сигналізація записується на зовнішню пам'ять у 10-секундному відео. Цього достатньо, щоб дізнатись, що сталося, і у вас є відео-свідчення.

Amaryllo також пропонує можливість активізувати послуги 7-денної, 30-денної або 365-денної служби, яка забезпечує зовнішню пам'ять на своїх серверах для ваших відео та фотографій. Інші функції також включені в пакет. Ви можете протестувати пакет протягом 30-денної пробної версії. Активація послуги доступна за чотирма простими кроками за допомогою доданих інструкцій та QR-коду. Ця послуга, надана Amaryllo, стягується. Google пропонує вільне місце для зберігання 15 ГБ, і ви можете підключитися до нього за допомогою додатка та свого облікового запису Google.

атрибути АР додатків

Особливості:

плюс WiFi-захист IP-камера з інфрачервоним нічним баченням
плюс Виявлення обличчя та відстеження виявленої людини
плюс 3x ПІР та датчик звуку з двосторонньою аудіо передачею
плюс Можливість підключення безкоштовного сховища Google до 15 Гб даних
плюс Виявлення та відстеження руху виявленої людини в межах 12 метрів
плюс Підключення через мережу Wi-Fi або через мережний кабель

Технічні характеристики:

Датчик зображення: 1 / 2,7 "CMOS
Роздільна здатність: Full HD 1920x1080 30 кадрів / сек, 720P, 480P, 360P
Цифровий зум: 4x
Кут зображення за допомогою поворотної камери: 360 °
Стиснення відео: H.264, MJPEG
Пам'ять: вбудований 8 ГБ
Захист відео 256 бітне шифрування
Мережеві протоколи: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Вбудований мікрофон:
Виявлення обличчя: так (відстеження, виявлене людиною з базою даних облич)
Датчик руху: 3x датчик руху ПІР
Звуковий датчик: датчик звуку
Аудіо: вбудований двосторонній мікрофон
Надсилання повідомлень на пристрій, текст та зображення: Так
Інфрачервоне нічне бачення: 4 світлодіодів
Напруга: 12 В / 3,75 В постійного струму
Захист IP: IP66 водонепроникний, пилонепроникний
Операційна система: iOS 7 і вище, Android 4.1 та новіші
WiFi: бездротовий MIMO 2x2 2,4 ГГц 802.11 b / g / n
Розміри: 130x110x63 мм
Робоча температура: від -30 до 50 ° С
Вага: 0,8 кг


Зміст:

1x Outdoor IP Security Camera
1x Pad для прикріплення камери на стелю
1x AC / DC адаптер
1x вручну

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків