Про нас

Компанія

Cool-mania.com є одним з найбільших інтернет-реселерів LED Party продуктів та електронних пристроїв. Компанія Cool-mania.com заснована у 2009 році. Наша бізнес-філософія проста: дати споживачам та підприємствам те, що вони хочуть, коли вони цього хочуть. Ми ніколи не зупинимося на вдосконаленні нашого світового класу, поставивши насамперед наших клієнтів і їх потреби.

ТОВ "Меdia Liaders" має міжнародно визнаний сертифікат системи управління якістю ISO 9001: 2008
Натисніть для отримання додаткової інформації
iso zertifikat 9001: 2008

cool-mania team

Продукти

Ми пропонуємо нашим клієнтам сотні продуктів, а наш список категорій продуктів і пропозицій продуктів зростає з кожним днем. Клієнти Cool-mania знають, що вони отримують найкращі ціни та ексклюзивні пропозиції на величезний спектр продуктів, таких як Led, гаджети, подарунки, авто, шпигунські, модні та багато іншого. Крім того, ми пропонуємо інші гарячі продукти, такі як світлодіодні футболки, дріт Glow E і так далі.

Наші гарні відносини з усіма основними постачальниками означають, що наші клієнти завжди знайдуть спеціальні пропозиції з гарячих продуктів у кожному розділі продукту. Щоб допомогти нашим клієнтам вибрати правильні продукти, ми легко знаходимо наявність, ціни, огляди та рейтинги.


Сервіс

У Cool-mania.com наш фокус завжди був на тому, щоб допомогти клієнтам економити час і гроші. Ми постаралися створити веб-сайт для максимально комфортного здійснення покупок 24/7,

 

Cool-mania.com.ua INTRO SPOT