Велосипед 24 кілометр - золотий гоночний турнір

Код: 200-002
960 000 грн Ціна без ПДВ: 800 000 грн
Незабаром у нашій пропозиції

Велосипед на 24 кілометр - Золоте гончарство - оригінальний і унікальний чоловічий британський гоночний велосипед, прикрашений золотом 24 тисячі тонн, доповнений обмеженим тиражем з м'яким сидінням із замком San Marco та спортивними шинами SR4.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Велосипед на 24 кілометр - Золоте гончарство - оригінальний і унікальний чоловічий британський гоночний велосипед, прикрашений золотом 24 тисячі тонн , доповнений обмеженим тиражем з м'яким сидінням із замком San Marco та спортивними шинами SR4. Люди говорять "збираються на золото" у переносному значенні, як гонщики-велосипедисти, які хочуть отримати найкращу золоту медаль. І, очевидно, майстри пішли за цим виразом і створили чудовий, і треба сказати цінний велосипед.

злати велосипед

Чоловічий британський гоночний велосипед прикрашений золотом 24 тисяч, щоб ви могли легко дихати, ви все одно можете стати "стильним паном". Ми можемо подякувати дизайнерам за їх зусилля, щоб бути оригінальними та мати щось справді унікальне - як золотий велосипед. Ми могли б називати цей мотоцикл "він має серце золота", тому що для його виробництва використовувався абсолютно світлий шар 24к золота на всій структурі. З кінця рукоятки до задньої частини зубчастої ланцюга. Так, ми знаємо, що ви думаєте - вау!

Золота конструкція велосипеда

І найкраща частина? Цей велосипед є дивним і надихаючим красивим, коли він знаходиться в плавному русі. І коли сонячні промені падають на раму велосипеда під час ранкової їзди, люди навколо відкриють рот здивовано і, ймовірно, будуть заплутані для повної "абсолютності".

Більше інформації
Будь ласка, зверніть увагу: хто б сказав, "чи не все це золото, яке сяє", було очевидно неправильно ...


Особливості продукту:
Чоловічий гоночний велосипед, прикрашений золотом 24 тисячі
24к золоте глянцеве покриття було нанесене на всю структуру велосипеда
Офсет з витонченими акцентами в чорному кольорі в обмеженому випуску з м'яким замком Сан-Марко та спортивними шинами SR4.
Золотий велосипед підходить як унікальний подарунок для вас або для когось дійсно спеціального.

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (5)

78%