Пароочисник для мікрохвильової печі у формі веселого персонажа ЛЕДІ

Код: 11-524
378 грн 168 грн Ціна без ПДВ: 140 грн
розпродано Вибачте, але цей товар розпродано. Цей продукт більше не доступний.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards

Пароочисник для мікрохвильової печі у формі веселого персонажа ЛЕДІ є ідеальним інструментом для ідеального очищення мікрохвильової печі.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Пароочисник мікрохвильової печі у формі кумедного персонажа ЛЕДІ - ідеальний інструмент для ідеального очищення вашої мікрохвильової печі. Просто додайте воду в ємність і ввімкніть мікрохвильову піч на 5-8 хвилин на максимальній потужності. Подивіться, як з голови маленької фігурки піднімається пара, яка буквально розжарюється від гніву. Пар робить подальше очищення мікрохвильової печі дуже простим. Пароочисник - чудовий винахід, який не тільки чудово очищає мікрохвильову піч, але й виглядає красиво. Також він буде ідеальним як практичний подарунок.

Очищувач мікрохвильовки LADY паром

Очищувач мікрохвильовки LADY паром

Очищає від жиру, жиру та інших забруднень

Мікрохвильова піч використовується практично в кожному будинку. Ніхто не любить її миття. Це може виснажувати нас і особливо займати багато часу. Це чудовий винахід оцінить абсолютно кожен. Мити мікрохвильову піч ще ніколи не було так легко. Розлючена мама випускає пар, завдяки якому очищає мікрохвильову піч від жиру, жиру та інших забруднень. Бруд легко розчиняється, а доданий оцет чудово знищує бактерії.

сердита мама за очищення мікрохвильовки парою

Проста експлуатація

Тому пароочисник мікрохвильової печі - це правильний інструмент, який після запуску випускає пару і очищає мікрохвильову піч від жиру, жиру та інших забруднень. Під час використання просто налийте оцет і воду в мірну чашку і помістіть фігурку в мікрохвильову піч. Потім ви включаєте мікрохвильову піч і можна починати прибирання. Коли персонаж випустить весь пар, просто відкрийте мікрохвильовку і протріть її сухою ганчіркою. Бруд розчиниться, і якщо ви додасте у воду оцет, ви усунете бактерії. Він буде чистим і готовим до розігріву наступного обіду чи вечері.

Специфікація:

  • Це веселий подарунок
  • Він простий у використанні та ефективний
  • Матеріали: ABS
  • Розміри виробу: 11 х 8,5 х 13,5 см
  • Вага: 90 грам


Вміст пакету:

1x мікрохвильовий пароочисник

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків