Невидимий захист для смартфонів - встановіть 2 в 1 Nano GlassX + SprayGard

Код: 71-002
1 960 грн 880 грн Ціна без ПДВ: 733 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
Cards
Cards
+

Невидимий захист для смартфонів - встановіть 2 в 1 Nano GlassX + SprayGard. Унікальний захист для вашого смартфона, смарт-годинника, планшета або ноутбука.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Невидимий захист для смартфонів - встановіть 2 в 1 Nano GlassX + SprayGard. Унікальний захист для вашого смартфона, смарт-годинника, планшета або ноутбука. Це неймовірно, але цей дивовижний екран і покриття дисплея не можуть бути вирізані, подряпані або розбиті молотком, це зроблено високотехнологічною нано технологією . Він міцний і красиво чистий, навіть блискуче відполірований, тому на дисплеї не залишаються небажані плями або відбитки пальців.

Протектор чистого рідкого скла Nano GlassX розроблений таким чином, щоб бути єдиним екраном. GlassX - єдине реальне захисне рідке скло на ринку. Наше рідке скло складається з майже чистого діоксиду кремнію; який є нормальним з'єднанням, знайденим у склі, витягнутому з кварцового піску.

SprayGard - це прозорий рідкий розчин, міцний і захищає скляні поверхні від плям, подряпин. Завдяки простому застосуванню, наше революційне рішення забезпечує чудову захищеність, яка триваліше очищує скляні поверхні.

Невидимий захист для смартфона GlassX

Перед застосуванням уважно прочитайте інструкцію. Захист до 3 мобільних телефонів.
ПРИМІТКА: Використання в приміщенні в умовах без пилу. Під час використання не змішуйте тканини з мікроволокна.

По-перше, застосуйте GlassX

Одягайте захисні рукавички. Очистіть поверхню спиртом і протріть всі плями білою тканиною з мікроволокна.

1. Обережно долийте 6-8 крапель на поверхню екрана (перед використанням розвесіть ампулу), уникайте області навушників, динаміків і кнопок. Потім помістіть ампулу в утримувач на упаковці, щоб уникнути розливу.

2. Використовуйте першу чорну тканину з мікроволокна і розподіліть розчин рівномірно по всьому екрану. Екран стає дуже липким, але ви продовжуєте круговими рухами чорною тканиною на екрані, доки поверхня не стане чистою.

3. Коли поверхня чиста, використовуйте фен з гарячим ударом від 10 до 15 сантиметрів від приладу і висушіть її круговими рухами протягом 90 секунд. Зачекайте, доки пристрій повністю не охолоне, до подальших маніпуляцій.

Повторіть кроки з 1 до 3 , щоб нанести другий GlassX покриття, і використовувати другу ЧОРНИЙ тканину з мікроволокна для кроку 2.

ПРИМІТКА: Будь-яке залишкове рішення можна використовувати для нанесення додаткових шарів.

Потім застосуйте Spraygard

1. Нанесіть 4 до 7 розпилювачів Spraygard на екран пристрою або доки екран не буде повністю закритий (перед експлуатацією струшуйте ампулу). Уникайте розбризкування областей навушників, динаміків і кнопок.

2. Зачекайте 1 хвилину, щоб розчин випарувався, а потім обережно відполіруйте чорною тканиною з мікроволокна, доки поверхня не стане прозорою.

3. Коли поверхня чиста, використовуйте фен з встановленням на високій температурі, від 10 до 15 см від поверхні в круговий рух протягом 90 секунд. Зачекайте, доки пристрій повністю охолоне перед подальшими маніпуляціями.

Повторіть кроки 1 до 3 для другого шару Spraygard. Завжди використовуйте нову чисту тканину з мікрофібри BLACK.

ПРИМІТКА: Будь-яке залишкове рішення можна використовувати для нанесення додаткових шарів.

Почекайте 6 годин, щоб покриття повністю затверділо, а пристрій можна використовувати нормально. Уникайте впливу поверхні на воду під час загартування.

Для кращої продуктивності повторно введіть Spraygard за 6 місяців (повторно застосуйте, коли гладкість скла зникне і очищення стає більш складним). Аварії трапляються дуже часто, а обладнання може бути пошкоджено різними способами, наприклад, падінням. Тому ми рекомендуємо використовувати захисний чохол, щоб переконатися, що пристрій повністю захищений.

Сумісні пристрої
сумісний зі смартфоном, смарт-годинником, планшетом, ноутбуком

Характеристики продукту

9H Lab Сертифікований стійкий до подряпин
Стійкий до поломки, подряпин, різання
Ясність HD
Гладка поверхня
Очистіть рідке скло
Нанесення розчину круговими рухами
Невидимий захист екрану
Він захищає до 3 мобільних телефонів

Вміст пакета:

1x GlassX
1x SprayGard
6x тканини з мікрофібри (4 чорні, 2 білі)
2x спиртові серветки
1x Рукавички

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків