Винний декантор з ширшою шиєю - SET MAGIC

Код: 94-001
1 568 грн 1 280 грн Ціна без ПДВ: 1 067 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Установіть чарівний виноградар з ширшою шиєю - діаметр шкарлупи 42 мм з фільтром. Він був розроблений для негайної аерації вина.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Установіть чарівний виноградар з ширшою шиєю - діаметр шкарлупи 42 мм з фільтром. Він був розроблений для негайної аерації вина. Просто вилийте вино з пляшки через MAGIC DECANTER у скло.

Необхідність для любителів червоного вина. Цей стручковий графіт дає аромат і аромат своєму вину відразу. Просто покладіть його на скло і вилийте через нього і насолоджуйтесь справжнім смаком з першого моменту. Ви побачите різницю в ароматі та ароматі з використанням цього деканта. Великий аромат вина не залежить тільки від свого класу та якості сорту. Необхідна деталізація, щоб збільшити аромат і аромат вина , це подається і виливається у скло. Деякі вина виграють після декантації . Для виноробів це декантування вина довгим і дуже важким процесом, який треба правильно зробити, щоб зберігати аромат і аромат вина. Використовуючи цей спосіб, ви можете змінити особливо старі вина або вина з сильним смаком.

вини аератора

Процедура не є простішою, яка може підкреслити смак та аромат вашого вина для бездоганного досвіду. Декоративний стенд не треба приховувати десь у шафі. Його простий та стильний дизайн буде яскравим для кожного простору. Криві стенду грають зі світлом і вражають кожного на кожну можливість.

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (3)

89%