Оптова торгівля

Оптова торгівля

Якщо Ви бажаєте придбати товари з нашого магазину за оптовими цінами, то Ви повинні бути зареєстровані в нашому  інтернет-магазині. Зареєструватися дуже просто, досить перейти за цим посиланням - www.cool-mania.com.ua/user/registration .

Потрібно зв'язатися з нами по електронній пошті [email protected] щоб узгодити умови оптової співпраці (мінімальна кількість, період замовлення, сума оптової знижки тощо).
Після активації вашого оптового рахунку ви отримаєте доступ до оптових цін, тобто загальна вартість вашого замовлення автоматично зменшується залежно від суми погодженої оптової знижки.

Ви власник інтернет-магазину чи звичайного магазину?

Якщо у вас є класичний магазин або інтерент-магазин, і ви хотіли б розширити асортимент продукції з нашої пропозиції, зв'яжіться з нами електронною поштою [email protected] Ми гарантуємо Вам широкий асортимент продукції, а також короткі терміни доставки, поради експертів при покупці та професійний підход.

Хочете написати статтю або відгук про нас і отримати фінансову винагороду?

Ви зацікавлені в наших продуктах? Ви журналіст, редактор або у вас є особистий блог, або ви активні на інтернет-форумах? Якщо ви хочете написати статтю про наш асортимент або магазин або рекламувати вибрані продукти , ми надамо всі необхідні PR матеріали (фотографії, статті тощо). Вам буде винагороджено узгоджений фінансовий бюджет.

Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами за електронною поштою [email protected]

Ви володієте веб-сайтом і хочете отримати додатковий дохід?

Ви володієте веб-сайтами, і хочете підтримати нас, показуючи наші флеш банери або інші рекламні матеріали на своєму веб-сайті? Просто напишіть нам про рекламний простір, який ви можете запропонувати, і ми обов'язково зв'яжемося з вами і узгодимо умови.

Ми будемо раді, якщо ми зможемо обмінюватися URL-посиланнями, значками або банерами з тематично подібними веб-сайтами.

Для будь-якої додаткової інформації, яка вам може знадобитися, зв'яжіться з нами електронною поштою [email protected] або по телефону: + 421 907 211 712.

 

Адреса компанії та платіжна інформація:

Media Leaders Ltd.
Dlha 4
974 05 Banska Bystrica
Slovakia

Ідентифікатор компанії: 46 406 999
Ідентифікатор платника ПДВ: SK202 336 8787