Світлодіодний WIFI-текстова панель + USB + датчик температури - колір RGB 100 см х 27 см

Код: 95-049
U$867.90 Ціна без ПДВ: U$723.25
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Світлодіодний WIFI-текстова панель + USB-датчик температури - колір RGB 100 см х 27 см із можливістю програмування за допомогою USB (або безпосередньо через мобільну програму) рухомих текстових повідомлень у кольорах RGB.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Світлодіодний WIFI-текстова панель + USB-датчик температури - колір RGB 100 см х 27 см із можливістю програмування за допомогою USB (або безпосередньо через мобільну програму) рухомих текстових повідомлень у кольорах RGB. Ви можете ввести повідомлення через мобільний телефон, який використовує iOS або Android за допомогою Wi-Fi. Він забезпечує широкий спектр використання в різних секторах, таких як панель світлодіодів у аеропортах, банках, залізницях або громадських місцях для реклами, або різні важливі повідомлення. Зробіть свій бренд інноваційним та привабливим для потенційних перехожих. Будьте сучасними та інноваційними та виділіть з лав конкурентів.

Великою перевагою цього текстового світлодіодна панель є те, що вона є водонепроникною, а також містить сенсор ТЕМПЕРАТУРИ.

Ви можете легко і швидко керувати світлодіодним дисплеєм за допомогою USB-порту та комп'ютера з підключеним програмним забезпеченням. Завдяки вбудованій флеш-пам'яті на світлодіодному пристрої ви можете заздалегідь зберігати кілька десятків повідомлень. Світлодіодний дисплей розміром 100 см x 27 см пропонує до 4-х ліній для створення тексту або 1-3 рядки з більшими шрифтами для більшої зручності читання з відстані.

Світлодіодний дисплей підтримує світові мови, а також пропонує різні параметри для текстових повідомлень, таких як широкий вибір типів шрифтів, символів, цифр та різних ефектів, таких як швидкість відображення (прокручування тексту) тощо. Повідомлення на багатофункціональному світлодіодному дисплеї за допомогою ефектів стануть дуже привабливими для реклами та інформаційної мети . Також на світлодіодному дисплеї можна відображати годинники або маленькі зображення .

Світлодіодний дисплей є енергозберігаючим та підтримує автоматичне увімкнення та вимкнення , які можна використовувати при встановленні тексту під час роботи, роботи або протягом робочого часу. Він має 16 рівнів яскравості, що дозволяє мінімізувати споживання енергії панелі світлодіодних індикаторів WiFi.

Світлодіодний індикатор WiFi для операцій надає користувачеві більше 45 текстових ефектів відображення. Виберіть із снігу, бризок, обертання, прокручування, миготливий, статичний, текст ліворуч, текст справа ...

Специфікація дисплея:

Роздільна здатність пікселів: 32 x 128 пікселів
Розміри: 41 "х 11" х 2,2 "(100 * 27,4 * 5,5 см)
Корпус: каркас алюмінієвого сплаву
Колір дисплея: монохромний, двокольоровий або RGB 7 кольорів
Функціональна підтримка: Час - HH: MM: SS, дата, зворотний відлік, датчик температури
Робоча сила: вхідна напруга змінного струму 110 В-240 В (за замовчуванням)
Найкраща пропускна здатність: 10-50 метрів
Термін служби: 20 000 годин
Робоча температура від -40 ° до + 60 °
У приміщенні та на відкритому повітрі для сухого використання


Зміст пакета:

1x світлодіодна панель
Шнур живлення 1x 220 Вт
1x компакт-диск із програмним забезпеченням та посібником

PS: Якщо ви зацікавлені, ми можемо виробляти світлодіодний програмований дисплей відповідно до ваших вимог з точністю розмірів або кольору дисплея.

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків