Світлодіодна лампа НЛО 130 Вт для зростання рослин у інтер'єрі з повнокольоровим спектром

Код: 36-057
U$130.90 Ціна без ПДВ: U$109.08
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Світлодіодна лампа НЛО 130 Вт для росту рослин з повнокольоровим спектром є ідеальною лампою для вирощування рослин у приміщенні, як у будинку, так і в теплицях.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Світлодіодна лампа НЛО 130 Вт для росту рослин з повнокольоровим спектром є ідеальною лампою для вирощування рослин у приміщенні, як у будинку, так і в теплицях. Завдяки включеній підвісній системі, світлодіодна лампа може встановлюватися безпосередньо на заводи. Його можна використовувати для вирощування орхідей, троянд, перцю, помідорів, базиліка, салату, трав, капусти, шпинату, зелені, брокколі, квітів, огірків та багатьох інших фруктів та овочів. Він також підходить для вирощування кімнатних рослин. Лампочка LED Grow також є гарним вибором навіть для клонування рослин та розсади та для всіх фаз росту рослин.

Світлодіодний світло НЛО

Його можна безпечно розміщувати навіть в обмежених просторах, оскільки вони не перегріваються. Світлодіодний індикатор для рослин включає червоне і синє світло, щоб сприяти і підтримувати максимальний ріст рослин. Рослини потребують спектр червоного та блакитного світла для здорового та швидкого росту та природного процесу фотосинтезу.

Світлодіодна лампа має максимальну енергоефективність, яка використовується для стимуляції росту рослин, є екологічно безпечною, без ртуті в цибулини, оскільки це світлодіодна технологія. Лампа була розроблена для збереження навколишнього середовища та надзвичайно енергоефективної у порівнянні зі стандартними люмінесцентними системами освітлення, що відбивається на низьких експлуатаційних витратах.

Вогні світла UFO росте

Він має алюмінієвий корпус, який відводить мінімальне вироблене тепло від світлодіода. Алюміній також забезпечує легку вагу лампи. Джерело світла складається з високомодуючих світлодіодних SMD-діодів. Робоче середовище для роботи світлодіодних ліхтарів - від -20 ° до 55 ° С та вологості від 5% до 95%.

Ледь уфо росте світло

Світлодіодна лампа містить до 132 світлодіодів у чотирьох кольорах. Червоне світло має довжину хвилі 640-670 нм, блакитне світло має довжину хвилі 450-470 нм, ІЧ-світло має 730 нм, а ультрафіолетове світло становить 370 нм. Червоний спектр використовується для хлорофілу А та хлорофілу Б. Рослини зазвичай потребують всіх червоних довжин хвиль для їх здорового росту та розвитку. Блакитний спектр - це максимальні крапки для вегетативного росту та поглинання. УФ-світло має унікальну функцію стерилізації та вбиває фітопатогенні бактерії. ІЧ забезпечує цвітіння та проростання.

світлодіодні лампи на рослинах

Фотосинтез найчастіше виникає з червоного світла, а з другого - синього світла. Проте для багатьох рослин необхідно також синє світло, оскільки вони регулюють ріст, цвітіння та формування плодів. Тому виростає світлодіодний світло, підходить для вирощування всіх етапів розвитку заводу.

Параметри:

Тип: світлодіодна лампа НЛО - повний спектр
Потужність: 130 Вт
Кількість світлодіодів: 132
Тип світла: SMD LED
Світлодіодні кольори: 91 червоний + 30 синій + 6 ІЧ + 5 УФ
Вхідна напруга: AC85-275V
Розміри (мм): 186x65
Матеріал: алюміній
Вага: 0,9кг
Термін служби: більше 50 000 годин
Кут викиду: 120 °

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (1)

99%