Світлодіодна лампа для цвітіння рослин потужністю 120 Вт

Код: 36-061
U$163.90 Ціна без ПДВ: U$136.58
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Світлодіод 120 Вт для цвітіння рослин, забезпечує сприятливий світло для росту рослин у темних умовах без високотемпературного випромінювання з мінімальним споживанням енергії.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Світлодіод 120 Вт для цвітіння рослин, забезпечує сприятливий світло для росту рослин у темних умовах без високотемпературного випромінювання з мінімальним споживанням енергії.   Скористайтеся цим сучасним і неймовірним способом вирощування рослин у приміщенні в залі, парникових або підвальних приміщеннях. Його можна використовувати для вирощування орхідей, троянд, перцю, помідорів, базиліка, салату, трав, капусти, шпинату, зелені, брокколі, квітів, огірків та багатьох інших фруктів та овочів. Він також підходить для вирощування кімнатних рослин. Світлодіодний світильник також є гарним вибором навіть для клонування рослин і розсади і для всіх фаз росту рослин.

Світлодіодна лампа 120w

Його можна безпечно розміщувати навіть в обмежених просторах, оскільки вони не перегріваються. Світлодіодний індикатор для рослин включає червоне і синє світло, щоб сприяти і підтримувати максимальний ріст рослин. Рослини потребують спектр червоного та блакитного світла для здорового та швидкого росту та природного процесу фотосинтезу.

Світлодіодна лампа має максимальну енергоефективність, яка використовується для стимуляції росту рослин, є екологічно безпечною, без ртуті в цибулини, оскільки це світлодіодна технологія. Лампа була розроблена для збереження навколишнього середовища та надзвичайно енергоефективної у порівнянні зі стандартними люмінесцентними системами освітлення, що відбивається на низьких експлуатаційних витратах.

світлодіодні лампочки

Він має алюмінієвий корпус, який відводить мінімальне вироблене тепло від світлодіода. Алюміній також забезпечує легку вагу лампи. Джерело світла складається з високомодуючих світлодіодних SMD-діодів. Робоче середовище для роботи світлодіодних ліхтарів - від -20 ° до 55 ° С та вологості від 5% до 95%.

Світлодіодний світло росте

Обидва червоні та сині вогні є частиною електромагнітного спектра, що видно неозброєним оком. Червоне світло має довжину хвилі 630-660 нм і частоту 400-484Гц . Синє світло має довжину хвилі 440-460 нм і частоту 606-668 Гц . Червоний спектр використовується для хлорофілу А та хлорофілу Б. Рослини зазвичай потребують всіх червоних довжин хвиль для їх здорового росту та розвитку.

світлодіодні лампи на рослинах

Фотосинтез найчастіше виникає з червоного світла, а з другого - синього світла. Проте для багатьох рослин необхідне також блакитне світло за рахунок їх регулювання росту, цвітіння, цвітіння та формування плодів. Тому виростає світлодіодний світло, підходить для вирощування всіх етапів розвитку заводу.

Параметри:

Тип: світлодіодний світильник 120 Вт
Потужність: 120 Вт
Кількість світлодіодів: 1365
Світлодіодні кольори: червоний 1131 + синій 234
Тип LED: SMD
Вхідна напруга: AC85-265V
Розміри (мм): 315x310x40
Кут свічення: 120 °

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків