Гідропонічний вирощування - високоякісна світлодіодна панель з повним спектром 300 Вт

Код: 36-063
U$262.90 Ціна без ПДВ: U$219.08
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Гідропонічний вирощування - потужна світлодіодна панель ідеально підходить для всіх фаз росту рослин і добре взаємодіє з водою та культурою грунту. Тому він знаходить використання у вітчизняному саду, виставці квітів, теплицях тощо.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Гідропонічний вирощування - потужна світлодіодна панель ідеально підходить для всіх фаз росту рослин і добре взаємодіє з водою та культурою грунту. Тому він знаходить використання у вітчизняному саду, виставці квітів, теплицях, підвалах та акваріумах. У цьому випадку це неймовірний спосіб вирощування рослин у приміщенні в залі, парникових або підвальних приміщеннях. Його можна використовувати для вирощування орхідей, троянд, перцю, помідорів, базиліка, салату, трав, капусти, шпинату, зелені, брокколі, квітів, огірків та багатьох інших фруктів та овочів. Він також підходить для вирощування кімнатних рослин. Світлодіодний світильник також є гарним вибором навіть для клонування рослин і розсади і для всіх фаз росту рослин.

Повний панель світлодіодної панелі

Його можна безпечно розміщувати навіть в обмежених просторах, оскільки вони не перегріваються. Світлодіодний індикатор для рослин включає червоне і синє світло, щоб сприяти і підтримувати максимальний ріст рослин. Рослини потребують спектр червоного та блакитного світла для здорового та швидкого росту та природного процесу фотосинтезу.

Світлодіодна лампа має максимальну енергоефективність, яка використовується для стимуляції росту рослин, є екологічно безпечною, без ртуті в цибулини, оскільки це світлодіодна технологія. Лампа була розроблена для збереження навколишнього середовища та надзвичайно енергоефективної у порівнянні зі стандартними люмінесцентними системами освітлення, що відбивається на низьких експлуатаційних витратах.

світлодіодні лампочки

Він має алюмінієвий корпус, який відводить мінімальне вироблене тепло від світлодіода. Алюміній також забезпечує легку вагу лампи. Джерело світла складається з високомодуючих світлодіодних SMD-діодів. Робоче середовище для роботи світлодіодних ліхтарів - від -20 ° до 55 ° С та вологості від 5% до 95%.

Підвищена панель NASA зростає

Світлодіодна панель забезпечує повний спектр. Червоне світло має довжину хвилі 630-660 нм і частоту 400-484Гц . Синє світло має довжину хвилі 430-460 нм і частоту 606-668THz, ІЧ-світло становить 730 нм, УФ-світло має 380 нм, біле тепле світло 3500К, біле світло 6500K. Червоний спектр використовується для хлорофілу А та хлорофілу Б. Рослини зазвичай потребують всіх червоних довжин хвиль для їх здорового росту та розвитку. Блакитний спектр - це максимальна максимальна точка для вегетативного росту та поглинання. Біле світло забезпечує наповнення всіх пропущених спектрів. Теплий світло забезпечує енергію та підтримує фотосинтез рослин. УФ-світло має унікальну функцію стерилізації та вбиває фітопатогенні бактерії. ІЧ забезпечує цвітіння та проростання.

світлодіодні лампи на рослинах

Фотосинтез найчастіше виникає з червоного світла, а з другого - синього світла. Проте для багатьох рослин необхідно також синє світло, оскільки вони регулюють ріст, цвітіння та формування плодів. Тому виростає світлодіодний світло, підходить для вирощування всіх етапів розвитку заводу.

Параметри:

Тип: повна панель світлодіодного спектра
Потужність: 300 Вт
Кількість світлодіодів: 252
Світлодіодні кольори: червоний 183 + синій 40 + 10 теплого білого кольору + 10 білих + 6 IR + 3 UV
Довжина світлодіодних ліній: червона 630нм ~ 660нм, синя 430нм ~ 460нм, теплова біла 3500К, біла 6500К, IR 730нм, УФ 380нм.
Тип LED: SMD
Вхідна напруга: AC85-265V
Розміри (мм): 400x210x60
Вага: 2,8 кг

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків