Флуоресцентний світильник освітлює 36 Вт (12x3 Вт)

Код: 36-055
U$57.20 Ціна без ПДВ: U$47.67
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Флуоресцентний світильник 36 Вт (12x3 Вт) - неймовірний спосіб вирощування рослин у приміщенні в залі, парникових або підвальних приміщеннях. Він підходить для всіх фаз росту рослин.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Флуоресцентний світильник 36 Вт (12x3 Вт) - неймовірний спосіб вирощування рослин у приміщенні в залі, парникових або підвальних приміщеннях. Його можна використовувати для вирощування орхідей, троянд, перцю, помідорів, базиліка, салату, трав, капусти, шпинату, зелені, брокколі, квітів, огірків та багатьох інших фруктів та овочів. Він також підходить для вирощування кімнатних рослин. Лампочка LED Grow також є гарним вибором навіть для клонування рослин та розсади та для всіх фаз росту рослин.

Світлодіодний фари

Його можна безпечно розміщувати навіть в обмежених просторах, оскільки вони не перегріваються. Світлодіодний індикатор для рослин включає червоне і синє світло, щоб сприяти і підтримувати максимальний ріст рослин. Рослини потребують спектр червоного та блакитного світла для здорового та швидкого росту та природного процесу фотосинтезу.

Лампочка LED Grow має максимальну енергоефективність, яка використовується для стимуляції росту рослин, є екологічно безпечною, без ламп, оскільки вона є світлодіодною технологією. Лампа була розроблена для збереження навколишнього середовища та надзвичайно енергоефективної у порівнянні зі стандартними люмінесцентними системами освітлення, що відбивається на низьких експлуатаційних витратах.

Світлодіодні лампочки

Він має алюмінієвий корпус, який відводить мінімальне вироблене тепло від світлодіода. Алюміній також забезпечує легку вагу лампи. Джерело світла складається з діодів з високою потужністю 3 Вт. Робоче середовище для роботи світлодіодних ліхтарів - від -20 ° до 55 ° С та вологості від 5% до 95%.

Світлодіодний світло зростає

Як червоне, так і блакитне світло є частиною електромагнітного спектра, видимого неозброєним оком. Червоне світло має довжину хвилі 620-750 нм і частоту 400-484Гц. Блакитне світло має довжину хвилі 450-495 нм і частоту 606-668Гц. Червоний спектр застосовується для хлорофілу А та хлорофілу до Б. Як правило, рослинам потрібні всі червоні довжини хвиль для здорового росту та розвитку.

Світлодіодний фари

Фотосинтез найчастіше виникає з червоного світла, а з другого - синього світла. Проте для багатьох рослин необхідно також синє світло, оскільки вони регулюють ріст, цвітіння та формування плодів. Тому виростає світлодіодний світло, придатний для вирощування всіх етапів розвитку рослин.

Технічні характеристики:

Тип: A1-W
Потужність: 36 Вт
Кількість світлодіодів: 12x3 Вт
Тип LED: SMD LED
Вхідна напруга: AC85-265V
Розміри (мм): 122x136
Співвідношення червоного та синього 8: 1
Сяючий кут: 60 °
Тип нитки: E27

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (1)

100%