Телефонні рукавички bluetooth - смартфонні рукавички для телефонних дзвінків + дотику

Код: 88-247
1,815.00 грн Ціна без ПДВ: 1,512.50 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Телефонні рукавички bluetooth - рукавички для смартфонів для телефонних дзвінків + дотику. Зручний пристрій, який особливо підходить взимку.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Телефонні рукавички bluetooth - рукавички для смартфонів для телефонних дзвінків + дотику. Зручний пристрій, який особливо підходить взимку. Ми всі знаємо відчуття, коли виходимо з магазину або працюємо темними вечорами, і нам хочеться когось зателефонувати, бо ми почуваємось самотніми. Але проблема в тому, що надворі часто холод і мороз . Завдяки рукавичкам з блакитними зубами у вас не виникне проблем . У вашому великому пальці є динамік , завдяки якому ви почуєте дзвінок, але через нього також можна слухати музику. На панелі керування є мікрофон та контроль виклику або відтворення музики. Коли надходить дзвінок, потрібно лише відповісти на дзвінок і покласти руку великим пальцем у напрямку до вуха. Важливо, щоб у вас була панель управління на внутрішній стороні (долоні) зап’ястя після надягання рукавички.

Ви можете комфортно слухати музику або керувати своїм смартфоном за допомогою рукавичок Bluetooth.

Телефонні рукавичкисмартфон рукавички

Рукавички також забезпечують хороший час автономної роботи. Вони працюють до 5-8 годин на одному повному заряді . Тримайте руки завжди теплими та зручними. Рукавички унісекс і тому підходять як рукавички Bluetooth для чоловіків та жінок. Завдяки точній обробці їх контроль є стабільним (не ковзає крізь тканину) і твердим. Вказівний, середній і великий пальці покриті спеціальною тканиною, завдяки якій можна керувати телефоном, не опускаючи рукавички . Ви можете легко підключити перчатки для дзвінків через Bluetooth до пристроїв з операційними системами iOS та Android - що гарантує їх універсальне використання.

Вміст упаковки:

1x рукавички Bluetooth
1x ручний

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків