Nox sleepace - Нічна лампа з моніторингом та аналізом сну

Код: 11-212
4,257.00 грн Ціна без ПДВ: 3,547.50 грн
попереднє замовлення Доставка продукту приблизно 1-3 sтижнів.
Так! Ми доставляємо до US
+

Nox sleepace - Нічна лампа з моніторингом та аналізом сну. Коли ви хочете спати, нічна лампа Nox допоможе вам легше заснути, встановивши легку та приємну музику.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Nox sleepace - Нічна лампа з моніторингом та аналізом сну. Коли ви хочете спати, нічна лампа Nox допоможе вам легше заснути , встановивши легку та приємну музику. Вранці він розбудить вас зі своїм розумним будильником. Нічна лампа має вбудований чутливий сенсор, який збирає дані протягом ночі про ваш сон. Він фіксує рухи вашого тіла протягом ночі, частоту серцебиття, швидкість дихання і тривалість сну.

Датчик вимірює температуру навколишнього середовища, вологість, відчуває інтенсивність зовнішнього світла та звуків у приміщенні. На основі цієї інформації вона оцінює, чи є ідеальним середовище, в якому ви спите, і запропонує зміни. Всі дані записуються і через додаток пересилаються на ваш мобільний телефон. Дані програми обробляються і оцінюються в резюме графіків. Програма пропонує комплексний аналіз сну з спеціалізованими інструкціями щодо покращення сну.

Лампа Sleepace Nox

Nox лампа являє собою багатофункціональний пристрій для моніторингу, аналізу сну та активного його функціонування для її покращення. Датчик для моніторингу інтегровано безпосередньо в лампу, тому його не потрібно встановлювати на корпус і не порушувати вас. Інша особливість - приємна музика та світло. Через це стимулює ваше тіло виробляти речовину мелатоніну, який необхідний для засинання. Програма вимикає музику та світло, як тільки ви заснете. Пристрій відслідковує ваш сон і після встановлення сигналу на певну годину, з 30-хвилинними інтервалами оцінює ваш сні і визначає, на якій фазі це найкраще прокидається. Сонцеподібна лампа Nox має функцію симуляції сходу сонця і різноманітних звуків, таких як дощ, морський шум, спів птахів, вогнезахист. Лампа має в розпорядженні 16 мільйонів квітів. У задній частині динаміка - підключення до адаптера живлення та USB-порт для зарядки телефону. Підключення до мобільного телефону забезпечує з'єднання Wi-Fi та Bluetooth 4.0. Sleepace Nox важить 640 грамів і живиться адаптером змінного / постійного струму.

Сонне застосування

Особливості:

плюс Моніторинг та повний аналіз сну
плюс Моніторинг серцебиття, дихання та рухів тіла
плюс Монітор температури навколишнього середовища, вологості, інтенсивності світла та шуму
плюс 16 мільйонів кольорів
плюс Підключення до програми на телефоні за допомогою Bluetooth
плюс Розумний будильник і симуляція сходу сонця

Технічні характеристики:

Передача даних: WiFi, Bluetooth 4.0
Діапазон пристрою: 10 м
Потужність: 15 Вт
Адаптер 12V 1,5A
Операційна система: Android 4.3 і новіші версії, iOS7 і вище
Вага: 640 грамів
Розміри: 10,9 х 10,9 х 22,6 см

Зміст:

1x Sleepace Nox лампа
1x адаптер живлення
1x вручну

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків