Лазерний цифровий вимірювач відстані з Bluetooth і IP65

Код: 11-322
5,215.00 грн Ціна без ПДВ: 4,345.83 грн
на складі Товар знаходиться на складі, і готовий до відправки.
Так! Ми доставляємо до US
+

Лазерний цифровий вимірювач відстані з Bluetooth і IP65 є портативним вимірювачем рук з вбудованим вимірювальним колесом і великим цифровим світлодіодним дисплеєм.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Лазерний цифровий вимірювач відстані з Bluetooth і IP65 є портативним вимірювачем рук з вбудованим вимірювальним колесом і великим цифровим світлодіодним дисплеєм. Завдяки міцному корпусу і компактній конструкції , вимірювальний прилад забезпечує ідеальну стійкість до водонепроникності або падінь і потенційного розпаду. Лічильник має великий кольоровий цифровий 2,4 "РК - дисплей з відмінною читання даних вимірювань і автоматичного повороту в відповідно до положення пристрою. Новаторська пристрій пропонує поєднання технології вимірювання відстані лазерного і вимірювального колеса, для безконтактного виміру проблеми з пласка поверхня з вигнутою поверхнею, і пропонує до 11 функцій для задоволення різних потреб вимірювання. Лазерний вимірювач використовується для високоточного вимірювання відстані або підрахунку площі швидко і зручно. вимір відстань досягає до 60 метрів і перемикання між виміром одиниць - футів, дюймів, метрів під час вимірювання.

цифровий лазерний вимірювач

Лазерний прилад має з'єднання Bluetooth , тому ви можете відправляти вимірювання за допомогою програми " Mileseey Pro" на свій телефон, а потім робити нотатки до виміряних даних. Пристрій живиться від акумуляторних батарей (3x AAA) , які зручно перезаряджаються за допомогою USB- порту Micro USB за гумовою кришкою , що є пилонепроникним і водонепроникним IP65 , що продовжує термін служби пристрою . Цифровий лазерний прилад є практичним аксесуаром до будь-якого будинку, цеху для вимірювання різних відстаней, але також знаходить своє використання в будівництві, інспекції, візуалізації проекту тощо.

Вимірювальне колесо

За допомогою цього колеса можна виміряти відстань, переміщаючи колесо на поверхню від початкової точки до кінця, незалежно від того, чи поверхня вигнута, кругла або нерівна.

лазерний вимірювач з вимірювальним колесом

лазерний вимірювач

Лінійний лазер

Вбудована червона лазерна лінія проектується на поверхню, щоб допомогти вам визначити кут реального часу для подальшого розміщення та маркування.

Від точки до точки

Лазерний вимірювач може вимірювати непряму відстань між будь-якими вибраними точками. Він може фіксувати більш точні вимірювання з одного місця, наприклад, на вулиці можна легко отримати довжину, ширину або висоту будівлі або вікон, поки ви будете стояти в одному місці.

цифрові лазерні прилади

лазерний прилад з bluetooth

Підключення Bluetooth - мобільний додаток

Використовуйте камеру на своєму мобільному телефоні " Mileseey Pro ", щоб сфотографувати вимірювання та отримати дані вимірювання за допомогою Bluetooth з лазерного вимірювача, щоб відзначити вимірювання в додатку. Ви можете додати різні замітки до вимірювань і поділитися ними з друзями електронною поштою, WhatsApp, Skype та іншими.

Голосові дані

Виміряні дані можуть бути прочитані людським голосом, щоб почути результати вимірювань, коли ви зараз не можете переглядати дисплей лазерного вимірювача.

портативний лазерний прилад

Особливості:

плюс Лазерний метр 60м
плюс Висока точність вимірювання + -2мм
плюс Акумуляторні батареї
плюс Вимірювальне колесо
плюс Відповідає стандарту IP65
плюс Мобільне з'єднання Bluetooth через програму
плюс Якісна та довговічна конструкція
плюс 2,4 "світлодіодний кольоровий дисплей

Технічні характеристики:

Модель: R2B
Лазер: клас 2
Лазерне вимірювання відстані: 60 метрів
Точність вимірювання: + -2 мм
Робоча температура: 0 ° C - 40 ° C
Батареї: 3x AAA перезаряджається
Цифровий 2,4-дюймовий РК-дисплей: кольоровий дисплей
Розміри: 25 мм (висота) x 55 мм (ширина) x 135 мм (довжина)
Вага: 330 г

Пакет включає:

1x Лазерний вимірювач
1x Micro USB кабель
3-кратна батарея AAA
1x Портативний корпус
1x ремінь
1x Посібник користувача

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків