Veho Pebble Pro XT-13200mAh - портативний акумулятор

Код: 11-137
U$108.90 Ціна без ПДВ: U$90.75
розпродано Дуже шкода, на даний момент товару немає в наявності.
Так! Ми доставляємо до US

Портативний акумулятор та зарядний пристрій Veho Pebble XT 13200mAh для ноутбуків, мобільних телефонів, MP3-плеєрів, GPS-пристроїв, фотоапаратів та ін.

Захист покупця

  • Безкоштовний обмін товару протягом 30 днів
  • Гарантія на продукцію - 24 місяці
  • Гарантія повернення грошей протягом 14 днів

Опис товару

Портативний акумулятор та зарядний пристрій Veho Pebble XT 13200mAh для ноутбуків, мобільних телефонів, MP3-плеєрів, GPS-пристроїв, фотоапаратів та ін.

PEBBLE ™ Pro-XT має бути аксесуар для всіх тих, хто опинився під впливом енергії під час подорожей або у віддаленій від основної потужності протягом тривалого періоду часу. PEBBLE ™ Pro-XT поставляється з 10 роз'ємами для найпопулярніших ноутбуків / ноутбуків / планшетів та 5 роз'ємів для найпопулярніших телефонів (Samsung / Micro USB / Mini USB).

PEBBLE ™ Pro-XT має можливість вибрати правильне напругу для вашого пристрою та можливість заряджати як ноутбук, так і ваш телефон одночасно. PEBBLE ™ Pro-XT поставляється з мультирежимним адаптером зарядки, щоб ви могли підзаряджати будь-який ваш кінцевий пункт призначення.

Він не тільки заряджає популярні мобільні пристрої, як-от iPhone (за допомогою власного кабелю), Blackberry, iPad, але і найпоширеніші ноутбуки.

З його величезним рейтингом 13200mah він може стягувати плату за iPhone більше 10 разів, а також з 5 різними порадами для мобільних телефонів та 10 порадами для ноутбуків (16 В і 19 В з вихідним інтервалом 3.5A), це справді універсальний.

* Зверніть увагу, що цей виріб не включає роз'єм Apple Lightning *
Veho Pebble Pro XT-зарядний пристрій та акумулятор для ноутбуків і планшетів

Ключові риси:

- Масивна 13200mAh потужність, здатна розширювати найпопулярніші ноутбуки / нетбуки / планшети до 3,5 ампер за мінімальний час роботи від 2 до 5 годин (залежно від специфікації пристрою)
- 10 роз'ємів для найпопулярніших ноутбуків / нетбуків / ноутбуків і 5 портативних пристроїв для Blackberry / смартфонів / інших портативних портативних пристроїв
- Автоматичний режим вимкнення, щоб захистити від короткого замикання, перевантаження струму, заряджання та надмірного розрядження
- Подвійний порт для підключення ноутбука та телефону одночасно
- Кораблі з основним завантажувальним адаптером для мультирежимних пристроїв, ідеально підходять для заряджання під час руху, незалежно від країни, в якій ви знаходитесь.

Коробка включає в себе:

- Pebble Pro
- 10 роз'ємів для ноутбуків
- 5 з'єднувачів для телефонів
- Мультирежимний адаптер для зарядки
- Сумка
- Посібник з експлуатації

Зверніть увагу, що в даний час VCC-A010-PRO-XT не містить порад для заряджання будь-якого Macbook. Також зверніть увагу, що PEBBLE ™ Pro-XT призначений лише для заряджання ноутбуків та ноутбуків через порт постійного струму та USB-платні пристрої через порт USB. Він не стягуватиметься з інших електронних пристроїв, які не входять до жодної з цих категорій.


Veho Pebble Pro-XT акумулятор і зарядний пристрій для ноутбука та планшета

Обговорення продукту (0)

У вас є питання про товар?
Запитай у обговоренні

Поки немає питань
Відповідь на Ваше запитання буде відправлений на зазначену електронну пошту.

Рейтинг продукції (0)

Поки немає відгуків